Hallivatimehe arengulugu

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Lugu 2

Postitus Postitas gunnar »

hallivatimees kirjutas:Mis jahimehed te olete kui metsagi ei julge minna.


Vana sa oled üldse ? Siukse lapsejutt pidevalt tuleb, sellest ka küsimus. Tundud pigem sellise kanana kes kaagutab enne muna...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Külakoerad

Postitus Postitas baddmann »

gunnar kirjutas:
hallivatimees kirjutas:Mis jahimehed te olete kui metsagi ei julge minna.


Vana sa oled üldse ? Siukse lapsejutt pidevalt tuleb, sellest ka küsimus. Tundud pigem sellise kanana kes kaagutab enne muna...


Ta juba 10-15 a tagasi istus vanade jahimeestega ümber laua kui teised lapsed veel liivakastis mängisid ... :)

BM
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas Beretta »

Barba crescit, caput nescit.
Liivakasti ääred olid liiga kõrged tehtud, ei jõudnud sisse ronida.
Grumpy old man
hallivatimees
Postitusi: 47
Liitunud: K Aug 29, 2007 3:39 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas hallivatimees »

Beretta kirjutas:Barba crescit, caput nescit.
Liivakasti ääred olid liiga kõrged tehtud, ei jõudnud sisse ronida.


Te olete jah kõvad jutumehed siin. Ma ei hakka teiste ees uhkustama mitu looma ma lasknud olen jne, sest mina ei käi laskmise pärast jahil. Olen näinud nii karu, vähemalt 20 korda põtru ja sigu lugematu arv. Käin igal võimalusel metsas ja hangin kogemusi. Ma saan aru jah, et teil on häbi kuulata õpetussõnu 19.aastase noore käest, aga milles mina süüdi olen, kui looduses liikumine minu kirg on ja tahan mõnda asja muuta. Laupäeval sõidangi Argentiinasse ära, sest seal elavad inimesed, kes on positiivsed ja oskavad elu nautida ja ei tunne kadetust, kui kellegil hästi läheb.
hallivatimees
Postitusi: 47
Liitunud: K Aug 29, 2007 3:39 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas hallivatimees »

Millest ma rääkisin :D :D Kirjutad midagi ausalt siis kellelegi ei meeldi see tõde ja kustutatakse ära. Eestlased ongi pessimistid, kadedad ja joodikud. Hea et siit minema saan. :D :D :D :D Edu teile siin kärukeeramises.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas Beretta »

Ole siis täitsapoiss ja ära tee Madissoni- see sättis ennast Kreekasse, aga näe külmetab ikka Eestis.
Grumpy old man
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Külakoerad

Postitus Postitas baddmann »

hallivatimees kirjutas:Millest ma rääkisin :D :D Kirjutad midagi ausalt siis kellelegi ei meeldi see tõde ja kustutatakse ära. Eestlased ongi pessimistid, kadedad ja joodikud. Hea et siit minema saan. :D :D :D :D Edu teile siin kärukeeramises.


Teemast mööda jutt kustutatakse ikka ära ja antud teemas ei olnud need mitte ainult sinu postitused. Hallivatimees, kui veel korra silma jääd, siis eemaldan su foorumist. Kui ikka see foorum koos selle kasutajatega sulle nii vastumeelne on, siis ei sunni sind siin keegi ei lugema ega kirjutama.

BM
hallivatimees
Postitusi: 47
Liitunud: K Aug 29, 2007 3:39 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas hallivatimees »

baddmann kirjutas:
hallivatimees kirjutas:Millest ma rääkisin :D :D Kirjutad midagi ausalt siis kellelegi ei meeldi see tõde ja kustutatakse ära. Eestlased ongi pessimistid, kadedad ja joodikud. Hea et siit minema saan. :D :D :D :D Edu teile siin kärukeeramises.


Teemast mööda jutt kustutatakse ikka ära ja antud teemas ei olnud need mitte ainult sinu postitused. Hallivatimees, kui veel korra silma jääd, siis eemaldan su foorumist. Kui ikka see foorum koos selle kasutajatega sulle nii vastumeelne on, siis ei sunni sind siin keegi ei lugema ega kirjutama.

BM

:D :D :D (y) (y) :VS
hallivatimees
Postitusi: 47
Liitunud: K Aug 29, 2007 3:39 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas hallivatimees »

Ja siis veel imestatakse, miks kõik normaalsed inimesed Eestist minema lähevad.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas gunnar »

hallivatimees kirjutas:Ja siis veel imestatakse, miks kõik normaalsed inimesed Eestist minema lähevad.


Kas sa loed ennast nende hulka ? Sinu mõtteavaldused on siis palju nalja inimestele tehtud, sinu puudulik enesekriitika pole sul kahjuks seda näha võimaldanud. Väidad et oled tegija kuna oled metsas karu näinud... No anna armu. Kas sul omal pole imelik sellist asja avalikku foorumi postitada ? 19 aastasel inimesel peaks ikka mingi mõistus juba peas olema. Eestist minemajooksjad põhjendavad pidevalt seda sellega kui lollid ja halvad eestlased on, samas nad ei taju et nendesarnaseid luusereid kes isegi kodus hakkama ei saa ei oota ka mujal mitte keegi...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Hallivatimehe arengulugu

Postitus Postitas kakuke »

Jube, kus gunnar võib alles tõde moonutada, 20x põtra oli ka näinud. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
hallivatimees
Postitusi: 47
Liitunud: K Aug 29, 2007 3:39 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas hallivatimees »

gunnar kirjutas:
hallivatimees kirjutas:Ja siis veel imestatakse, miks kõik normaalsed inimesed Eestist minema lähevad.


19 aastasel inimesel peaks ikka mingi mõistus juba peas olema. Eestist minemajooksjad põhjendavad pidevalt seda sellega kui lollid ja halvad eestlased on, samas nad ei taju et nendesarnaseid luusereid kes isegi kodus hakkama ei saa ei oota ka mujal mitte keegi...

Sa ei tunnegi mind ja tuled mulle siin loengut pidama. Ma hakkasin 5e aastaselt ühe mehega meil maja ehitama. Kui olin 10 siis sai mu tuba valmis. Olen 18 hektarit metsa ise üles töötanud isa abiga. 11 aastaselt saime sõpradega auto ja hakkasin radasid lihvima. 16 aastaselt läksin Tartusse gümnaasiumisse õppima. Tegin Eesti kõige suuema kooli kõige parema geograafia eksami. Sain maaülikooli metsamajandusse 173est 3ndana sisse. 12selt vist võitsin võrumaa lauluvõistluse ansambliga ja käisime ka Tallinnas võistlemas. Mul oli kursuse sügissemestri tulemustes üks parimatest keskmine hinne kuigi eriti loengutes ei käinud. Tegin kõik eksamid vist ainukesena esimese korraga ära. 3 nädalat tagasi ostsin auto vahetasin üksi mootori, käigukasti, tagumise rattalaagri, esimese stabikakummi, tuled, stange, radika, võtsin interjöri välja, tegin originaalraadio korda jne..... 14 aastaselt istutasin 1200 maarjakaske ja ehitasin isaga aia ümber, olen müünud igal aastal peaaegu 100 rummi küttepuid mis olen ise lõiganud ja metsast välja vedanud. Hakkasin 12 selt ise metsast traktoriga puid välja vedama. 16 aastaselt hakkasin rattavõistlustel käima ja olen tulnud Võrumaa meistrivõistlustel 3ndaks. Pole autoga kunagi kraavis käinud ega politseilt trahvi saanud. Pole rikkunud seaduseid ega teinud pättusi. Teen ise endale süüa tavaliselt. Hoian 3 pukialusel koos sõpradega sööta peal. Esimesel jahihooajal jäi minu hingele 4 kopra, 2 kitse, kähriku, rebase ja sea elu. Olen 2 korda läbinud Tartu rattamaratoni alla 4 tunni. Ennem kui midagi ütlema tuled võiks inimesest midagi teada kah........
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas 22LR »

Hallivatimees! Sa oled tubli!!!
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas aivar00 »

Aaaaaaaaaaga minu issil on suurem kui vaalaskala suu... Mina kukkusin eile istmikule, sest ajasin taevas pilvi vahtides nina liiga püsti :lol: :lol: :lol: . Olen ma ikka :VS küll. Kevadine puhkus mais tulekul- põrutaks kah naisega soojale maale- seal vähemalt pole pilvi mida vahtides istmikule kukkuda :VS :VS :VS Siin kõik naa kiuslikud- no andke andeks- ma ei ole :L .
Üldiselt on jah tore, et inimene püüab koerte probleemile lahendust leida. Ma küll ei ole hiljuti Maaülikoolis õppinud, kuid arvan, et nagu omal ajal TRÜ-s nagu ka teistes kõrgkoolides üritatakse tulevastele "inseneri-; metsamehe-; või ka juristihakatustele" teha selgeks võime näha igat "probleemi" laiemalt ehk siis maakeeli õpetatakse mõtlema ning analüüsima. Paistab, et just need loengud ongi kellelgi kahjuks vahele jäänud. Koerte kohapealt aga mainis Feen väga hästi- külaelu oli, on ja jääb külaeluks. Kui aga Maalid ja Juulid hakkavad korrektselt seadusi täitma ning oma pitsusid kinni hoidma- selleks peab neil ajus "krõps" käima.
Hiljuti Tallinnas toimunud raskesti kasvatatavate laste seminaril toodi huvitav näide Šveitsist- seal pidi koerapidamiseks väljastatama litsents. Kurdeti, et meil peaks kah tulevased lapsevanemad kõigepealt taotlema endale "lapsepidamise litsentsi" ja siis alles hakkama tegelema lapse soetamisega :lol:
Aga igatahes edu koerte probleemi lahendamisel.
Viimati muutis aivar00, T Apr 06, 2010 4:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
ikka lõbusalt
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Külakoerad

Postitus Postitas andrus »

:A :A :A :A
Oleks vaid nii tublisid ja hakkajaid rohkem eestis.Eesti rahvas jääb selliseid kaugeid poegi alati tagasi ootama. :lol: :lol: :lol:
jahismurf
Suletud