nutulaul

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

nutulaul

Postitus Postitas sergo »

Et tühja sest jututoast üksi, mul näpud keset öödki sügelevad, midagi ja kuidagi ja meie jaoks konkreetselt tuleb organiseerida, rohkem ja paremini kui praegu. Vaadake, kui palju kasvõi siin laialivalguvat infi on. Koostöös kellega iganes, "kasvõi" olemasolevate TEADJAMEESTEGA koostöös, no miskit jääb praegu "täiuslikkusest" vajaka. Vabandan juba ette, puhtalt minu ego tunne, meeldib personaalne silmast silma lävimine. Öelge otse, kui olen jobu ja Teie nii ei tunne, siis saan ka natu targemaks.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Peab korraldama tihedalt foorumlaste kokkusaamisi, neid pikalt ette planeerima, et saaks vähemalt 1/3 kõigist tegijamatest siis kohale aatud. Vot see oleks kihvt kui oleks ka kindel kohtumiskoht peale jutuka ja foorumi.

Kui sa seda mõtsid sisi 2 käega poolt.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Seda nimetatakse EJ kokkutulekuks. Kus nii suuresti rahvas koos on.
Ja alustada võiks sellest et seltsimehed foorumi jahtidest vahest osa võtavad :) Au ja kiitus Feenile.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

OT: kuna mulle jäi arusaamatuks, mis teemal Relvadega pistmist oli, siis liigutasin ta ära siia Üldfoorumisse.

Muidu kui Sergo mõttemõlgutust jahimeeste ja jahinduse organisatiivsest poolest veidi edasi arendada, siis usun, et nii siin foorumilehekülgedel, eravestlustes kui ka muude meediumite vahendusel on küllaltki palju kuulda olnud jahimeeste vähesest aktiivsusest oma organisatsioonide suunamisel ja nendes osalemisel, tegevuste kavandamisel ja läbiviimisel. Ei ole sa Sergo oma "nutulauluga" üksi midagi.

BM
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

baddmann kirjutas:OT: kuna mulle jäi arusaamatuks, mis teemal Relvadega pistmist oli, siis liigutasin ta ära siia Üldfoorumisse.

Muidu kui Sergo mõttemõlgutust jahimeeste ja jahinduse organisatiivsest poolest veidi edasi arendada, siis usun, et nii siin foorumilehekülgedel, eravestlustes kui ka muude meediumite vahendusel on küllaltki palju kuulda olnud jahimeeste vähesest aktiivsusest oma organisatsioonide suunamisel ja nendes osalemisel, tegevuste kavandamisel ja läbiviimisel. Ei ole sa Sergo oma "nutulauluga" üksi midagi.

BM


loll lugu küll, armu või ära mehesse, kes esimest korda elus mulle otse näkku ütleb, et polegi mul kõrvade vahel täisvaakumis töötavad ülijuhid.:))))

minu lugupidamine
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

Naerda võib, naerma peab.

Mõtlemine on kohustuslik.

Armastuse retsept ja võlusõna on küsimuse ja lootuse kaugusel.

Aga kes olen MINA? ))))?
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

karupoeg kirjutas:Peab korraldama tihedalt foorumlaste kokkusaamisi, neid pikalt ette planeerima, et saaks vähemalt 1/3 kõigist tegijamatest siis kohale aatud. Vot see oleks kihvt kui oleks ka kindel kohtumiskoht peale jutuka ja foorumi.

Kui sa seda mõtsid sisi 2 käega poolt.


parim pidu tuleb päeva jooksul, kaob <astatega, kui üldse
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

sergo kirjutas:Naerda võib, naerma peab.

Mõtlemine on kohustuslik.

Armastuse retsept ja võlusõna on küsimuse ja lootuse kaugusel.

Aga kes olen MINA? ))))?

Ära pane pahaks,aga ise palusid otse öelda :!: Kohati ajad normaalset juttu ,aga samast viskad mingeid ilukirjanduslike( :?: ) mõttesähvatusi sekka ,millele minu loll aju päris selgeid seoseid teemaarendusega ei näe :D
Paremat ! ahto.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Nii, kas keegi on osavasti siin lõikust teinud, või ei saa ma ise enam teemale pihta. Kui lõigatud on, miks siis üldse see vähene alles jäetud? loeks kogu kupatusega asja või ei loeks üldse.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Lõigatud ainult niipalju, et teema Relvade alt Üldisesse tõstetud. Muus osas on seni toimunud (vähemalt minu teada) asjade areng omasoodu.

BM
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

härrased, lugupeetavad, ma ju selgestes eesti keeltes teid ärgitasin, isegi retsepti ette andsin, aga teie ikka nagu tumma hambad... muidugi arusaamise küsimus. Ep ollõ hullu mette.javascript:emoticon(':twisted:')
Twisted Evil
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

noh, untsu läks, loodan, aru saite
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

ei mina saa essugi aru mida ja millest sa patrad
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

mustlesk kirjutas:ei mina saa essugi aru mida ja millest sa patrad


ära siis niimoodi otse välja ütle, et isegi tuima tükki intrigeerida ei saa:))
eks see ole rohem nigu tuima looma liha potti panek,, kübe safti ja kärab küll
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Tea kas mõni härra pruugib liialt kesvamärjukest v mõnda muud meeli kosutavat mõnuainet :D
Vasta