Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Leitud ja kaotatud jahikoerad jms.
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas pktaks »

Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas honkomees »

võiks ikka telefoni panna, palju neid facebooki kasutajaid ikka jahimeeste hulgas on, ise ka selliseid sots. meedia kanaleid põhimõtteliselt ei kasuta
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas baddmann »

honkomees kirjutas:...
võiks ikka telefoni panna, palju neid facebooki kasutajaid ikka jahimeeste hulgas on, ise ka selliseid sots. meedia kanaleid põhimõtteliselt ei kasuta


kle ää virise, kui sul endal koer kadunud oleks ja näed, et leitud on, küll sa siis sotsiaalmeedia kasutajaks hakkad :D

BM
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas honkomees »

baddmann kirjutas:... kui sul endal koer kadunud oleks ja näed, et leitud on, küll sa siis sotsiaalmeedia kasutajaks hakkad :D

BM

kui mul kaduma jäi, siis jagasin pool maakonda mööda talusid visiitkaarte telefoninumbritega laiali ja üles leiti ning helistati ... vaevalt need maainimesed sots.meedias käivad.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas pktaks »

Kuulutuse all ei ole kahjuks rohkem infot, kui see, mida ma kirjutasin. Loodetavasti kuulutuse autor facebookis täiendab seda.
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas MLP »

honkomees kirjutas:
baddmann kirjutas:... kui sul endal koer kadunud oleks ja näed, et leitud on, küll sa siis sotsiaalmeedia kasutajaks hakkad :D

BM

kui mul kaduma jäi, siis jagasin pool maakonda mööda talusid visiitkaarte telefoninumbritega laiali ja üles leiti ning helistati ... vaevalt need maainimesed sots.meedias käivad.

need maa inimesed on just põhilised sotsiaalmeedia kasutajad kuna päevad lyhiksed ja muud m-gi teha pole istutakse arvuti taga ja ilmselt on palju kulukam (b) mööda maakonda ringi sõita kui N: fb kuulutus ylesse visata.
sinu nukker noku!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas honkomees »

MLP kirjutas:.... need maa inimesed on just põhilised sotsiaalmeedia kasutajad kuna päevad lyhiksed ja muud m-gi teha pole istutakse arvuti taga ...
no võib-olla noored on kah ainult arvuti taga, meie külas küll pole, net tuleb ka vaid pika antenni otsast (M-interneti 3G modemiga) ja aeglaselt ning katkendlikult ning maainimesel on ikka tööd, õues tuled põlema ja saad puid lõigata-lõhkuda, kuuri all masinaid korda putitada või puutööd teha, mis majapidamises vaja. Tavaliselt tulen praegusel ajal tuppa ikka nii 9-10 vahel, ennem ei jõua. No ja siis vaatad, kui net on, kirjad ja foorumi läbi kuna ahi-pliit köeb, teed midagi hamba alla ning tudule. Kui väga külmaks läheb siis tuleb sauna sisetöödega hakata nokitsema, äkki ei tule liiga palju lume kühveldamist. Ei, maainimesel tööpuudust ei ole, linnas olles tunnen end küll imelikult, pole seal midagi teha.

P.S. Suuremal osal meie pundi jahimeestest pole isegi e-maili aadressi või siis nad ei loe seda regulaarselt, kasutavad arvutit üliharva mingite põllumajandustoetuste taotlemiseks ja siis unustavad selle asjanduse ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas andrus »

Teeme siis nii,et kui sina leiad või kaotad koera,sõidad pool maakonda läbi(peab ikka aega olema nende toimetuste kõrvalt ja jube väike maakond,ma ei suudaks poolt linnagi läbi käia)ja jaotad visitkasid. Teised kasutavad edasi sotsiaalmeediat. Lihtne ju....
jahismurf
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas sooviku »

Facebook`i Lemmikuleidja on kindlasti kohe üks parimaid kadunud koera otsimise kohti.Kui ise ei tarbi seda netti nii palju,tasub lasta lapsel või lapselapsel otsimiskuulutus sinna üles visata.Seda kuulutust jagatakse kiiresti mitusada korda ja keegi tunneb ikka kedagi,kes on kadunud koera näinud või temast midagi kuulnud.Kui ta muidugi otsa saanud ei ole.Olen isegi aidanud Lemmikuleidja kaudu kaks peni peremehe juurde tagasi.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas honkomees »

näedsa, kuulsin sellest esimest korda! Meie kandis on kogemuste järgi parim kuulutamise koht ikka maakondlik kobruleht, vanad külainimesed seda ikka tellivad ja loevad, muud moodsad asjad ei levi. Võin ju lasta üles panna küll kuulutuse, aga kui siinses pärapõrgus elavad inimesed seda ei loe, siis on vähe tolku. Esimese asjana ikka helistad kõik naaberkülade inimesed läbi (palju neid ikka üldse alles on), siis kohaliku bisnisikeskuse kuhu kogu info kokku jookseb ja siis hakkad kuulutama.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas Feen »

