olen hämmingus

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Mnjah...varsti täiskuu, siis läheb päris karmiks kätte ära ...

BM
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Sergo,nüüd ma enam ei vabanda,sest tundub nagu sa ähvardaks oma sitavataga.Vaevalt sa mind,vanameest,peksta soovid.Kui siiski,võta lahti viimane"Eesti Jahimees"ja sülita sinna.Võimalik,et tabad.Nende viimaste postitustega sa ainult süvendasid negatiivset ettekujutust endast.Nii,et olen hämmingus.Lastele jahinduse tutvustamise mõte iseenesest on hea,kuid tundub,et mitte sinu suu läbi.Edasi vahuta üksi.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Mina olen kaa hämmingus. Justnimelt "sergodele" tehtigi Filosoofia Puiestee, et nende eneseväljendusoskuseta ja tihtilugu ka teemavälist mulinat - ükskõik kui sügavmõttelise sisuga nad seda ise arvavad olevat - ei oleks vaja sisukate ja informatiivsete teemade all üleliia kannatada. Eks ka siinses foorumis tuleb ära märkida tolerantsust ja arusaamist erinevate vähemuste suhtes. Kuid nagu päriselus, nii kahjuks ka siin - kui midagi ebanormaalset talutakse, saab see miski pahatihti sellest julgustust ja indu juurde, ajab rinna uhkelt ette ja kõmistab kõuehäälselt edasi.

Kuid kui seda miskit siinses virtuaalses foorumimaailmas lihtsalt ja totaalselt ignoreerida... ;)

BM
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

baddmann kirjutas:Mina olen kaa hämmingus. Justnimelt "sergodele" tehtigi Filosoofia Puiestee, et nende eneseväljendusoskuseta ja tihtilugu ka teemavälist mulinat - ükskõik kui sügavmõttelise sisuga nad seda ise arvavad olevat - ei oleks vaja sisukate ja informatiivsete teemade all üleliia kannatada. Eks ka siinses foorumis tuleb ära märkida tolerantsust ja arusaamist erinevate vähemuste suhtes. Kuid nagu päriselus, nii kahjuks ka siin - kui midagi ebanormaalset talutakse, saab see miski pahatihti sellest julgustust ja indu juurde, ajab rinna uhkelt ette ja kõmistab kõuehäälselt edasi.

Kuid kui seda miskit siinses virtuaalses foorumimaailmas lihtsalt ja totaalselt ignoreerida... ;)

BM


oled Sa ikka raudselt veendunud, et kõuehäälsel kõminal tõde Sinu rinnust(?) parema mekiga maitseb? Nali.
Koheselt tümitamise koht, aga mul ükskõik ei ole, muidu võiks öelda "bohhui".
Räägiks ehk mulle temaatika "Filosoofia puiestee", mille avamise eest ma ääretult tänulik olen all asjast edasi.

Ja esmalt Sinu ellusuhtumisest: kas "Sergo" või nemad on nüüd mingi kategooria tuvastamaks keda?

Tegelt, uhke tunne kui mõttelaadi toetab keegi?

NB! Privas "kaklemise" variant mulle ei ole vastuvõetav, eeldan, et kasvõi kõige lollimgi küsimus/arvamusavaldus saaks antud marandi- foorumis respekteeritavate lahendusteni, muidu...
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

mis siis?
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

sooviku kirjutas:Sergo,nüüd ma enam ei vabanda,sest tundub nagu sa ähvardaks oma sitavataga.Vaevalt sa mind,vanameest,peksta soovid.Kui siiski,võta lahti viimane"Eesti Jahimees"ja sülita sinna.Võimalik,et tabad.Nende viimaste postitustega sa ainult süvendasid negatiivset ettekujutust endast.Nii,et olen hämmingus.Lastele jahinduse tutvustamise mõte iseenesest on hea,kuid tundub,et mitte sinu suu läbi.Edasi vahuta üksi.


Aga ausalt, ilma minupoolse intrigeerimiseta.

Tegelikult on tähtis ellusuhtumine kui niisugune. Juba see on hea, et võtsid vaevaks minu provokatsioonile vastata. Tahaksin loota, et meie verbaalsest kõhulahtisusest ka midagi asjalisemat välja kooruks, seda siiramate soovidega

ikka sergo

Ja et Sa rahuliklult magaksid, teatud-tunnustatud list käeulatuses siis võin Sulle öelda, et minu arvates on seal asjalikku infi nüüd juba alla 5% suhtes trükipind versus huvitet/lugeja.

Ehk on eriräige hinnang?
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

baddmann kirjutas:Mina olen kaa hämmingus. Justnimelt "sergodele" tehtigi Filosoofia Puiestee, et nende eneseväljendusoskuseta ja tihtilugu ka teemavälist mulinat - ükskõik kui sügavmõttelise sisuga nad seda ise arvavad olevat - ei oleks vaja sisukate ja informatiivsete teemade all üleliia kannatada. Eks ka siinses foorumis tuleb ära märkida tolerantsust ja arusaamist erinevate vähemuste suhtes. Kuid nagu päriselus, nii kahjuks ka siin - kui midagi ebanormaalset talutakse, saab see miski pahatihti sellest julgustust ja indu juurde, ajab rinna uhkelt ette ja kõmistab kõuehäälselt edasi.

Kuid kui seda miskit siinses virtuaalses foorumimaailmas lihtsalt ja totaalselt ignoreerida... ;)

BM


Kutse klubisse ,lugupeetav!
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

baddmann kirjutas:Mnjah...varsti täiskuu, siis läheb päris karmiks kätte ära ...

BM


Läkski.

Mis kuradima eesti poliitikutele kätteantud õigusega tohib ainult "häid" inimesi valima kutsuda? Ehk lihtsamalt, külamehe kombel:kes määrab tõuaretuse?
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Vaatasin paar päeva tagasi valimiskampaanija üksiküritajate esinemist ja arvake ära ,keda ma seal ühes prillidega habemikus ära näisin tundvat :?: :D .Vähemalt jutt oli küll äärmiselt sarnane :!:
Kivi kotti!
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

Plakat

Postitus Postitas ozz »

Kas plakatit pole? Teeks Laari Marti saaks täpsust lasta!?
Kasutaja avatar
Kallekke
Postitusi: 299
Liitunud: K Jaan 03, 2007 9:13 pm

Filosoofia puiestee

Postitus Postitas Kallekke »

Kult ,ega sa nüüd sama mõtle mis mina mõtlen -kui mõtled siis küll LOLLIDEMAA tunne põue poeb,vägisi.
Protif "HORNADY" njet prijomoff !
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Filosoofia puiestee

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Kallekke kirjutas:Kult ,ega sa nüüd sama mõtle mis mina mõtlen -kui mõtled siis küll LOLLIDEMAA tunne põue poeb,vägisi.

:D Ikka sama !
Vasta