vaja uue kaba tegijat

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
haista
Postitusi: 18
Liitunud: T Juun 01, 2010 5:01 pm

vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas haista »

et oleks vaja siis kontakti meistrimehega kes teeks mu carl gustavile uue puitosa.kui kellelgi on tutvat sellist tegelast andke teada.asukoht polegi väga oluline hea mehe juurde läheks üle eesti.kõike paremat siis ja ärge koonerdage infoga :lol:
meksiko
Postitusi: 5
Liitunud: N Veebr 05, 2004 12:24 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas meksiko »

Võin soovitada Elva tiirus nimi oli vist Tõiv või midagi sellist võin eksida kuna mõõdas
hulk aastaid lasin oma garlale puit osa teha töö korralik ise väga rahul. Usun et tel
numbri leiad infost ikka. Head jahti.
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas 22LR »

Haista!Helista 5535307.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
duv
Postitusi: 582
Liitunud: N Jaan 08, 2009 10:48 am

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas duv »

Tallinnas on Nurk tuntud tegija, aga tal vist järjekord oma pool aastat. Number peaks ka foorumis leiduma.
karet.
Postitusi: 133
Liitunud: K Okt 29, 2008 5:39 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas karet. »

kui ei ole leidnud siis pukas on ka üks tegija
haista
Postitusi: 18
Liitunud: T Juun 01, 2010 5:01 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas haista »

tänud ja lukku siis
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas mrr »

Kes siis kaba tegi ja kas kusagil pilti ka on sellest? :roll:
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

haista kirjutas:et oleks vaja siis kontakti meistrimehega kes teeks mu carl gustavile uue puitosa.kui kellelgi on tutvat sellist tegelast andke teada.asukoht polegi väga oluline hea mehe juurde läheks üle eesti.kõike paremat siis ja ärge koonerdage infoga :lol:


Tere.
Omal ka selline 8mm isend, otsisin kaua ja mõtetult kallid on need kohapealsed laed ja lae tegijad. Kui tõsiselt laskespordiga tegelema ei hakka :lol: ,siis leiad oma relvale lae ja reguleeritava päästiku soodsalt siit. http://www.boydsgunstocks.com/Classic-R ... r-s/45.htm (y)
Kui huvitab relvale alt vahetatav salv siis kirjuta ja leian selle viite ka üles.
Seniks jõudu.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas honkomees »

Nipinupu kirjutas:... mõtetult kallid on need kohapealsed laed ja lae tegijad. ....
niipalju kui ma uurinud olen omal ajal, siis polnud meie tegijate hinnad üldse kallid, venelastel olid eritellimusel laed ikka müstilise hinnaga, enam-vähem terve uue püssi hind.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas valgeronk »

Nipinupule.Miks arvad et kohalikud püssipära meistrite töö on kallis? Kas tead,et püssi hinnast moodustab 30% püssipära(ei mõelnud plastpära)Normaalse pähklist päratoorik 60x200x1100 maksab Eestis 100-150 eur-i.Mida kännupealsem ja kirjum,seda kallim.Iga püssipära,mis ,tellitakse,valmistatakse tellija individuaalseid keha ja muid mõõtusi arvestades.Aga töö,kas selle eest peaks ka tasuma?Nii et, enne kui hakkad jahuma,mõtle.Kui oled mõtlemisvõimeline?Mina isiklikult panen valmistajana teatud hinna,kui tahetakse-teen,kui hind ei sobi -ei tee,nii lihtne see ongi.Sellist masstoodangut poleks küll vaja näiteks tuua.
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas 22LR »

Kas mõõtude järgi valmistatud 250-300 EUR -ne mustast pähklist täisviimistletud kaba on üle mõistuse kallis? Kallis olevat siis kui käsi ümber kaela! :D
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Tere.
Kõigepealt vabandan kohalike relvameistrite ees. Teie tööd ei tee maha, mitte üks kriips.
Lihtsalt pakkusin inimesele välja ühe odavamatest variantidest.
Veelkord suured vabandused.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas aivar00 »

Ma küll ei usu, et need kabad odavamad tulevad. Need valmistatakse ju standardi järgi - mina näiteks ei mahu sinna alla mitte kuidagi. Seega mine ikka meistri juurde või hakka ise kaba nn. sobitama. See nagu ülikonnaga -mõnele ühest suurusest püksid, pintsak teisest suurusest. Mulle aga ainult rätsepalt (kahjuks küll suure kõhu tõttu :oops: ).
ikka lõbusalt
maeorg
Postitusi: 27
Liitunud: P Mai 01, 2005 8:29 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas maeorg »

Nipinupu kirjutas:Kui huvitab relvale alt vahetatav salv siis kirjuta ja leian selle viite ka üles.
Seniks jõudu.

Võiksid selle viite välja panna küll.
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: vaja uue kaba tegijat

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

maeorg kirjutas:
Nipinupu kirjutas:Kui huvitab relvale alt vahetatav salv siis kirjuta ja leian selle viite ka üles.
Seniks jõudu.

Võiksid selle viite välja panna küll.


Aga palun siin ta on:
http://www.sporterexpress.com/Gibbs-Rif ... ong-Action

Tellin omale järgmine kuu sealt ühe ära.
Vasta