Vanad inimesed kuulavad Elmari raadiot. Igati toimiv asi muide. Kui mul taks ühte talli hoiule nopiti, siis tuli mul pakkumine kohe 5le taksile. Päris võõrasse aeda võõra koera järgi ronima ei hakanud :D Aga vähemalt kuuldi sealt ära, et kadunud ja lõpuks sain seda kanalit pidi kätte ka.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas honkomees »

andrus kirjutas:... peab ikka aega olema nende toimetuste kõrvalt ja jube väike maakond,ma ei suudaks poolt linnagi läbi käia)ja jaotad visitkasid. Teised kasutavad edasi sotsiaalmeediat. Lihtne ju....
noh, kui ikka vana jahisõber kadunud, siis jätad kõik sinnapaika ja sõidad. Ma küll ei suudaks jääda mingi kuulutuse peale lootma, ikka isiklik suhtlemine on teine tera. Mul on küll koer vaid korra kaduma läinud, naabermaakonnas, otsisin pärast jahti poole ööni, siis koju ja paar tundi und ja uuesti 70 km ots ning siis terve päev talust-tallu ... Kodukandis pole koer kunagi kaduma läinud, tuleb hoopis ise jahimaadelt koju ... Tõsi, kunagi ligi 40 a tagasi üks hagijas oli ka kaduja.

Homme jahipäev, saab meestelt küsida, kas keegi teab seda koera. Kütiorg ju meie jahipiirkonna piir, äkki tuntakse ka naabrite koer ära.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas Ahto Kattai »

honkomees kirjutas:no võib-olla noored on kah ainult arvuti taga, meie külas küll pole, net tuleb ka vaid pika antenni otsast (M-interneti 3G modemiga) ja aeglaselt ning katkendlikult ning maainimesel on ikka tööd, õues tuled põlema ja saad puid lõigata-lõhkuda, kuuri all masinaid korda putitada või puutööd teha, mis majapidamises vaja. Tavaliselt tulen praegusel ajal tuppa ikka nii 9-10 vahel, ennem ei jõua. No ja siis vaatad, kui net on, kirjad ja foorumi läbi kuna ahi-pliit köeb, teed midagi hamba alla ning tudule. Kui väga külmaks läheb siis tuleb sauna sisetöödega hakata nokitsema, äkki ei tule liiga palju lume kühveldamist. Ei, maainimesel tööpuudust ei ole, linnas olles tunnen end küll imelikult, pole seal midagi teha.

P.S. Suuremal osal meie pundi jahimeestest pole isegi e-maili aadressi või siis nad ei loe seda regulaarselt, kasutavad arvutit üliharva mingite põllumajandustoetuste taotlemiseks ja siis unustavad selle asjanduse ...

No sina vaene mees elad vist küll kohe maailma ääre all! Poodi ei pääse ,net ei toimi(kuigi siin sõna kannatab küll võtta),9-10 pead väljas tööd rühmama.Kuidas te küll veel välja pole surnud? :D
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas honkomees »

Ahto Kattai kirjutas:... No sina vaene mees elad vist küll kohe maailma ääre all! ... Kuidas te küll veel välja pole surnud? :D
no vot pole, teeme tööd ja elame edasi, on selline küla Eestimaa äärel, kuhu buss pole käinud ühegi võimu ajal, 10 km Läti ja Vene piirist, Läti mobiil ja TV levib paremini kui Eesti oma jne vt minu vallas toimuvat http://www.tulemaale.ee/ või ka minu külas toimuvat http://www.xn--eestimaapliskodud-pzb.ee/node/17

P.S. krt, vihma ladistab, õues ei taha midagi teha peale hädavajaliku nagu puude ja vee toomise ning koera jalutamise ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Võrumaal Kütiorus leitud hagija moodi koer.

Postitus Postitas baddmann »

Aga Võrumaal Kütiorus leiti hagija moodi koer :)

BM
Vasta