olen hämmingus

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

sergo kirjutas:mõtlemine on üks üldhariv toiming. Soovitan, kõigile.

Tervitustega, ikka sergo.


Lõpuks ka "kuldsed" sõnad ! :D
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Postitus Postitas kuro »

Loe millise teema alt tahad, üks mees kirjutab ainult negatiivset. Nime jätan kirjutamata, 2 korda võite arvata?
kuro
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

kuro kirjutas:Loe millise teema alt tahad, üks mees kirjutab ainult negatiivset. Nime jätan kirjutamata, 2 korda võite arvata?


loe hoolikamalt ja ka ajalugu, vaadates Su liitumise aega pole Sul selleks ilmselt piisavalt aega ja tahtmist olnud.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Re: olen hämmingus

Postitus Postitas sergo »

VR kirjutas:Kuna minu teksti kommentaar siit läbi käis, siis ütleks sekka.
On foorumeid, kus teatud arvu (näit 10) kustutatud kommentaaride eest kasutaja bann'i saab - olgu või 3 aastat asjalik olnud.
Kui hakata iga väljendi kallal, mis keegi oma huumori võimete tasemel foorumisse poetanud, enese hingepiinu välja elama, siis kas me/te sellist foorumit tahate(/me)gi.
Ma olen ausalt öeldes ka hämmingus, et ühe väljendi kallal näägutamine on nii armas, nagu muinasjutu lohe - raiud pea maha, kasvab mujal asemele uus.

Rebjata, davaite zhit druzhno (skazal kot Leupold),
Villem


Küssa ei ole näägutamises, see komm oli jumalast süütu ja pandud isegi rohkem kui sõbraliku muigega, **** küll, ma isegi mitu korda Su poes käinud, ise sellekandi mees ja mitmed sõbrad Su igapäised külalised. Seda imelikum oligi selle kustutamine!

Ma tean küll, et sealkandis mõningatel juhtudel "sedapsi" kõnekeeles ka midagi muud tähendab kui ainult titeootel naist.
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Postitus Postitas kuro »

Mõned inimesed elavad ka maal ja tehnilised tingimused ei võimaldanud varem liituda. Vabanda, kui tundsid end väga solvatuna. Jahinaljade all kirjutad tõesti lõbusamalt. Suhtu asjasse huumoriga!
kuro
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

kuro kirjutas:Mõned inimesed elavad ka maal ja tehnilised tingimused ei võimaldanud varem liituda. Vabanda, kui tundsid end väga solvatuna. Jahinaljade all kirjutad tõesti lõbusamalt. Suhtu asjasse huumoriga!


suhtungi.

soovitan lihtsalt asju lugedes tähelepanelikum olla. Sul ca 10 postitust "looja karja " läinud sest kannavad kõik numbrit 39.-)))) aga eri aegadel saadetud.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Eks see kustutamine sõltub ikka mehest ka kes kirjutab. Mul ka ükskord 1 postitus kustutati, aga peale seda kui Kakukesega kohtusin päris elus ja ta nägi et ma tast 2x pikem ja 2x laiem olen, pole seda enam juhtunud :lol:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Loen Gunnari juttu ja olen hämmingus. Ma just arvasin, et Gunnar sai aru, kui väike ja vihane ma olen ja võin hammustada, et sellepärast jättis laamendamise. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Laanekas
Postitusi: 20
Liitunud: T Veebr 21, 2006 8:19 pm

Postitus Postitas Laanekas »

Mina ei näe nurinal põhjust, kuna kui postid kaovad, siis see tähendab, et moderaatorid töötavad- kui moded töötavad on kõigil foorumit parem lugeda. Need reeglid on igal pool enam vähem ühtemoodi- siin näiteks reeglid foorumist, kus ise mode olen http://reptile.ee/viewtopic.php?t=93
Kui post kaob, siis on sellel ilmselt ka mingi põhjus, natuke ümber sõnastada, vaadata, kas ikka sobib antud teemasse või tuleb uut alustada ja siis uuesti postitada. Vähem paksu verd ;)
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Postitus Postitas kuro »

Mina Laaneka arutlusega täiesti nõus.
kuro
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

sergo kirjutas:
kuro kirjutas:Mõned inimesed elavad ka maal ja tehnilised tingimused ei võimaldanud varem liituda. Vabanda, kui tundsid end väga solvatuna. Jahinaljade all kirjutad tõesti lõbusamalt. Suhtu asjasse huumoriga!


suhtungi.

soovitan lihtsalt asju lugedes tähelepanelikum olla. Sul ca 10 postitust "looja karja " läinud sest kannavad kõik numbrit 39.-)))) aga eri aegadel saadetud.


