Login    
    Registreeri KKK  •  Otsi    

K천ik on UTC + 2 tundi

Ava uus teema Vasta teemasse  [ 14 postitusi ] 
Autor S천num
 Postituse pealkiri: toz-34p puit detailid!
PostitusPostitatud: T M채rts 22, 2011 12:58 pm 

tere mehed ja naised ,ehk keegi teab ,et kus on v천imalik saada toz-34 p 쨈le kaba ja laadi ,v천ib olla t채iesti kasutatud ,kuid mitte l천hkine!!

Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: toz-34p puit detailid!
PostitusPostitatud: T M채rts 22, 2011 1:38 pm 
Kasutaja Avatar

http://baltichunter.ee/pood/advanced_se ... 0&x=8&y=10

t채itsa olemas

Profiil  
PostitusPostitatud: T M채rts 22, 2011 2:37 pm 

64 euri (1000 eeki) kasutatud detailide eest on ikka suhteliselt soolane hind ,ehk proovime edasi! :)

Profiil  
PostitusPostitatud: K M채rts 23, 2011 10:56 am 

tere taas ,kas keegi targem inimene oskab 철elda ,et kas on toz 34 p ja toz 34 ER쨈i kabadel mingi vahe ,et kas ER쨈i kaba hakkab P쨈le k체lge?

Profiil  
PostitusPostitatud: K M채rts 23, 2011 3:57 pm 

Ei ole 100% kindel ,aga 1-e p채채stikuga TOZ-idel enamusel puitosa kinnitus metalliga identne.Hetkel 1 toorik vaba,materjal must p채hkel, vaja vaid mehe j채rgi m천천tu viimistleda .T채psem info tel. 5535307.

Profiil  
PostitusPostitatud: E Okt 22, 2012 11:01 pm 

Soov oleks ka toz 34 uue kaba j채rele.Kellelgi ehk soovitusi,kas osta poest(kus ja millises poes v천iks seda olla) v천i lasta enda m천천tude j채rgi teha.Sealjuures milline v천iks olla orienteeruv hinnasuhe.Praegusele kabale on pehmendus peale pandud kuna hakkas hirmasti p천se pihta l철철ma.

Profiil  
PostitusPostitatud: T Okt 23, 2012 8:05 pm 

22 lr.Olen p체ssip채rasi valmistanud Euroopa p채hklist,Ameerika p채hklist, aga must p채hkel,kuulen esimest korda??? Venelased saavad oma relvatehaste p채hkli Azerbaidzaanists,teised Euroopa relvatootjad T체rgist.Ehk seletad mis puit see must p채hkel on ja kustkohast saadud,loomulikult kui pole suur saladus.

Profiil  
PostitusPostitatud: K Okt 24, 2012 7:50 am 

To Valgeronk! O횥 V채채rispuidus ameerika p채hkel m체체gis ka musta p채hkli nime all .Vt.internetist nende kodulehek체lge.Sobiva materjali leidmiseks tuleb sageli terve virn l채bi sorteerida,see pole seal probleemiks,noored mehed usinasti abiks.Viimati t천in prooviks mahagoni(paksus 60mm),puit am. p채hklist veidi tihedam(raskem) ja tunduvalt kvaliteetsem ,momendil k채sil kaba viimistlus,p채ris kena mustriga ja veidike k천vema pinnaga . Pole siin saladust miskit,firma asub Tallinnas.Leiad kui P채채sk체last Saku peale keerad,kohe konteinerterminaali vastas vasakut k채tt.

Profiil  
PostitusPostitatud: K Okt 24, 2012 6:24 pm 

Olen ostnud sellest firmast p철철ki ja Ameerika p채hklit.Minu arvates on Euroopa p채hkel v채heke k천vem kui Ameerika p채hkel.See aga ainult minu arvamus. Ostan tavaliselt 체he plangu.Kuni 1,5m. on 체hel plangul kirju ja ilus,체lej채채nu tavaline,sobib ka mitten천udlikule kliendile,ilu suhtes, peaasi et p체ss h채sti p천ske istub.

Profiil  
PostitusPostitatud: T Nov 06, 2012 11:06 am 

22LR kirjutas:
To Valgeronk! O횥 V채채rispuidus ameerika p채hkel m체체gis ka musta p채hkli nime all .Vt.internetist nende kodulehek체lge.Sobiva materjali leidmiseks tuleb sageli terve virn l채bi sorteerida,see pole seal probleemiks,noored mehed usinasti abiks.Viimati t천in prooviks mahagoni(paksus 60mm),puit am. p채hklist veidi tihedam(raskem) ja tunduvalt kvaliteetsem ,momendil k채sil kaba viimistlus,p채ris kena mustriga ja veidike k천vema pinnaga . Pole siin saladust miskit,firma asub Tallinnas.Leiad kui P채채sk체last Saku peale keerad,kohe konteinerterminaali vastas vasakut k채tt.

Vabanda lolli k체simuse p채rast! Kas mahagon on see piparm체ndi l천hnaga punane puu, mille spooni kasutatakse sigarite plekk vutlarites? Omal ajal sain 4m prussi seda vineeri-m철철bli kombinaadist ja lasin selle jupist 체he p채ra teha, aga see k체ll p채hklist parem ei olnud.

Profiil  
PostitusPostitatud: T Nov 06, 2012 2:36 pm 

Mul 1.mahagonist kaba just l천petamisel,st.viimistlus pooleli.Materjali valikul sai m채채ravaks kvaliteet, lisaks mahagonil plangu paksus 60mm p채hkli 52 vastu .HATSAN TORPEDO 150 n채eb selle kabaga 체sna viisakas v채lja .Puit p채hklist veidi raskem(st.tihedam).Minu arvates sobib musta (ameerika)p채hklit asendama k체ll. P.s. sellel puidul k체ll mingit piparm체ndi l천hna pole!

Profiil  
PostitusPostitatud: P Dets 17, 2017 2:45 pm 

Tere,

Kas Eestis on kuskil m체체gil Toz-34 puitosi? Eriti vajalik oleks tagumine laad. Kui m천ni meister satub lugema, v천ib mulle kirjutada omapoolse n채gemuse k채sit철철kaba hinnast.

Mikk

Profiil  
PostitusPostitatud: R Veeb 02, 2018 1:01 pm 

Tere!
Kui mu m채lu ei peta, siis minul vist on ToZ 34 kaba. T채pse vastuse, koos fotoga, saan anda alates 10.02.

Profiil  
PostitusPostitatud: K Veeb 07, 2018 9:20 pm 

Tere!

Anna kindlasti m채rku, olen korralikust kabast huvitatud.

Profiil  
N채ita postitusi eelmisest k체lastusest:  Sorteeri  
Ava uus teema Vasta teemasse  [ 14 postitusi ] 

K천ik on UTC + 2 tundi

Kes on foorumis

Foorumis on hetkel kasutajad: Google [Bot] ja 1 k체laline

Sa ei v천i postitada uusi teemasi selles foorumis
Sa ei v천i vastata selle foorumi teemades
Sa ei v천i muuta oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i kustutada oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i postitada manuseid selles foorumis

Otsi: