Põhjarahva pardijaht

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
Vasta
Andrus M
Postitusi: 170
Liitunud: K Veebr 23, 2005 7:24 pm

Põhjarahva pardijaht

Postitus Postitas Andrus M »

Minu koduleht: http://andrusmuru.planet.ee
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Põhjarahva pardijaht

Postitus Postitas kakuke »

Puha käsitöö. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Põhjarahva pardijaht

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Sealt vaadates klippi "Tundra muusika" saab selgeks ,kui pillavalt meie arenenud ühiskond planeedi andidega ümber käib! Kui vähe on inimesele tegelikult vaja ,et meel rõõmus püsiks.Ei mingit supermarketit,isegi silda ,ega praami pole jõe ületamiseks vaja.Kui ma õieti nägin ,siis isegi koer on õppinud jalga puhkama /tõukekelku mängima.Meie aga muretseme ,et teed lõhuvad mersut ,küte on liialt kallis ,et toidus on liialt palju "e"-sid jne.. :)
Farmer
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 12, 2004 3:26 pm

Re: Põhjarahva pardijaht

Postitus Postitas Farmer »

Romantika, ei muud. Kas vahetaksid supermarketi, silla, praami ja mersu selle vastu? Lastele sooviksid sama?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Põhjarahva pardijaht

Postitus Postitas kakuke »

Minu meelest ei pea olema kohe nii, et kui tahta olla õnnelik, siis pead kuhugi kolima hakkama. Pigem ongi kunst olla rahul sellega, mis Sul on, mitte igatseda midagi seda kogu aeg, mida sul pole.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Põhjarahva pardijaht

Postitus Postitas aivar00 »

Kakukesel õiged sõnad. See kas vahetad oma mersu sapika vastu või kingid enda miljonid näiteks kasside varjupigale on iga inimese isiklik asi. Tähtis on tulemus- olla sellega rahul.
Mul üks poissmehest sõber, kellel pappi jalaga segada- too lasi majja veega pelleri teha alles siis, kui reieluu murd oli. Muidu kalpsas üle õue kuivkäimlasse. Teine tuttav aga käib siiani õues pelleris kuigi majas 2 sooja veega pellerit :M
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Põhjarahva pardijaht

Postitus Postitas aadu kadakas »

Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Põhjarahva pardijaht

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Keegi pole ju siin midagi taga igatsenud,küsimus ikka ülearu pillavas eluviisis ,mis arenenud ühiskonnas paraku eksisteerib ja võib ühel heal päeval viia sarnase elu juurde tagasi :M Mul üks naabrimees sellise rahuliku meelega talumees,vahel kui linna trehvab ,ütleb et istub kuhugi rüüpab oma õlut vaatab ja mõtiskleb kuhu see kogu rahvas tõttab .Ikka ühest uksest sisse ja teisest välja ,kuhu nad kõik tormavad ja milleks.....? Eks selles valguses oleks teemat mõtisklemiseks küll!
Vasta