Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas kaalikas »

no ma ei käi ka juba kaks aastat ajus,põhjus lihtne,tegelane kes on 70-kummastki kõrvast praktiliselt kurt,käia ei suuda üle kahe meetri,laskekohale talutatakse ja püss on 7mm rem mag.
ja kui tulistama kukub siis täpselt ei tea mida ja kuhu,enamasti lajatab piki kütiliini,lõpetasin peale seda kui antud tegelane lajatas mulle kaks laksu 30 cm varvastest jalge ette ,arupärimise peale tuli vastus,et kõik paugutasid-lasin ka,küsimuse peale et mida vastas,et täpselt ei tea aga vist põtra!
nii,et probleem on olemas!!!!!!
In fact You look like a shit!
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas rixa »

kaalikas kirjutas:no ma ei käi ka juba kaks aastat ajus,põhjus lihtne,tegelane kes on 70-kummastki kõrvast praktiliselt kurt,käia ei suuda üle kahe meetri,laskekohale talutatakse ja püss on 7mm rem mag.
ja kui tulistama kukub siis täpselt ei tea mida ja kuhu,enamasti lajatab piki kütiliini,lõpetasin peale seda kui antud tegelane lajatas mulle kaks laksu 30 cm varvastest jalge ette ,arupärimise peale tuli vastus,et kõik paugutasid-lasin ka,küsimuse peale et mida vastas,et täpselt ei tea aga vist põtra!
nii,et probleem on olemas!!!!!!


:shock: :shock: :shock:
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas reimakas »

Probleem tõsine ja eks jahijuhataja peab mõtlema, kuidas selliseid mehi jahiskasutada. Alati tasub mõela aga sellele, et kas sa ise tulevikus ei taha selles vanuses jahil käia ja palju üldse selliseid vanu mehi veel metsas käib. Meie sektsioonis 82 aastane on sellel hooajal lasnud põdra ja kaks siga, lausa super, kus meestel on tahtmist ja kogemusi, või mis. Ma arvan, et keegimeist ei oleks tulevikus huvitatud sellest, et metsa ei lasta, oled liiga vana :roll:
See, kes tapab, pole veel jahimees
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas andrus »

kaalikas kirjutas:no ma ei käi ka juba kaks aastat ajus,põhjus lihtne,tegelane kes on 70-kummastki kõrvast praktiliselt kurt,käia ei suuda üle kahe meetri,laskekohale talutatakse ja püss on 7mm rem mag.
ja kui tulistama kukub siis täpselt ei tea mida ja kuhu,enamasti lajatab piki kütiliini,lõpetasin peale seda kui antud tegelane lajatas mulle kaks laksu 30 cm varvastest jalge ette ,arupärimise peale tuli vastus,et kõik paugutasid-lasin ka,küsimuse peale et mida vastas,et täpselt ei tea aga vist põtra!
nii,et probleem on olemas!!!!!!


Ei suuda nagu sellist asja uskuda.Sellisel taadil on paras pukis istuda ja kindlasti ainult sellises kohas kus kõrvalistel isikutel puudub juurdepääs, kui hing ihkab veel nii väga jahil käia.Jahijuhataja on teil lihtsalt jobu, kui laseb sellist mees kütiliini.Samas kunagi ei tea milline võid ise vanaduses olla ja kui suur on see jahikirg.Seega siis mehed mõelge ka ise.Alati annab ehitada paari meetri kõrguseid istmeid kuhugile kütiliini algusesse,las siis taat istub seal ja laseb.Teie ohutus on sellega juba tunduvalt suurenenud.
jahismurf
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas kaalikas »

ega ei peagi uskuma,aga see on karm reaalsus ja selle vastu praegu meie kambas rohtu ei ole,aga ega ma millestki ilma ka ei jää kui ühisjahis ei käi,lube on meil saadaval piisavalt ja sügiseti võtame vasika ja suure loa neljase pundi peale ja peame ise jahti,sea load on ka kogu aeg käes,soku ja kitseloa puudust ka pole!
Näide mille ma tõin ei ole ainuke juhus!
In fact You look like a shit!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas gunnar »

