Hallivatimehe arengulugu

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
hallivatimees
Postitusi: 47
Liitunud: K Aug 29, 2007 3:39 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas hallivatimees »

aivar00 kirjutas:Hiljuti Tallinnas toimunud raskesti kasvatatavate laste seminaril toodi huvitav näide Šveitsist- seal pidi koerapidamiseks väljastatama litsents. Kurdeti, et meil peaks kah tulevased lapsevanemad kõigepealt taotlema endale "lapsepidamise litsentsi" ja siis alles hakkama tegelema lapse soetamisega :lol:
Aga igatahes edu koerte probleemi lahendamisel.


Edu teile sest mina lähen minema. :twisted: Ja aasta pärast vast tulen tagasi kui raha küllalt on, sest siin kuulatakse ainult neid kellel raha on. :twisted: Aga toetust ootaks ikkagi kui moderaator lubab kontonumbrit avaldada 10402401599009 TIIVOJA RAUNO :roll:
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas aivar00 »

Edu sulle siis papi kokku kraapimisel. Paistab, et mõtte- "koerte pidamiseks litsensi taotlemine" ettepanekuna vastavatele instantsidele edastamiseks, et asjale ka Eestis selline käik antaks ei toiminud. Loodan, et Argentiinas arendatakse ka mõtlemisvõimet.
ikka lõbusalt
hallivatimees
Postitusi: 47
Liitunud: K Aug 29, 2007 3:39 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas hallivatimees »

aivar00 kirjutas:Edu sulle siis papi kokku kraapimisel. Paistab, et mõtte- "koerte pidamiseks litsensi taotlemine" ettepanekuna vastavatele instantsidele edastamiseks, et asjale ka Eestis selline käik antaks ei toiminud. Loodan, et Argentiinas arendatakse ka mõtlemisvõimet.

Mis ma ütlesin, pessimism igalpool :roll:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas andrus »

Ja nii moodi haukudes läks ka Karmo "puhkama". :wink:
jahismurf
hallivatimees
Postitusi: 47
Liitunud: K Aug 29, 2007 3:39 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas hallivatimees »

andrus kirjutas:Ja nii moodi haukudes läks ka Karmo "puhkama". :wink:


:D Kui sa nii ütled. (b)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas kakuke »

Hallivatimees läks kaheks nädalaks rahunema.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas Ahto Kattai »

hallivatimees kirjutas:
19 aastasel inimesel peaks ikka mingi mõistus juba peas olema. Eestist minemajooksjad põhjendavad pidevalt seda sellega kui lollid ja halvad eestlased on, samas nad ei taju et nendesarnaseid luusereid kes isegi kodus hakkama ei saa ei oota ka mujal mitte keegi...

Sa ei tunnegi mind ja tuled mulle siin loengut pidama. Ma hakkasin 5e aastaselt ühe mehega meil maja ehitama. Kui olin 10 siis sai mu tuba valmis. Olen 18 hektarit metsa ise üles töötanud isa abiga. 11 aastaselt saime sõpradega auto ja hakkasin radasid lihvima. 16 aastaselt läksin Tartusse gümnaasiumisse õppima. Tegin Eesti kõige suuema kooli kõige parema geograafia eksami. Sain maaülikooli metsamajandusse 173est 3ndana sisse. 12selt vist võitsin võrumaa lauluvõistluse ansambliga ja käisime ka Tallinnas võistlemas. Mul oli kursuse sügissemestri tulemustes üks parimatest keskmine hinne kuigi eriti loengutes ei käinud. Tegin kõik eksamid vist ainukesena esimese korraga ära. 3 nädalat tagasi ostsin auto vahetasin üksi mootori, käigukasti, tagumise rattalaagri, esimese stabikakummi, tuled, stange, radika, võtsin interjöri välja, tegin originaalraadio korda jne..... 14 aastaselt istutasin 1200 maarjakaske ja ehitasin isaga aia ümber, olen müünud igal aastal peaaegu 100 rummi küttepuid mis olen ise lõiganud ja metsast välja vedanud. Hakkasin 12 selt ise metsast traktoriga puid välja vedama. 16 aastaselt hakkasin rattavõistlustel käima ja olen tulnud Võrumaa meistrivõistlustel 3ndaks. Pole autoga kunagi kraavis käinud ega politseilt trahvi saanud. Pole rikkunud seaduseid ega teinud pättusi. Teen ise endale süüa tavaliselt. Hoian 3 pukialusel koos sõpradega sööta peal. Esimesel jahihooajal jäi minu hingele 4 kopra, 2 kitse, kähriku, rebase ja sea elu. Olen 2 korda läbinud Tartu rattamaratoni alla 4 tunni. Ennem kui midagi ütlema tuled võiks inimesest midagi teada kah........[/quote]


