kui näed, mida mõtled?

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
eurokas
Postitusi: 54
Liitunud: E Jaan 24, 2005 6:50 pm

Re: kui näed, mida mõtled?

Postitus Postitas eurokas »

Minu seiklus siis selline.Juunikuu istusin sööda pukis kuulasin linnulaulu ja siga tuleb noor kult.Tuul oli väga hästi.Sööb ja sööb mingi tunnike möödas mõtlen,et ei taha nagu ära ka ajada.Äkki ei tulegi teine kord enam.Hakkasin siis vaikselt temaga rääkima.Mõned korrad ehmatas minema ja kohe tagasi. :M On ikka ülbe vend siis tõusin järsku püsti (lahtine pukk) ehmatas ja kohe tagasi.
Nii veel mõned korrad ja siis sai tal hing täis.Hakkas pukki ründama ja urisema .Mina tõusen püsti käed laiali tema tuleb jooksuga peale ja nii ikka palju kordi,naeran juba nii,et kõht kõveras.Vend ikka söödalt ära ei lähe.
Kaua võib hakkasin alla ronima ja oh seda urinat mis sealt tuli.Ei ole enne ega pärast sellist BOSSI metsas kohanud.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: kui näed, mida mõtled?

Postitus Postitas TiitR »

eurokas kirjutas:Minu seiklus siis selline.Juunikuu istusin sööda pukis kuulasin linnulaulu ja siga tuleb noor kult.Tuul oli väga hästi.Sööb ja sööb mingi tunnike möödas mõtlen,et ei taha nagu ära ka ajada.Äkki ei tulegi teine kord enam.Hakkasin siis vaikselt temaga rääkima.Mõned korrad ehmatas minema ja kohe tagasi. :M On ikka ülbe vend siis tõusin järsku püsti (lahtine pukk) ehmatas ja kohe tagasi.
Nii veel mõned korrad ja siis sai tal hing täis.Hakkas pukki ründama ja urisema .Mina tõusen püsti käed laiali tema tuleb jooksuga peale ja nii ikka palju kordi,naeran juba nii,et kõht kõveras.Vend ikka söödalt ära ei lähe.
Kaua võib hakkasin alla ronima ja oh seda urinat mis sealt tuli.Ei ole enne ega pärast sellist BOSSI metsas kohanud.

Kujutad ette, mida ta sinuga jooksukal ja hirmsa sugutungiga teinud oleks! :D
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: kui näed, mida mõtled?

Postitus Postitas raindrenkhan »

eurokas kirjutas:.Hakkasin siis vaikselt temaga rääkima.


Ja mis teemal sa temaga rääkisid :D :D :D
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
eurokas
Postitusi: 54
Liitunud: E Jaan 24, 2005 6:50 pm

Re: kui näed, mida mõtled?

Postitus Postitas eurokas »

Rääkisin vabal teemal :D .Arvan ,et jooksuka kohta võib nii mõnelgi olla miskit huvitavat öelda. :)
Käisin teda veel paaril õhtul vaatamas siis enam nii julge ei olnud pigem arg. Ju siis mõtles järele.
sax
Postitusi: 246
Liitunud: T Nov 09, 2010 3:31 pm

Re: kui näed, mida mõtled?

Postitus Postitas sax »

eks see ettevaatlikus oleneb ikka konkreetsest seast, kes haiget saanud söödal see ka kardab. käib mul üks suur kult, kes vist iga tuulega tunneb lõhna ära, korra õnnestunud teda näha ainult aju ajal. seda kuidas tuleb ja läheb ei kuule, ainult puhkimist metsa alt kuulda.
samas kui teised sead karjas tulevad siis juba pea 100m kauguselt kuulda kuidas tulevad. ragistavad, kisuvad, karjuvad-kord täitsa käest ära. samas, on ka nendest karjadest omajagu neid nopitud, aga ei õpi mitte. peale laskmist nädal-kaks ja jälle tagasi ja ikka sama lärmiga tulevad söödale. kusjuures veel joostes tulevad, vist kardavad et jäävad ilma :)
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: kui näed, mida mõtled?

Postitus Postitas Välek »

Super teemapealkiri- panen ühe vaimusünnitise siia. Täna hommikul ärgates läksid suunurgad allapoole. Nägin öösel unes, et käisin jahil, suur hirvekari võttis suuna otse minule. Sihin ja sihin 9,3 mm-ga suurele hirvepullile otsaette. Päästan ja järgneb rikošetivile- otsaees ainult märk tabamuskohast. Hirv tormab jätkuvalt minu suunas, maru vihane, kargab selga, trambib, nagu põrguline ja susib sarvedega. Saan läbi häda (miskipärast unes on relva ümberlaadimine alati väga vaevaline :? ) uue padruni rauda, toruots vastu hirve, pauk ja maas ta ongi. Suured sarved, medaliväärilised kukkusid peast lahti. Jälle häda. Mõtlesin, et kas tagasi liimida ikka saab :lol: Ise maru õnnelik, et eluga pääsesin, uurisin veel hirvel otsaees kuulimärki- nahk oli veidi katki. Hommikul ärgates veel mõtlesin, et kuhu ma need sarved nüüd panen :VS
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: kui näed, mida mõtled?

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ega see muud ei tähenda ,kui saad suurema sumaka trahvi! :D
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: kui näed, mida mõtled?

Postitus Postitas Messer »

(y) Mu meelest võiks isegi omaette teema algatada "Unenägu"
Me kõik oleme vist hulle jahiunenägusid näinud :D
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: kui näed, mida mõtled?

Postitus Postitas aadu kadakas »

jorr kirjutas:Liikudes looduses ja nähes loomi toimetamas, siis mida mõtled ja tähele paned?
Ise umbes nii:ahaa kitsed,mida teevad ja kust tulid, kuhu lähevad?Mis soost loomad ja mis värvi?Mis kell praegu ja miks nad just siin on, ja mis aastaaeg?
Seajäljed, miks ta siin on liikunud ja mis soost ta olla võib?
Oravajäljed,miks ta siin liikus ja kuhu läks edasi?
Teine kord samasse kohta sattudes on huvitav, kas on veel sama loom seal liikunud ja kuhu läinud?Eriti lumega käies loeb nii palju huvitavat välja ulukite elust ja õpib nii mõndagi.Ka seda, et loomadel on metsas oma kindlad teed ja rajad ning kui neid tead siis nagu pool jahitarkust käes.

Otsustasin Jorri postitusele ka miskit lisada. Tegemist ju igati õigustatud küsimusega. Teisisõnu: kas jahimehena oskad näha loodust ivake terviklikumalt ja veel nii, et ennastki suudad tervikusse sobitada. Et see nö "pool jahitarkust" saaks kasutatud nii, et sul on hea ülevaade mingi piirkonna loodusest ja ulukitest ning jahihäiring oleks minimaalne vajalik mitte maksimaalne võimalik.
Vasta