Hallivatimehe arengulugu

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas Pauli »

No aga te lugege ikka hoolikamalt - hallivatimehe Argentiinasse minek on ju meie kätes. Pani ju teine kontonumbrigi üles, et piletiostmisel avitataks.
Ma aitasin ka viieaastaselt isal maja ehitada, ta kiitis mind koguaeg sõnadega "Poiss ****! Kuhu sa selle haamri jälle vedasid? Ja võta naelad taskust välja ning seisa seal natuke kaugemal!" Ja autol olen ka ükskord stabikakummi vahetanud, või oli see esitule pirn, vana pea ei pea enam kinni.
Ei, see ei ole Rio de Janeiro, see on hoopis midagi hullemat.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas aadu kadakas »

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.

Nii loen ma "Filosoofia puiestee" motoks :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas kakuke »

Aga nii ongi, et kaasegsetele mõistmatud ja võimalik, et tulevikus arusaamist leiavad (keegid vast ikka saavad aru).
Ja wikipedia räägin, et:
Filosoofia (kreeka sõnast φιλοσοφία, mille ligikaudne tähendus on 'tarkusearmastus') defineerimine on ise filosoofiline küsimus. Filosoofia uurib sääraseid fundamentaalseid küsimusi (filosoofilisi küsimusi), nagu tõe, hüve ja ilu loomus, teadmise saavutamise võimalikkus või välismaailma olemasolu. Ta püüab neile küsimustele põhiliselt mõistusele toetudes vastata või ka kritiseerib seda ettevõtmist. Filosoofiale on tüüpiline ratsionaalsete argumentide esitamine ja nende kritiseerimine ning refleksioon oma meetodi üle.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Külakoerad

Postitus Postitas jahe »

hallivatimees kirjutas:
gunnar kirjutas:
hallivatimees kirjutas:Ja siis veel imestatakse, miks kõik normaalsed inimesed Eestist minema lähevad.


19 aastasel inimesel peaks ikka mingi mõistus juba peas olema. Eestist minemajooksjad põhjendavad pidevalt seda sellega kui lollid ja halvad eestlased on, samas nad ei taju et nendesarnaseid luusereid kes isegi kodus hakkama ei saa ei oota ka mujal mitte keegi...

Sa ei tunnegi mind ja tuled mulle siin loengut pidama. Ma hakkasin 5e aastaselt ühe mehega meil maja ehitama. Kui olin 10 siis sai mu tuba valmis. Olen 18 hektarit metsa ise üles töötanud isa abiga. 11 aastaselt saime sõpradega auto ja hakkasin radasid lihvima. 16 aastaselt läksin Tartusse gümnaasiumisse õppima. Tegin Eesti kõige suuema kooli kõige parema geograafia eksami. Sain maaülikooli metsamajandusse 173est 3ndana sisse. 12selt vist võitsin võrumaa lauluvõistluse ansambliga ja käisime ka Tallinnas võistlemas. Mul oli kursuse sügissemestri tulemustes üks parimatest keskmine hinne kuigi eriti loengutes ei käinud. Tegin kõik eksamid vist ainukesena esimese korraga ära. 3 nädalat tagasi ostsin auto vahetasin üksi mootori, käigukasti, tagumise rattalaagri, esimese stabikakummi, tuled, stange, radika, võtsin interjöri välja, tegin originaalraadio korda jne..... 14 aastaselt istutasin 1200 maarjakaske ja ehitasin isaga aia ümber, olen müünud igal aastal peaaegu 100 rummi küttepuid mis olen ise lõiganud ja metsast välja vedanud. Hakkasin 12 selt ise metsast traktoriga puid välja vedama. 16 aastaselt hakkasin rattavõistlustel käima ja olen tulnud Võrumaa meistrivõistlustel 3ndaks. Pole autoga kunagi kraavis käinud ega politseilt trahvi saanud. Pole rikkunud seaduseid ega teinud pättusi. Teen ise endale süüa tavaliselt. Hoian 3 pukialusel koos sõpradega sööta peal. Esimesel jahihooajal jäi minu hingele 4 kopra, 2 kitse, kähriku, rebase ja sea elu. Olen 2 korda läbinud Tartu rattamaratoni alla 4 tunni. Ennem kui midagi ütlema tuled võiks inimesest midagi teada kah........

