termosokid veel kord

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas vollifedja »

Sügisel(nagu viimasel aastal-sai jõuluni) koprajahti teha-sama mure-mitte üks sukk-sokk, ei pea kummiku sees sooja.Tuli eriti" kaval"mõte-lasta pöetud kopranahast teha koprajahi kummikute sisse seest karvased "kapukad"- teostuseni pole jõudnud, hooaeg kaugel...ilmselt peaks nahaõmblejate ehk kingseppadega-kellel lisitud suhtlema..seda niisama põlve otsas ei õmble. Kummukud peab siis vastavalt kapuka suurusele peale ostama..Tahaks proovida-kas krt saab jalad sooja...
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Tean meest kes tarvitas kummikutes jalarättidena lamba(talle ) nahku.
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas kalur »

Ja mida selle teadmisega peale hakata? :P
Tiit Karp
Postitusi: 236
Liitunud: R Juun 02, 2006 9:35 am

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas Tiit Karp »

Tulevad meelde ajad, kus paremat lahendust kui ajaleht ei olnud. Aitas tublisti külma vastu ja imas niiskuse. Toimis kummikutes ja sõjaväes kirsadega.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas Ahto Kattai »

kalur kirjutas:Ja mida selle teadmisega peale hakata? :P

Ega sul muud polegi peale hakata ,kui proovi järele,kui muidugi oskad partjankasi mähkida ,või hoia pudrumulk lihtsalt söömiseks! :wink:
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas kalur »

Ega sinu pudrumulgust ka midagi asjalikku pole nende viimaste kommentaaridega tulnud. :VS
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas Välek »

Kalurile. Mina lugesin Ahto jutust välja, et keegi tarvitas kummikutes jalarättidena lamba(talle ) nahku, mis on päris hea mõte. Isenesest oleks lihtne teha tallenahast karv sissepoole sokid, või toasussid mis on kindlasti väga mõnusad kandmiseks, või siis kasutada neid jalarättidena, nagu keegi teeb. Aga kasutaja Kalur viimastest postitustest ei saanud muud, kui aimduse, et Kaluril on mingi mure või koorem vm sarnast, mida ta peaks kellegagi rääkides jagama. Ja seda ei ütle ma sugugi halvustavalt, veel vähem midagi halba mõeldes.
Viimati muutis Välek, E Mär 14, 2016 2:07 pm, muudetud 1 kord kokku.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas aivar00 »

tsiteerin:

Ja mida selle teadmisega peale hakata? :P

Mine näiteks pühapäeval kirikusse ja küsi köstri käest :lol: . Kindlasti saad hea vastuse :lol: :lol: :lol: :lol: . Ja kui ei tea mis asi on partjanka - eks guugelda :lol:
ikka lõbusalt
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas kalur »

Miks sa aivar arvad ,et ma ei tea mis on partjanka. Olen minagi omal ajal jalarätte kandnud. Aga kui viimaste sõnavõtjate arvates termosokk ja lambanahkne partjanka üks ja sama asi ,siis las ta olla. Kuna teie selle foorumi arvamusliidrid siis las ta olla nii nagu teie arvate ja ütlete. :lol:
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas Ahto Kattai »

kalur kirjutas:Ja mida selle teadmisega peale hakata? :P

Eks igaüks saa ise otsustada millist eesmärki sinu postitus endas sisaldab! Minu postituse eesmärk oli lihtsalt kogemuse --nii saab ka--edastamine.Olgu ta siis sokk v mis iganes, tähtis on ju ikka tulemus,peale pole ju kellegile midagi surutud ! Vahel võib ju mittesobivusel idee tähelepanuta jätta! Igal juhul ma vabandan Kaluri ees ja loodan et aur on nüüd väljalastud, ning edasi räägime asjast.Mina :V
jaanusk
Postitusi: 2
Liitunud: N Dets 01, 2016 2:49 pm

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas jaanusk »

Terve eelmise talve kandsin merino villaseid sokke ja jäin 100% rahule. Maru soojad ja teist nii head asja ei ole külma ilmaga jalga pannud. Ja suht mõistliku hinnaga, ise ostsin sealt:
https://becky.ee/toode/tooriided/pesu-s ... id-d27001/
Lander
Postitusi: 5
Liitunud: E Sept 29, 2014 9:19 pm

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas Lander »

Ma ise kannan Browningu sokke, mis samuti Merino villaga ja siiani väga rahul. Mõningad komplektid veel ka huvilistele pakkuda

https://www.facebook.com/groups/1079253 ... 2941058979
Kasutaja avatar
rakk
Postitusi: 38
Liitunud: P Mär 09, 2008 10:18 am

Re: termosokid veel kord

Postitus Postitas rakk »

tere, milline on merino villa sisalduse % sokis?
-
Vasta