Hei Sergo, võta nüüd tuure maha, sellist massi kustutamist siin ei esine.
Üks teema, mida iskiklikult kärpisin, oli see Eestisse jahile teema. Postitused vales teemas, süüdistused valel aadressil jne. Jahi läbiviimise eest vastutab jahikorraldaja ja jahijuhataja, kes vastutavad ka selle eest, et jahipaik ka peale jahti puhas on. Koos selle metsavahi halaga valel aadressil läksid kustutamisele ka vastused, mis eraldi võttes oleks jäänud kuidagi kohtlase olekuga. Kui seal oli ka sinu positusi, siis sorry, mina nimede järgi ei kustutanud vaid vaatasin, et teema oma rööbastesse jääks. Nii on ja nii jääb, nii toimitakse ka edaspidi ja kasutaja peaks märkama, et korrigeerimisele on läinud tervik, mitte ainult tema postitus.
Ehk oled märganud, et kustutamisele on läinud terveid teemasi, algusaegadel. Ehk tänu sellele on foorum säilitanud siiski enam-vähem jahimehelikkuse. "Kurje onusi ja karvaseid käsi", on meil kasutada õige mitu, kes on kustutanud ja kustutavad edaspidigi ning nende töö ei kuulu vaidlustamisele.
Nii oli,on ja jääb.
Aamen
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

jõudu, Mart!
Kae, lugu siis sähende, et vend kuro postituste arv võiks olla umbes kümne võrra kobedam kuna mul küll õnnestus tema postitusi ja kommentaare läbi lugedes tuvastada, et paljud erinevad, eri kuupäevadel ja eri teemadele saadetud olivad reg. nr. nr. 39 all.
Ma ei rääkinud ju hiirepiuksu võrragi kustutamisest?
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

Mart kirjutas:
sergo kirjutas:
kuro kirjutas:Mõned inimesed elavad ka maal ja tehnilised tingimused ei võimaldanud varem liituda. Vabanda, kui tundsid end väga solvatuna. Jahinaljade all kirjutad tõesti lõbusamalt. Suhtu asjasse huumoriga!


suhtungi.

soovitan lihtsalt asju lugedes tähelepanelikum olla. Sul ca 10 postitust "looja karja " läinud sest kannavad kõik numbrit 39.-)))) aga eri aegadel saadetud.


Hei Sergo, võta nüüd tuure maha, sellist massi kustutamist siin ei esine.
Üks teema, mida iskiklikult kärpisin, oli see Eestisse jahile teema. Postitused vales teemas, süüdistused valel aadressil jne. Jahi läbiviimise eest vastutab jahikorraldaja ja jahijuhataja, kes vastutavad ka selle eest, et jahipaik ka peale jahti puhas on. Koos selle metsavahi halaga valel aadressil läksid kustutamisele ka vastused, mis eraldi võttes oleks jäänud kuidagi kohtlase olekuga. Kui seal oli ka sinu positusi, siis sorry, mina nimede järgi ei kustutanud vaid vaatasin, et teema oma rööbastesse jääks. Nii on ja nii jääb, nii toimitakse ka edaspidi ja kasutaja peaks märkama, et korrigeerimisele on läinud tervik, mitte ainult tema postitus.
Ehk oled märganud, et kustutamisele on läinud terveid teemasi, algusaegadel. Ehk tänu sellele on foorum säilitanud siiski enam-vähem jahimehelikkuse. "Kurje onusi ja karvaseid käsi", on meil kasutada õige mitu, kes on kustutanud ja kustutavad edaspidigi ning nende töö ei kuulu vaidlustamisele.
Nii oli,on ja jääb.
Aamen


Ääremärkusena: toimetage omi asju rahuliselt edasi. See "aamen" ja "nii oli, on ja jääb" mulle kangesti jumalameeste juttu või Putinit ja tema kuulsusrikkaid eelkäijaid meenutamas on. Tolerantsuse huvides rohkemast ei räägiks kui sellest, et Sinu poolt viidatud teemad minu võimalike kommentaaride kustutamist ei puuduta.

Ma nüüd muidugi lambist panen aga kas mitte kadunud Juhan Liivil polnud üks jutuke mis lõppes:
Mart, ****, jalad põhjas, aitab küünlajalast küll!

Võimalusi, soove ja tahtmisi foorumist saada ja sellele ka anda on ju paljudel, me respekteeriksime isegi autokraatst juhtimisstiili, kas seda just nii otseselt afiseerida?
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

sergo kirjutas:Ääremärkusena: toimetage omi asju rahuliselt edasi. See "aamen" ja "nii oli, on ja jääb" mulle kangesti jumalameeste juttu või Putinit ja tema kuulsusrikkaid eelkäijaid meenutamas on. Tolerantsuse huvides rohkemast ei räägiks kui sellest, et Sinu poolt viidatud teemad minu võimalike kommentaaride kustutamist ei puuduta.

Ma nüüd muidugi lambist panen aga kas mitte kadunud Juhan Liivil polnud üks jutuke mis lõppes:
Mart, ****, jalad põhjas, aitab küünlajalast küll!

Võimalusi, soove ja tahtmisi foorumist saada ja sellele ka anda on ju paljudel, me respekteeriksime isegi autokraatst juhtimisstiili, kas seda just nii otseselt afiseerida?


Sellised välja ütlemised väärivadki kustutamist...kui nüüd vinguda ja iriseda, siis sa raiskad siin minu aega, ma loen su jama siin JAHINDUS foorumis läbi ja ma ei saa sellest infost mitte midagi. Sinu väljaütlemised ei haaku antud teemagagi ja nagu sa ise ütlesid, paugutad sa jumala lambist ja juba pikemat aega. Aeg on maha rahuneda. :roll:
Kaks eestlast, kolm arvamust
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

kulla tuisk, see teema minusuguste alaarenenute jaoks siin foorumis peremeeste poolt tehtigi, nende endi sõnad! Nii, et seda teemapealkirja tulevikus lugedes ära raiska oma kallist aega ja ülikäärulist halli ajuollust, vajuta üks klõps ja tõmba edasi. Nii Sul kui mul oluliselt vähem muresid.-))))

Jahindusfoorum on üks asi, alatemaatikad lihtsalt aitavad avada ja laiendada.
Vasta