Eile tegin peedist pesumasinale trumli,mul on oma firma seal on 4töölist ise olen rahul,suhtlemises olen osav suhtlen täitsa vabalt......krt moded mis te poisist eemal hoiate,kohe täitsa huvitav lugeda :D ah üks asi veel, poiss juba täitsa vana,aga naist pole veel saanudki või vähemalt kirjas pole :M
243win
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas andrus »

Milleks talle naine kui ta ise nii osav on igas asjas. :lol: :lol: :lol:
jahismurf
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas gunnar »

jahe kirjutas:Eile tegin peedist pesumasinale trumli,mul on oma firma seal on 4töölist ise olen rahul,suhtlemises olen osav suhtlen täitsa vabalt......krt moded mis te poisist eemal hoiate,kohe täitsa huvitav lugeda :D ah üks asi veel, poiss juba täitsa vana,aga naist pole veel saanudki või vähemalt kirjas pole :M


Ma juba ootasin et jahe tuleks ja alustaks diskussiooni teemal et vat mina tema vanuses :D
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas kaliiber »

No tegelt ka mina arvan et bännimine oli viga. Üle hulga aja sai foorumit lugedes südamest naerda (kui peategelane veel aktiivne oli), aga nüüd olen sellest lõbust ilma :lol:

Ehk saaks tegelase bännida ülejäänud teemades, et kogu foorum arutuks läbuks ei muutuks, aga siin mitte? Et nagu huumorinurgake vms...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas Feen »

Ei taha ise pessimist olla, võtaks positiivseid noote üles. Rauno on tubli ja kõva mees, õnneks on isegi ta vennad kõvemad rattasõidus, rääkimata veel sellest, et igal maratonil on lausa 500 veelgi paremat. Ja Kivilinna gümnaasium on hea, aga õnneks on Tartus päris palju veelgi paremaid koole. Kui juba selline tase päris kõva on, siis on elu meil Eestis superluks, tegijaid jagub. Muudest näidetest, nagu loomade nägemisest ja küttimisest ei taha rääkidagi, kui tõsine tase kõikide muude tegevuste kõrvalt on mõi kobras, kährik ja rebane.... oh jah, normaalne noor jahimees ja tema taks peaks minimaalselt aastas nii 10+10+10 komplekti kokku saama, isegi muude tegevuste kõrvalt. Asi siis kõikide saavutuste kõrval natuke labidat visata pole.

Ja krt.... miks peaks kedagi sponsoreerima, kelle keskmine koht maratonidel on 500. Kui hästi taotleda, siis on selleks KOV toetused, või spordiklubi toetused või väljamaa stipendiumid, tuleb ise piisavalt hea ja andekas olla ning loota, et sellist spordiala toetatakse ka (jah, jalgpalli korvpalli ja kergejõustiku kõrvalt on raske, aga tublid saavad hakkama).

Ja miks noorele siin bänni pandi, äkki oleks ikka miskit asjalikku koorunud ja skeptikute halvustavad märkused ümber kallutatud (sest tegelikult me veel ei tea, et südames olme me head).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
pano
Postitusi: 150
Liitunud: E Veebr 01, 2010 9:43 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas pano »

see jah viga ,et nii kõva mees ära bänniti. kes ikka huumorit teeb kui mitte ise :D
Koertega on jaht!!!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas andrus »

Aga alati saab ju Karukilleri moodi 5 küsitlust teha ja nende põhjal Kakukese ja BM meelt äkki muuta. :D
jahismurf
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas baddmann »

Mnjah... Kui eeldada, et praeguseks kindlasti südemepõhjani solvunud Rauno käib ehk seda "arengulugu" veel (nt ilma registreerumata) piidlemas, siis ega te talle eriti head ajendit ja eeskuju maharahunemiseks ja omaenese käitumise ja väljaütlemiste kriitiliseks hindamiseks ju ei taha anda, ega ju ? ;) Pean silmas seda tagantjärele jahumist sel teemal. Kas paneme Kakukesega veel mõned bännid või mis ? :)

BM
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas Beretta »

Seda teemat edasi jahudes jõuame tasemini "tr maievõi nah" ehk kalale jee jee stiilini. Paneks õige lukku?
Muidu tekib endalgi tahtmine hakata rääkima kuidas ma vist 5 aastasena Aegviidus vanaisa juures ta haamri vihmaveetünni uputasin ja kui kõva jahimees vanaisa oli ja mida kõike näinud oli ja....
Grumpy old man
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas kakuke »

Mulle täitsa meeldib Beretta mõte. :)
Kui hallivatimees on maha rahunenud ja tahab tulevikus mõne toeka sõna sellel teemal sekka öelda (aga ma pean olema veendunud, et ta tõesti maha rahunenud), siis saadab mulle priva ja teen tagasi lahti.
Teised, kes aga tunnevad sellest teemast puudust, siis neile lohutuseks http://www.delfi.ee/ pange seal edasi. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Suletud