Kadunud 4.04.2013 eesti hagijas Sakus, jälgimäe

Leitud ja kaotatud jahikoerad jms.
Vasta
Juventus
Postitusi: 15
Liitunud: K Apr 17, 2013 2:32 pm

Kadunud 4.04.2013 eesti hagijas Sakus, jälgimäe

Postitus Postitas Juventus »

Tere,

Kadunud eesti hagijas, kas keegi on näinud FB kuulutus.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... nt_count=1

Tekst:

10.04 hommikul Jälgimäel, Saku lähedal hüppas üle aia ja läks jalutama meie armas Eesti hagijas nimega Näpi ja nüüdseks on juba 24 tundi jooksus. Nii pikalt pole ta kunagi ära olnud, võibolla on kaugemale uitama sattunud ja eksinud. Koeral on tume selg ja kaelas kollakas helkurrihm. Rihmal ka minu tel nr ja koera nimi. Koeral on ka kiip. Kui keegi näeb kedagi sarnast, siis palun helistage 5106608. Väga täname!
Juventus
Postitusi: 15
Liitunud: K Apr 17, 2013 2:32 pm

Re: Kadunud 4.04.2013 eesti hagijas Sakus, jälgimäe

Postitus Postitas Juventus »

Seoses selle kuulutusega. Täna helistati omanikule väidetavalt Muhust. Nime ei nimetatud ega tutvustatud end muidu kui et olen vana mees Muhust ja plaanin koos pojaga võtta eesti hagijat. Et rääkige kuidas te oma koera pidasite ja mis tingimustes elas - ühesõnaga omanik oli koera nn igavesti kadunuks mõtelnud. Ja nüüd jäi kehv tunne hinge sellest kõnest - see oli kahtlane ning jättis mulje nagu tahetaks teada rohkem tema koera eripäradest kui tegelikult tõust. Tegemist lihtinimesega - ei ole kasvataja ega jahimees. Et tema numbrit leida tõu kohta uurimiseks pidi ikka netis kõvasti tuulama.
Seega ega siinsed ei tea:

- Muhus tekkinud täiskasvanud isast hagijat (koer on kadunud alates 4.4.2013)
- Kedagi Viktor Karpi nimelist inimest Muhust (selle nime andis google telefoni numbrile, millelt helistati)
- Kas keegi reaalselt Muhus otsib hagijakutsikat?

Et võimalik, et see kõik kokkusattuvus, aga Muhus jahimehi ju palju, kohalik võiks pigem neilt uurida. Ja tõesti eesti hagija ning minu töökaaslase vahel seose leidmiseks peab kokkusattumus nn vanal Muhu mehel netis surfates suhteliselt suur olema. Ilmselt oligi kokkusattumus aga lootus sureb viimasena.
Vasta