Hundist ja jyrist

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
Vasta
Kasutaja avatar
H:Owl
Postitusi: 172
Liitunud: E Nov 19, 2012 3:30 pm

Hundist ja jyrist

Postitus Postitas H:Owl »

Et mitte "....netilehekülgede" Hundi-teemat veel hullemini OT-sse ajada, tegin siia uue teema.
Sain nimelt äsja ilmutuse, kui sarnased nähtused on tegelikult hundid meie metsades ja jyri postitused siinses foorumis! Esimese asjana torkab muidugi silma, et keegi ei suuda neisse ükskõikselt suhtuda. Ja nii, nagu hundid sunnivad teisi metsaelanikke oma mugavustsoonist väljuma, tekitavad ka jyri kategoorilist, üldtuntud ja lihtsat tõde kuulutavad postitused siinses foorumis pea alati vähemat või suuremat nihelemist.
Võiks ju väita, et oponeerida ükskõik kellele või millele võib ka faktidesse, loogikasse ja väitluskultuuri pisut vähem loominguliselt suhtudes. Aga ega huntide tegemised vasta ka alati meie ettekujutusele heast (naabrimeeste jahimaal elavast) hundist.
Nii et tervitagem mõistlikku kogust hunte meie metsades ja jyrit meie foorumis!
Ja mis tähendab öelda hüvasti
kärmele ponile ja jahile?
Elu lõppu ja kiratsemise algust

Pealik Seattle?
jyri

Re: Hundist ja jyrist

Postitus Postitas jyri »

Tänan tervitamast
Toon ühe näite SPETSIALISTIST/ EKSPERDIST. Jahindusega kokku ei puutu, aga kuna oli juba mitmes ämber, mis ma sellelt kodanikult nägin, panen ka nimed nii, nagu on. Ei mingit poliitikat( ei tegele), oma silmaga telekast nähtud faktid.
Aeg- just sama, kui Minskis algas presidentide ja Merkeli kohtumine. Koht- ETV mingil kanalil mingi "diskussioon"( ei mäleta enam, kus täpselt, aga annab kontrollida). Osalejad- "kindral" Ants Laaneots ja teised.
Teema- Laaneots teatas, et läbirääkimised on luhtunud, kuna Poroshenko lahkus ja hakkas seda teemat edasi arendama, kuni "geniaalseteni" järelduseni välja.
Nüüd ma jätan "vahepealsed" targutamised välja ja viin ühte ritta sündmuse ja temapoolse järelduse.
Teatavasti kestsid Minski läbirääkimised üle 10 tunni. Poroshenko oli esimene, kes läks 9ks minutiks välja.
Seega lihtsast asjaolust, et kuna onul tuli kakahäda, järeldas Ants Laaneots, et on oodata Venemaapoolset tuumarünnakut mingi Euroopa riigi pihta ! :VS :VS :VS Teised osalised noogutasid kooris pead.
Nähtud/kuuldud oma silma/kõrvaga. Peale seda lülitusin teise programmiga.
Vot see on tõeline Eesti EKSPERT!
Sama kodanik tegi ka pika "järelduste" jada, "analüüsimaks" miks vene allveelaev Stokholmi akvatoorioumis tiirutab, mis sellest, et siiani pole teada, kas seal üldse midagist oli, rääkimata selle "midagist" riiklikust kuuluvusest. Tõeline "ESPERT" !
Kristjan Piir
Postitusi: 59
Liitunud: K Okt 14, 2009 9:32 am

Re: Hundist ja jyrist

Postitus Postitas Kristjan Piir »

Jyri- püüa siin foorumis ikka koerte, relvade ja huntide teemas püsida. Poliitikat, kui see otseselt jahindust ei puuduta, lahka mujal.
Kasutaja avatar
unt
Postitusi: 476
Liitunud: K Aug 27, 2008 12:40 pm

Re: Hundist ja jyrist

Postitus Postitas unt »

Täna on vist ilmutuste päev. Ka mina sain küttepuid saagides äkki ilmutuse (nagu H:owl-gi). Minu ette ilmus nimelt Püha Jüri, hundi seljas nagu alati, ja palus mul tema nimekaimu jyri mitte sarjata. Ja seda ma talle lubasin. Aga ühel tingimusel - et kui Püha Jüri annab jyrile edasi minu palve. Ja see on - argumenteeri, küsi, vaidle, lükka ümber! Aga ära lihtsalt tule teemasse, et solgipang tühjaks valada!
Elagu hundid ja Pühad Jürid!
http://et.wikisource.org/wiki/Lehek%C3% ... n.djvu/219
Jahil juhtub nii mõndagi... ja kõigil pole vaja kõike teada!
jyri

Re: Hundist ja jyrist

Postitus Postitas jyri »

Püha Jüri vaatab taevast- unt lõhub piud. Vaatab terasemalt - asi polegi nii selge. Kõik liigutused nagu oleks õiged, aga midagist ei klapi. Laskub siis madalamale ja näeb, et unt on pakule omad munandid asetanud ja taob neid kirvega. Küsib siis Püha Jüri undilt-"mida sa teed". See vastab-" püüan kaiffi" . Püha Jüri selle peale- mis kaiff see on oma mune kirvega taguda? unt vastab- see polegi kaiff. Kaif on siis, kui mööda löön!