andrus kirjutas:Ei suuda nagu sellist asja uskuda.Sellisel taadil on paras pukis istuda ja kindlasti ainult sellises kohas kus kõrvalistel isikutel puudub juurdepääs, kui hing ihkab veel nii väga jahil käia.Jahijuhataja on teil lihtsalt jobu, kui laseb sellist mees kütiliini.Samas kunagi ei tea milline võid ise vanaduses olla ja kui suur on see jahikirg.Seega siis mehed mõelge ka ise.Alati annab ehitada paari meetri kõrguseid istmeid kuhugile kütiliini algusesse,las siis taat istub seal ja laseb.Teie ohutus on sellega juba tunduvalt suurenenud.


Üldiselt on nii et siuke vana peaks relva ära andma mitte pukis istuma. Teadupärast on vaja ju relvaloa saamiseks arsti tõendit. Selle kirjelduse järgi ma küll aru ei saa kust see võeti.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas Ahto Kattai »

kaalikas kirjutas:no ma ei käi ka juba kaks aastat ajus,põhjus lihtne,tegelane kes on 70-kummastki kõrvast praktiliselt kurt,käia ei suuda üle kahe meetri,laskekohale talutatakse ja püss on 7mm rem mag.
ja kui tulistama kukub siis täpselt ei tea mida ja kuhu,enamasti lajatab piki kütiliini,lõpetasin peale seda kui antud tegelane lajatas mulle kaks laksu 30 cm varvastest jalge ette ,arupärimise peale tuli vastus,et kõik paugutasid-lasin ka,küsimuse peale et mida vastas,et täpselt ei tea aga vist põtra!
nii,et probleem on olemas!!!!!!

See juba anektoodi moodi jutt,kisub naerust vee silma! Tõsisemalt rääkides siis on veel selline asi nagu laskekatse :!: Või on ta nii hea laskur ,et tabab kohe mitu korda ühte auku?
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas Olgerd »

Mainiks veel seda, et sellistele, kes eluaeg seltsis olnud ning nüüd hakkavad vaikselt ära vajuma, selle all mõtlen, et kas nägemine või kuulmine nõrgenenud neil jääb tihti peale alati õigust üle ning nendega vaielda on võimatu. Enda arust on nad kõige targemad ning ei võta õpust ja ei kuula. Ettekääne on see, et vanasti oli nii ja tehti naa. Sellistest lahti saada on ka praktiliselt võimatu, sest nad on nii öelda väga pika staaziga või eluaeg selles seltis olnud. Leppida sellega on võimatu, et asjad on muutunud seoses aastate mõõdumisega!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas TiitR »

Olgerd kirjutas:Mainiks veel seda, et sellistele, kes eluaeg seltsis olnud ning nüüd hakkavad vaikselt ära vajuma, selle all mõtlen, et kas nägemine või kuulmine nõrgenenud neil jääb tihti peale alati õigust üle ning nendega vaielda on võimatu. Enda arust on nad kõige targemad ning ei võta õpust ja ei kuula. Ettekääne on see, et vanasti oli nii ja tehti naa. Sellistest lahti saada on ka praktiliselt võimatu, sest nad on nii öelda väga pika staaziga või eluaeg selles seltis olnud. Leppida sellega on võimatu, et asjad on muutunud seoses aastate mõõdumisega!

+1 :D
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas duma »

TiitR kirjutas:
Olgerd kirjutas:Mainiks veel seda, et sellistele, kes eluaeg seltsis olnud ning nüüd hakkavad vaikselt ära vajuma, selle all mõtlen, et kas nägemine või kuulmine nõrgenenud neil jääb tihti peale alati õigust üle ning nendega vaielda on võimatu. Enda arust on nad kõige targemad ning ei võta õpust ja ei kuula. Ettekääne on see, et vanasti oli nii ja tehti naa. Sellistest lahti saada on ka praktiliselt võimatu, sest nad on nii öelda väga pika staaziga või eluaeg selles seltis olnud. Leppida sellega on võimatu, et asjad on muutunud seoses aastate mõõdumisega!

