Olen ootel, mida mõtlen ... kui üldse...

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
Vasta
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Olen ootel, mida mõtlen ... kui üldse...

Postitus Postitas Ain Aavik »

Siin siis teema ... ''uus-vana'' EJS-i juhatus valitud volinike poolt valitud......

Mida mõtled?

Mida ütled ... või mõtled .. seoses uue jahiseadusega ... seoses Erametsaliidu kampaaniaga, mis on seotud nii omamaiste kui väljamaiste suurmaaomanike poolt EEML-i ärakasutamisega ja ilmselgete majandushuvidega, mis on jälle omakorda seotud jahiseaduse sisse surumisega ja selleks algatatud jahtide keelamise aktsiooniga. Antud seaduse ajaloost .. seoses selle furooriga suurmaaomanike eriti väismaalaste tarbeks teostatu .. ha põhisus seaduses .. veel kogu paketipõhiste 20 000 ha/põhiste maade müük oksjonite korras .. kavatsus müük teostada koos täieliku jahiõigusega ning kõikide jahimaade ülevõtmise kavatsus ..
Keskkonnaministeeriumi ja Keskkonnaameti poolt kooskõlas võimuerakondade ja ühe riigiasutusega ehk siis RMK-ga plaanitud ''uue jahiseaduse'' projekt .. siin riigis!?

Oi kurja .. sai pikk ja keeruline lause, ,mille mitmekordsel lugemisel saab aru saadavaks põhiline eesmärk, mille alusel kavatsetakse siinset riiki järjekordselt maha müüma hakata põhiseaduse vastaselt suuremat rahahunnikut omavatele välismaalastele ja omamaistele kraabadele .. kasutades ära põhiseaduse täpselt formuleeerimata punkte.

Pisut kaasa mõtlemist ... või mis???

:M :M :M
Viimati muutis Ain Aavik, T Mai 22, 2012 11:21 am, muudetud 4 korda kokku.
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Olen ootel, mida mõtlen ... kui üldse...

Postitus Postitas aadu kadakas »

Küllap seda juttu ole jahutud ühe ja teise kandi pealt ning eks see veidi ebalev küsimuste püstitamine lõhnab pisut lootusetuse järele a`la "kellel veel miskit ideed on", mida siis jahuda või saavad keegid neid mõtteid oma deklaratsioonirivvi lisada.
Üha enam olen ma mõelnud sellele, et kuhu me siis oma arengutega üldse teel oleme. Kas oleme kopeerimas "juhtivat" Euroopat ka loodusressursside/loodusväärtuste ärakasutamises? Nimetades seda inimkonna normaalseks arengu osaks. Juhtub miskil moel ka Eestis rahvaarv kasvama ning tundub asi üsna ootuspärane, halvas mõttes... Või hakkab ühel hetkel põllumajandus "lõunaosariikidest" siirduma põhja poole ning nagu poolkogemata on :o suurest osast metsamaast saanud uuesti põllumaa (nagu 1800 lõpupoole ja 1900 esimeses pooles). Aga see selleks...
Mis puutub päevapoliitikasse (jahinduses toimuv seda kahjuks vägagi ju on), siis see sarnaneb suure laeva juhtimisega nii, et kapten vaatab vöörist otse alla ning annab käsklusi.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Olen ootel, mida mõtlen ... kui üldse...

Postitus Postitas Välek »

aadu kadakas kirjutas:Üha enam olen ma mõelnud sellele, et kuhu me siis oma arengutega üldse teel oleme. .
Kui nafta otsas, siis on näha.
Vasta