Kambavaim või muudatusettepanek?

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
Vasta
Kasutaja avatar
unt
Postitusi: 476
Liitunud: K Aug 27, 2008 12:40 pm

Kambavaim või muudatusettepanek?

Postitus Postitas unt »

EJS kodulehel seisab juba pikemat aega üleval Jahiseaduse muudatusettepanek, millele saab korjata ka toetusallkirjasid.
Ma just vaatasin seda toetusallkirjade hulka ja ausalt öeldes veidi üllatusin. Just tuginedes mälestustele, et milline madin siin foorumis käis, kui nn Uue Jahiseaduse eelnõu arutati.
EJS kodulehel seisab, et 1300 allkirja koguti juba kokkutulekul. Nüüd siis, peale kokkutulekut, on seal kogunenud 82 allkirja. Ma ei tea, võib-olla kusagil jahiseltsides kogutakse neid ka paberile. Aga ikkagi oli üllatav kui arvestada meie jahimeeste hulka. Ma ei oska muud lisada kui seda, et küllap on siis praegune regulatsioon piisav, sest keegi ei ole veel kahjusid pidanud maksma. Või mis?

http://www.ejs.ee/et/uudised-ja-teated/ ... tseks.html
Jahil juhtub nii mõndagi... ja kõigil pole vaja kõike teada!
Jaanes Partsioja
Postitusi: 134
Liitunud: P Sept 19, 2010 8:34 pm

Re: Kambavaim või muudatusettepanek?

Postitus Postitas Jaanes Partsioja »

Andsin igaks juhuks digi allkirja, klubis paberil kah olemas. olen selle asja nimel avalikult sõna võtnud ja arvan isiklikult, et nii oleks asi õiglane. minuga kokku juba 85 :D
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Kambavaim või muudatusettepanek?

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Minu andmetel on paika pandud 23. september, selleks päevaks peavad maakondlikku klubisse jõudma jahtkondades kogutud allkirjad.
Ennast üllatas rahva passiivsus kokkutulekul :roll: Kuigi allkirjade kogumine toimus peatänaval staabi ja peatelgi lähedal ning tublid jahinaised nägid parasjagu vaeva rahva ligimeelitamiseks, ei vaevunud ka enamus kokkutulekul olijaid seda pisikest liigutust ette võtma ning allkirja paberile panema :evil: Juu siis oli sel nädalavahetusel nii palju muud tähtsamat teha :M
Vasta