Puudu jäi vaid fakt ,millal poiss püssti pissima hakkas :D :D :D Nii naljakad jutud tuleks eraldi säilitada
:!:
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Külakoerad

Postitus Postitas baddmann »

Kakuke va siidkindakäsi jõudis ette :D Ma ei oleks ajalist piiri seadnud hallivatimehe lahkumisele. Nii et ärge te midagi praegu siin tagaselja noorhärrat väga narrige, hoidke laskemoon ajaks, mil ta Argentiina aadressidelt sisse logib.

BM
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas Beretta »

Sisetunne ütleb, et ei lähe ta kuskile. Teeb meile Madissoni, tal ju nii vingelt tuunitud auto kodus. Aga kurb-tõsiselt, et mis see siis on? Enesekriitika puudumine koos logoröaga? Kahju kuidagi.
Grumpy old man
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas raindrenkhan »

Kui raha üle hakkate kandma, võite mulle ka mõne kroonid kanda :lol:
Tudengi elu on juba selline raske :mrgreen:
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas hundikütt »

Loe ja imesta hallivatimeest. :shock:
Tea ,kas mees teeb lihtsalt tola,või äkki ongi selline. :M
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas andrus »

No ratta sõidus on ta ikka mingil määral tegija.Aga eks sealgi saab aeg ajalt põrutada.Mõned põrutused ei olegi ravitavad enam.
jahismurf
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas valdo »

Nojah, ma siin ikka imestan, et härra soovis mõni nädal tagasi veel maailma parandada hulkuvate koerte teemal ja veriseid lahinguid pidama hakata.... lubas asja tõsiselt käsile võtta, kohtuda erinevate instantside, ametite ja muude tähtsate ninadega. Ja siis järsku on temal vaja ära minna. No nagu näha, siis härral eriti eesmärgipärane käitumine pole :D ning õhulosse oskab ehitada vägevaid:D juba noorest saati.
Mis epasse puutub, siis vanarahvas teadis rääkida, et parem olgu tütar lipakas kui poeg epakas :D:D:D.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas TiitR »

valdo kirjutas:Nojah, ma siin ikka imestan, et härra soovis mõni nädal tagasi veel maailma parandada hulkuvate koerte teemal ja veriseid lahinguid pidama hakata.... lubas asja tõsiselt käsile võtta, kohtuda erinevate instantside, ametite ja muude tähtsate ninadega. Ja siis järsku on temal vaja ära minna. No nagu näha, siis härral eriti eesmärgipärane käitumine pole :D ning õhulosse oskab ehitada vägevaid:D juba noorest saati.
Mis epasse puutub, siis vanarahvas teadis rääkida, et parem olgu tütar lipakas kui poeg epakas :D:D:D.

Ma arvan, et ühe Tatikas/Vesipruuli (hallivatimees) sõnavõtu pärast oleks vist väga näotu selles kooli mõnitada :M :mrgreen:
TiitR@samuti EPMÜ ridadesse kuulunud 8)
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

andrus kirjutas:No ratta sõidus on ta ikka mingil määral tegija.Aga eks sealgi saab aeg ajalt põrutada.Mõned põrutused ei olegi ravitavad enam.


ratast sõites tuleb kiivri kandmine ainult kasuks :D
Ole kui leebe tuul...
Suletud