Loe, mida Aadu Kadakas kirjutas. Sama, mis mina, ainult teiste sõnadega- ei taheta, et meie endi, kui maksumaksjate, raha eest, määritaks meile endile pähe mingit vaieldamatut tõde ja "käitumise reegleid", kuulmata alternatiivi. Solgipangest on asi kaugel . Kui aga sina ise oled zombeeritav, siis see ei tähenda, et keegi teine pole võimeline ka ise mõtlema. Kusjuures väga paljud siin foorumis.
Tormis
Postitusi: 290
Liitunud: N Juul 08, 2010 4:40 pm

Re: Hundist ja jyrist

Postitus Postitas Tormis »

Minu esmane kohtumine hundiga toimus jüripäeval ja püha jüri kutsikat nägin nii lähedalt, et siiani on tema kollane silmaiiris meeles. Jyri ütlemised siin on lihtsa jahimehe seisukohad, mis talupoja tarkust täis.
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Re: Hundist ja jyrist

Postitus Postitas Kellamees »

Osalejad- "kindral" Ants Laaneots


Jyri, ei oska hinnata Sinu ekspert hinnangut huntide teemas kuna ise ei ole sellega kokku puutunud muidu kui kirjanduse kaudu. Samas olen piisavalt lähedal teemale mida Sa tood analoogilise situatsiooni näitena. Siinjuures pean Sind kõigepealt parandama faktivea tõttu. Ants Laaneots on erukindral ja kindlasti mitte kindral jutumärkides.
Teiseks, Venemaa tõesti kasutab täna tuumarelva teemat poliitilise heidutuse meetmena.
Mida Laaneots on kommenteerinud allveelaeva osas ei tea, kuid terve Rootsi kaitsevägi ja nende valitsus on veendunud, et allveelaev seal oli.

Palun Sind Jyri, järgmine kord piirduda näidetega teemadest milles Sul on teadmine aga mitte teiste halvustamise arvelt kokku pandud arvamus.
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Re: Hundist ja jyrist

Postitus Postitas Kellamees »

Seega lihtsast asjaolust, et kuna onul tuli kakahäda, järeldas Ants Laaneots, et on oodata Venemaapoolset tuumarünnakut mingi Euroopa riigi pihta !


Vabandan, et ei suutnud ennast Jyri provokatsioonist tagasi hoida.
http://www.bbc.com/news/world-europe-31899680

... On putting Russia's nuclear wiipons into a state of combat readiness, Mr Putin said: "We were ready to do this. ..."


Siin on link ja väljavõte Putini ütlemisest. See, mis on tänane reaalsus (Venemaa tuumarelvade lahingvalmiduse tõstmine ning ka valmisolek kasutada) oli Laaneotsa poolt välja öeldud nädalad enne. Kui see ei ole eksperdi hinnang ,siis mis veel? Ammugi kui ta suutis seda veel hinnata onu kakahäda põhjal :D.
jyri

Re: Hundist ja jyrist

Postitus Postitas jyri »

Kellamees kirjutas: kuid terve Rootsi kaitsevägi ja nende valitsus on veendunud, et allveelaev seal oli.




Vabandan, et suutnud provokatsioonist eemale hoida ja vastan kõvale spetsile just sellele väitele tuginedes: Ma olen ka veendunud paljudes asjades, näiteks huntide lindpriiks kuulutamise vajaduses, aga sellest miskipärast ei piisa :VS õigeks olemiseks !
Muuseas, kõigil neid omavatel riikidel on tuumarelvad selleks, et nendega "vastast" jahutada. Lisaks on nad ALALISES 24/7/52 valmisolekus ja into a state of combat readiness on lihtsalt plaa plaa sinisilmsete jaoks.

Egas ma välista, et Rootsis VÕIS olla vene allveelaev. Ma rääkisin, et see pole tõestatud! Kas vahet tunnetad? Ükski tõeline EKSPERT ei appeleeri terminiga " kõik teavad" või "on veendunud!"
Mõni on siiani veendunud, et Päike tiirleb ümber Maa. Kas hakkame astronoomia õpikuid muutma sellepärast?
"Kõik teavad", kes pani pihta 10 milli taala ja samuti "kõik teavad", kes varastas VEB panga 30 milli. Aga kas need isikud istuvad kinni?
Kellamees
Postitusi: 161
Liitunud: K Mär 23, 2005 2:54 pm

Re: Hundist ja jyrist

Postitus Postitas Kellamees »

Tänan Jyri, et võtad ette laiema arutluse. Ärgu saadagu minust valesti aru, et ma pean ühe või teise inimese isiklike teadmisi või arvamusi väheoluliseks. Need on vaevaga kogutud tarkused ning erinevus rikastab meid kõiki. Lihtsalt olen seisukohal, et oma arvamuse näitlikustamine läbi teise halvustamise ei tõesta algse väite õigsust. Seda enam, et antud isik kellest näide toodi ei ole tõenäoliselt selle foorumi liige ning ei saa (võimalik, et tahagi) esitada vastulauset.

Meie isiklik teadlikus mingist teemast kujuneb infost mida me omame ja peame tõeseks või siis mitte. Kuna minu eesmärk ei ole tõestada enda õigsust või sundida kedagi muutma oma usku, siis on täiesti ükskõik kas Lääne riike ähvardati allveelaevaga või ujus Rootsi vetes tuumarelv.

Kuna me selles teemas üha kaugeneme jahindusest, siis teen Jyrile ettepaneku meie omavahelise arutluse viimiseks foorumist välja või kempleme seni kuni Suur Vend (moderaator) vahele tuleb. :lol:
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Re: Hundist ja jyrist

Postitus Postitas GC »

"Kellamees", minu poolt sulle 12 punkti!
koos koeraga
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Re: Hundist ja jyrist

Postitus Postitas Jahimeez »

Jahutage ennast, Laaneots laulab seda laulu, mida temalt partei ootab:)
http://maailm.postimees.ee/3154273/root ... allveelaev
Jahti kaine peaga!
Vasta