Browning poolautomaat

Küsimused relvameistritele lootuses kompententsetele vastustele.
Vasta
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Browning poolautomaat

Postitus Postitas tireb »

Browning Bar Affut, esiklotsil või kuidas seda nim. pragu sees. Minu arvamus on, et puit paisus niiskuse käes ja surus ennast vastu metalli lõhki. Kas kellelgi on sellist kogemust? Kui ja siis kuidas asi lahenduse leidis. Mul garantii püss, saatsin Trofee-sse ja nüüd ootan vastust. Millegi pärast selline karvane tunne, et ütlevad minu süüdi olevat, kuna vihma kätte viisin relva.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Browning poolautomaat

Postitus Postitas TiitR »

tireb kirjutas:Browning Bar Affut, esiklotsil või kuidas seda nim. pragu sees. Minu arvamus on, et puit paisus niiskuse käes ja surus ennast vastu metalli lõhki. Kas kellelgi on sellist kogemust? Kui ja siis kuidas asi lahenduse leidis. Mul garantii püss, saatsin Trofee-sse ja nüüd ootan vastust. Millegi pärast selline karvane tunne, et ütlevad minu süüdi olevat, kuna vihma kätte viisin relva.

Juba teine teema selle kohta 8)
Minul oli sarnane sitatsioon poolautomaat sileraudsega. Püss oli ostetud Jahipaunast ja tänu sealsele tubli meeskonnale (eriti Hanno), sai asi kiirelt ja valutult garantiikorras jonksu. Põhjust purunemiseks ei teadnudki (purunes tiirus harjutamisel).
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
heyx
Postitusi: 63
Liitunud: E Okt 15, 2007 5:14 pm

Re: Browning poolautomaat

Postitus Postitas heyx »

Ka minul kuivas poolautomaadil esiklots katki(oli paar nädalat kõigepealt pärast kopra jahil juhtunud kanuuõnnetust jões leos). Natuke uurisin puidumeestelt liimide kohta ja sain asja korda, kusjuures detail oli kolmeks osaks pikipragudega mitte kaheks. Hanejaht peetud ja püsib koos, igaks juhuks pole tiiru selle isendiga enam läinud (b) .
Vasta