+1 :D

Mida see +1 tähendama peab :?:
Aga ikkagi jääb arusaamatuks kuidas need mehed siis laskekatse sooritatud saavad ja arstlikust läbi saavad? Kas nad võtavad end siis laskekatse jaoks kokku ja lasevad korraliku tulemuse ja jahil lasevad end lõdvaks?
duo on parem
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Laskekatse käib nii:Kümme padrunit mehel kaasas ,need muidugi enamus "piimajärele",siis hakkab see jutt-ma vana mees ,ainult pukist lasen ,muidu teeneline jne.Ja kui siis veel pundi oma pealik ka veel hakkab ,et noh teeme ikka vanamehele ära ja nii ta siis kütiliinis lõpuks seisabki ! Vaat sealt maalt peaksid juba omad mehed hakkama sõna võtma,vaatamata sellele ,et ise kunagi võibolla samal maal oleme!
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas TiitR »

duma kirjutas:
TiitR kirjutas:
Olgerd kirjutas:Mainiks veel seda, et sellistele, kes eluaeg seltsis olnud ning nüüd hakkavad vaikselt ära vajuma, selle all mõtlen, et kas nägemine või kuulmine nõrgenenud neil jääb tihti peale alati õigust üle ning nendega vaielda on võimatu. Enda arust on nad kõige targemad ning ei võta õpust ja ei kuula. Ettekääne on see, et vanasti oli nii ja tehti naa. Sellistest lahti saada on ka praktiliselt võimatu, sest nad on nii öelda väga pika staaziga või eluaeg selles seltis olnud. Leppida sellega on võimatu, et asjad on muutunud seoses aastate mõõdumisega!

+1 :D

Mida see +1 tähendama peab :?:
Aga ikkagi jääb arusaamatuks kuidas need mehed siis laskekatse sooritatud saavad ja arstlikust läbi saavad? Kas nad võtavad end siis laskekatse jaoks kokku ja lasevad korraliku tulemuse ja jahil lasevad end lõdvaks?

+1 tähendab antud tekstiga nõustumist...ja nõus ma Olgeriga olingi :VS
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas duma »

TiitR kirjutas:Mida see +1 tähendama peab :?:
Aga ikkagi jääb arusaamatuks kuidas need mehed siis laskekatse sooritatud saavad ja arstlikust läbi saavad? Kas nad võtavad end siis laskekatse jaoks kokku ja lasevad korraliku tulemuse ja jahil lasevad end lõdvaks?

+1 tähendab antud tekstiga nõustumist...ja nõus ma Olgeriga olingi :VS[/quote]
Foorumi reeglid
3. Postita ainult siis, kui post sisaldab mingit informatsiooni või midagi huvitavat ka teiste foorumi kasutajate jaoks.
Mina küll ei tundnud et oleks huvitav postitus olnud :D aga ma võin ka eksida
duo on parem
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas Beretta »

Sõbrad, kas te ei leia, et ajujaht on kõige ehtsam meeskonnakoolitus moodsas mõttes. Leiutatud tükk maad enne kui elukestvast õppest Eestis rääkima hakati. Iga koolituse lõpeb koolitaja (meie mõistes jahijuhataja) kokkuvõtga tulemusest ja ettepanekuga mida järgmisel korral teisiti teha. Eeldab jahijuhatajal muidugi munade olemasolu nagu eeelpool märgiti. Kui mune ei ole ei tule ka jahist midagi.
Grumpy old man
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Kuidas ületada hirmutunnet ajus?

Postitus Postitas plaaster »

Pole küll mingit statistikat teinud kuid minu arust on kõige rohkem õnnetusi just ühisjahtides olnud- parandage kui eksin ja eelistan teha ühisjahti "oma kindla pundiga" ning hoidun suurtest ühiskondlikest jahtidest.

Jahijuhataja peab tõesti kõvade keradega mees olema sest juriidiliselt ju nii, et kui mehel suuruluki laskekatse tehtud ja muud paberid korras ei saa keelata tal kütiliinis seismist, mis sest, et muidu täielik lontrus.
Vasta