Jahti Jakt riided- saapad

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Vasta
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Leidub ka neid, kes tulevad jahile botaste, teksaste ja sulejopega
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

rajaleidja kirjutas:Leidub ka neid, kes tulevad jahile botaste, teksaste ja sulejopega

No mis botastesse puutub siis hiilimisjahiks paremaid jalanõusid ei tea. Jäiga saapaga (käin ka nendega) oled botaste kõrval nagu elevant portselanipoes (parima tulemuse saab tegelikult sokkides hiilides). Ise käin ka roheliste teksastega jahis. Vist sellepärast, et ei soovi ennast tunda ühena lastekodust või kuidas selle kohta siin öeldigi. Väga praktiline riie, ei sahise, kerge hooldada jne. Sulejopet aga ei oma. :D
Oh üldistused, üldistused ....
Sorry off topicu pärast.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

JahiJakt ............-

Postitus Postitas jorr »

Ma nagu ei saa aru,miks peaksid teise seljas olevad riided kedagi häirima.Muide, "tossud", minu teada hiilimisjahil parim jalats,kuigi on muid veel mis jalas pehmed ja kerged,aga igalühel mingi viga juures.
Riiete kohta oleks hea kuulata seda, kuidas nad metsas toimivad ja ilma taluvad?See, kas naabrimehel poeriie või omakootud, või koguni kroonu vatid ümber, meie pundis küll kedagi ei häiri.Võib olla ka, et meil lihtsad jahimehed mitte peene maitsega seltskonnainimesed ja vähemalt riiete pärast küll kedagi naertud pole.
noorus on ilus aeg
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Vene ajal käisin ma jahil näiteks Põhjala botikutega, hoidsid hästi jala ligi, ei loksunud ja sai imevaikselt käia. Praegu kasutan sõjaväe varustust. Saapaid ma metsas ei armasta, mulle ei meeldi märjad jalad ja vees tuleb ikka aeg-ajalt liikuda. Kummikutega annab ju ilusasti päev otsa käia, isegi suveajal. Praegu tahaks talvekummikuid, millel oleks mingi pikendus, mida saaks ülalpool põlvi suure lume puhul koomale tõmmata. (mingi kunstnahk või nii)
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Teder kirjutas:Vene ajal käisin ma jahil näiteks Põhjala botikutega, hoidsid hästi jala ligi, ei loksunud ja sai imevaikselt käia. Praegu kasutan sõjaväe varustust. Saapaid ma metsas ei armasta, mulle ei meeldi märjad jalad ja vees tuleb ikka aeg-ajalt liikuda. Kummikutega annab ju ilusasti päev otsa käia, isegi suveajal. Praegu tahaks talvekummikuid, millel oleks mingi pikendus, mida saaks ülalpool põlvi suure lume puhul koomale tõmmata. (mingi kunstnahk või nii)

No korralik saabas on igast kummikust etem.
1. Jalga ei higista nagu kummikus (kui kummiga päeva ära käid, võid sokkidest vett välja väänata, nagu oleks lombis käind)
2. Kummikus hakkab jalg pikapeale külmetama just higiniiskuse pärast
3. Pole mingit oksa otsa katki tõmbamise muret
4. Nahk (ka kirsa), mis on korralikult määritud, laseb jalal hingata kuid ei lase vett sisse (õhtuks on sokid kergelt niisked, mitte märjad nagu kummikutes)
5. saabas on tihedalt jala ligi, ei loksu
6. ainult sügavas vees käimise saapaid pole leidnud, ikka poolde säärde
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

trucker kirjutas:Huvitav,miks meil seda Jahti-jakt Pro mudelit ei müüda,üle lahe igatahes neil uus mudel saadaval,ikka tükki maad parem pidavat olema,kaks paari pesu kuivatab nahka ja sääsevõrk kaasas ja ühtteist veel muudatusi,kapuuts,traksid ja palju muud.Hind küll natuke kopsakam,aga ei hullu midagi 250 EUR-i.http://www.eratukku.fi/jahtijakt%5Fpro/jj_pro/pro_intro.htm


No nüüd trucker hea äri maha magas, uues "jahimehes" Pro varijant sees ja igasuguste vingete lisade ja ekstratega. Ei läinud pääliku postitusest kaua aega mööda. :D
krokodill
Postitusi: 3
Liitunud: P Mai 16, 2004 4:06 pm

Postitus Postitas krokodill »

kas kellelgi on juba kogemust selle uue jahti-jakt PRO mudeliga
Kasutaja avatar
Albin
Postitusi: 43
Liitunud: E Dets 05, 2005 9:12 am

Postitus Postitas Albin »

jahti-jakt riided on minu arust suhteliselt külmad. pukis istudes ikka hiilib üsna ruttu külmapoiss ligi. saapaid ei ole mõtetki soetada, kuna olen kulnud ainult halba nende kohta.
Jaht vajab kunstniku kätt...
soul
Postitusi: 124
Liitunud: N Jaan 27, 2005 1:22 am

Postitus Postitas soul »

Albin kirjutas:jahti-jakt riided on minu arust suhteliselt külmad. pukis istudes ikka hiilib üsna ruttu külmapoiss ligi. saapaid ei ole mõtetki soetada, kuna olen kulnud ainult halba nende kohta.


Siin on küll lisasid piisavalt kaasas, ei tohiks külmaga probleem olla.
http://www.eratukku.fi/jahtijakt_pro_eesti/order/order_intro.htm
Kasutaja avatar
ahven
Postitusi: 16
Liitunud: P Sept 25, 2005 10:29 pm

Postitus Postitas ahven »

Albin kirjutas: saapaid ei ole mõtetki soetada, kuna olen kulnud ainult halba nende kohta.



No jah kuulmine üks asi aga proovimine teine asi!!!!
metsa minnes võta teinekord kaasa püssi asemel söödakott!!
Kasutaja avatar
-Imre-
Postitusi: 197
Liitunud: T Mai 31, 2005 9:33 pm

Postitus Postitas -Imre- »

saapad pole tõesti suuremad asjad,
esimesed korrad pidasid isegi vett nagu väidetud aga siis ...
äkki tegin ise miskit valesti nt.läksin vette :?:

jõudu jahti jaktile :twisted:
Kasutaja avatar
Albin
Postitusi: 43
Liitunud: E Dets 05, 2005 9:12 am

Postitus Postitas Albin »

Ei taha halba tooni siia sisse tuua, kuid riided samuti, reklaamitud veekindlad, on märjad ennem kui mingi suvaline kilejope. Saabaste kohta öeldi, et kui sul on olemas korralikud saapad, millega käid, ei maksa raha küll raisata Jahti-Jakt saabastele. Samuti nende elektroonikaga on probleeme. See lamp, mis kaasa tuli komplektis, on juba mitmeid kordi ringi vahetatud.
Jaht vajab kunstniku kätt...
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Veidi küll teemast mööda, aga ise tõin omale riided jahipidamiseks usa-st. Olin seal eelmine aasta natuke õppimas ja tagasitulekuks ostsin täislaksu riideid ning saapad kokku läks alla 200 usd enamus materjalist on paksul (tugeval ) Wrangler teksal põhinev.
kaavik
Postitusi: 45
Liitunud: R Dets 24, 2004 11:36 am

Postitus Postitas kaavik »

Kas on kellelgi kogemust ka saabaste tagasi saatmisega. Kas nad tahavad kogu kupatust tagasi? Minu saapad ei ole algusest saati vett pidanud.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

mina üritasin mittetöötavat pealampi tagasi saata. aga meeldiv naishääl telefonis saatis mind meeldivalt pipramaale...
Vasta