Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Leitud ja kaotatud jahikoerad jms.
Vasta
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas sooviku »

Pühapäeval,04.11.12 jäi Pärnumaal,Tori vallas,Taali küla metsades kadunuks saksa jahiterjer Urri.Koeral on alumine lõug vigane.Tänulik olen igasuguse info eest.Kontakt:5154121,Raivo.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas sooviku »

Ikka veel loodan!Mehed vaadake oma ja naaberseltsides sellise pilguga ringi ega kellelegi pole tekkinud novembri algusest jahiterjerit.Sain sellise vihje,et Urri võidi ka auto peale võtta.Koeral on siis sellised eritunnused:alumise lõua nahk esihammaste juures puudub;rinnal ilma karvata arm(sea käest saadud);saba on pikem,kui tavaliselt jahiterjeritel;silitamine ei meeldi,uriseb aga ei hammusta(võõraste kohta küll ei tea)
Naine võib olla,koer peab olema!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas aivar00 »

Lootma pead ikka. Mul läks kunagi vaktsineerimise ootel tütrel 1 kass Kohilas jooksu. 0,5 aastat hiljem avastasin teise elutsevat Kohilast 4 km kaugusel ühes majas. Pererahvas ütles, et olevat nende juurde tulnud ning olid õnnelikud, et ära viisin. Lihtsalt toitsid heasüdamlikkusest.
Terjer aga võidi tõesti ka mõne rumala inimese poolt lihtsalt kaasa võtta - näe armas kutsu metsa ära eksinud ning Urri elab mõne mammi juures. Kui ei ole veel pannud, siis pane ka kohalikku vallalehte, Pärnu maakonna lehte ning Maalehte igaks juhuks kuulutused. Neid lehti maainimesed loevad rohkem ning võid ka infot saada.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
JahikoerTaks
Postitusi: 21
Liitunud: E Sept 24, 2012 11:49 am

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas JahikoerTaks »

Pane kuulutus kindlasti ka FEISBUUKI , kui sul veel pole juhuslikult :D :D
JKT !
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas MLP »

enne kui kuulutama hakkad ja raha raiskama soovitan taalist sindini ja teistpidi torini tee äärsed läbi vaadata kui alla jäänud pole ,siis on peale võetud ilmselt...koertel jooksukas ka hetkel käib nii ,et pole ime et mõni mammi sindis haiseb nii ,mis jube...urri tahab ka tussumagusat.....
sinu nukker noku!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas rajaleidja »

Pane kuulutus ka Elmari raadiosse. See vist isegi tasuta. Kui omal kunagi koerad kadunud olid, siis panin sinna kuulutuse ja see kõnede hulk oli päris suur, mis sealt tuli.
Ten
Postitusi: 161
Liitunud: K Mai 13, 2009 10:06 pm

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas Ten »

Mina soovitaks panna kuulutuse ka venekeelsesse raadiosse.Kahel korral olen oma jooksus Kaukaaslase just venekeelse raadio kuulutuse peale kätte saanud.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas sooviku »

Enamus neist soovitustest on tehtud.Facebook on kadunud lemmiku otsimiseks väga hea koht.Esimese päeva lõpuks oli üle kahesaja jagamise,hetkel 481.Iseasi palju need facebookarid õues käivad :wink: .Vallaleht ilmub kahjuks alles järgmine kuu.Teeääred olen ka järgi vaadanud aga väike koer,kui autolt löögi sai,puges kuhugi ära ja nähtamatuks jääbki.Kui ta oleks mõne emase sabas,siis oleks teda juba nähtud ja mulle teada.Pealegi on tal omal emane kodus.
Naine võib olla,koer peab olema!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas puugi »

Ega ta 5.dast ikka emase sabas jookse.Indlevad koeraneiud võivad meelitada,aga mitte nii pikalt.Pigem on keegi omale odavalt koera soetanud.Tean,et selliseid asju juhtub,sest omalgi kaks kasvandikku kahtlaselt kadunud. :!:
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas Feen »

Mul pandi ka koer kunagi ühte hobusefarmi hoiule. Oodati, et esmaspäev tuleks ja saaks varjupaika viia. Seda, et ma paar päeva selle lauda juures kisasin, pool küla läbi küsitlesin ja mitu kuulutust üles riputasin... hmmm, farmist ei tulnud miskit. Õnneks oli info liikumine: Elmar -> kuulutuselt nuber -> helistamine. 2 päeva võttis see aega aga asja sai. St, et kindlasti on terve hulk inimesi, kes koera rahus tuppa lasevad, süüa annavad ning hea kui üldse kusagile teatavad. Krt, jahikoer tuleb ise tagasi... enamasti. Või liigub nii ringi, et üles leitakse. Infost piisab, et seal või seal nähti. Kõige hullem muidugi kui kohe enda omaks koera pidama hakatakse ja ketti pannakse nt.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas kahro »

Isa laika oli kuuaega kadunud arvasime et eks ta hundi nahks läks kuid õnneks tuli ühe jahimehe hoovi kogematta. Ümber kaela oli heinapressi pael ja väike jupp lohises järgi, koer oli hästi toidetud. Eks mõni mutike arvas ,et leidis kodutu koera!
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas MLP »

puugi kirjutas:Ega ta 5.dast ikka emase sabas jookse.Indlevad koeraneiud võivad meelitada,aga mitte nii pikalt.Pigem on keegi omale odavalt koera soetanud.Tean,et selliseid asju juhtub,sest omalgi kaks kasvandikku kahtlaselt kadunud. :!:



mul on teine kord 2 nädalat kyla penid hoovipeal ,kas nad öösel on seal või ei ole ,aga nii kui hakkab silmaga nägema on nad juba platsis ja kui pimedas õues kondan on nad ikka seal...nii et...
sinu nukker noku!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Saksa jahiterjer Urri on kadunud!

Postitus Postitas puugi »

Külapenid käivad vahetustega! :lol:
Vasta