nutulaul

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

kult kirjutas:Tea kas mõni härra pruugib liialt kesvamärjukest v mõnda muud meeli kosutavat mõnuainet :D


Tundub, küll... ja mitte vähe. Tea, kas Wismaril pole foorumit, kus saaks deliiriumist tasapisi välja tulla? :?
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

andes au teie kütivaistule, olen viimase kahe kuuga 20 kilo alla võtnud, joomaga see mitte kokku ei käi, aga ju see mulle muudmoodi pöördumatult mõjunud
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

Sergo!Siit Foorumist Sa seda laia rinda ei leia,mille najal oma 20 kadunud kilo ja veel palju muudki esteetiliselt taganutta saaksid.Kevad käes,otsi rohelist vitamiinirikast ja katsu tervis tagasi saada,näe koprajaht lõunaosariikides juba alanud!
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

22LR kirjutas:Sergo!Siit Foorumist Sa seda laia rinda ei leia,mille najal oma 20 kadunud kilo ja veel palju muudki esteetiliselt taganutta saaksid.Kevad käes,otsi rohelist vitamiinirikast ja katsu tervis tagasi saada,näe koprajaht lõunaosariikides juba alanud!


viimase peal retsept, tähh!! Eks lootus ole lolli lohutus.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

olgu, esimesed saavad ikka peksa. Lootsin rohkem kuulata rahulolematust ja positiivseid mõtteid, olgu need või hullumeelsed. Mõte klubi korraldamisest pole mitte maha maetud, eks ma otsi mõttekaaslasi siis mujalt.

Esteks mõtlen ise asja veel mitu korda läbi, baas uute elamuste saamiseks võiks meil olla lähisvälismaal, täpsemalt Soomes, Lapi tundrate läheduses. Sääl peale paugutamise ka muid jahivõimalusi mis meil keelu all.

Ja huvitav oleks teada, paljud loodushoidlikud jahimehed ka kala püüavad? See on siiamaani nagu tabuteema olnud.

Igastahes linnujahti seal erinevate variantidega, nii "suvel kui talvel", muust rääkimata. Ja elamusi, kordumatuid.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

sergo kirjutas:Ja huvitav oleks teada, paljud loodushoidlikud jahimehed ka kala püüavad? See on siiamaani nagu tabuteema olnud.

Mitte päris.
http://www.marandi.fie.ee/foorum/viewto ... kalameeste
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

kakukesele,

kuigi ma ma ütlesin, et stoori mitu korda läbi tudeerinud, räägiksime uuest mõttest ?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Ei hakanud uut teemat tegema- Jorri meelitus kummituppa. Annan Jorrile võimaluse mulle vastata, et saaks kiiremini 1000 postitust täis :lol:
Kas kavatsed juba pensile minna, et postituste arvu üles ajad? :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

postituste arv

Postitus Postitas jorr »

Kas sulle on vaja mingit kindlat postituste arvu või, väga kahju küll aga mina neid ei loe?Muideks, pensionile pole mul vaja minna, sest olen juba, nii et kas tunned kaasa?Hea, kui sina ka nii vanalt veel tegevjahimees oled.Siiski arvan,et see foorum pole kellegile koha kättenäitamisek vaid vajaliku info saamiseks ja kui naise käest sõimata saad, et kodused tööd tegemeta siis ei pea end siin minusuguse vanamehe peal välja elama.Aga kui sellest rahulduse saad siis mis seal ikka ,lase käia.Jaksu selleks!
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

@jorr:Arvan, et said tast valesti aru, pigem mõtles ta seda naljaga.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Jah olen üks :twisted: onu ja :lol: ei mõista. Sellepärast elangi "kõigi" peal enda "puudusi" välja.
Kurb kui inimene "lukku" läheb ja lõõpimisele pihta ei saa :oops:
ikka lõbusalt
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

nutulaul

Postitus Postitas jorr »

Nojh, võib ka nii ütelda nagu vanatüdruk kohus vägistamissüüdistust esitades, et ma tegi jo nalla, kui ta voodisse kutsusi aga tema kohe pükste kallale.
noorus on ilus aeg
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

alates 6. septembri postitustest ei saa kohe mitte midagi aru, mille üle siin jahutakse :roll:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

nutulaul

Postitus Postitas jorr »

Jama ehk selles, et ma liiga palju mulisen ja kõigile ei meeldi, isegi postituste arv ära loetud.Püüan vahet pidada.
noorus on ilus aeg
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

nii, et vaht oleks jooksuajal kürvalt ja kihvadelt suursuguselt ,pea, et olematuks muutunud. Tulge tagasi teema algusesse ja arvestage toonaseid olusi.Kas nüüd, tudeerinuna vanu aegu poleks temaatika jätkamine uutel tingimustel võimalik, s.t lähtudes asjade algusest toonases kontektis kõigi kommenteerijate osavõtul ja andes ka täna ja praegu, targemaks- ja elukogenumaks kulunutena otsese kõiki paika paneva korrektse määrangu?
Vasta