Jahti Jakt riided- saapad

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Vasta
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

sammal.habe kirjutas:ladiseva paduka vastu goretex ikka ei aita, niiskus tuleb läbi nii ehk teisiti. olen proovinud nii purjetamis- kui militaarriietega.


Neid tex-e on ka igat sorti,ühed rohkem vettpidavamad,teised jälle rohkem hingavad,paistab,et kõike head korraga ei saa või lihtsalt pole sattunud nägema.Goretex tegi selliseid huvitavaid demo katseid,et lasi kanga vett täis no nii paarsada liitrit või oli rohkemgi ja siis pidas kangas vett,nii et tilkagi ei lasknud läbi ja teistpidi jälle lasti aur sisse ja see jällegi pahinal kotist välja.Oma kogemustest niipalju,et alusriietus peab ka niiskust (higi) välja juhtima,siis tore,aga kui paned fliisi alla,siis asi ...
Otsisin ka aluspesu ikka õige pikalt ja lõpuks sain spordipoest ja töötavad suurepäraselt.Aa sellega on ikka nii,et ringi trampides võtab ikka naha märjaks,aga kui paigale jääd kuivad kiirelt ära.Kui mingit tex-i kasutad võid kindel olla,et ajus aluspüksteni märjaks ei saa,nagu ise olen mitmeid korrad kogenud.Ja nende texidega ka veel see lugu,et kas nad oksa peavad,goretex püksid on mul ühest materjalist ja neil juba (üks hooaeg) tillukesed augud sees,jope aga peab väga hästi vastu,ei haagi oksi taha ega sodi külge ja pesta pole vajagi,mustus sisse ei imandu, viimasel jahil pesin seljast võtmata ojas pasa pealt maha,tekkis selline jahe ,aga mitte niiske tunne ja kümme minutit hiljem juba norm.Nii nende asjadega on,katsetama peab,kaupmees müüb sulle heameelega kõike,peaasi,et ostaksid ja palju nad neid ise praktikas kasutanud on :?: :D Ja siis veel selline asi,et kas siit eestist ikka originaal toote saab,vahest on spordiriietusega küll väga suured kahtlused :D Inimesed on võrrelnud siit ostetud ja USA-st toodud samu tooteid ja :lol:
Kasutaja avatar
BA
Postitusi: 64
Liitunud: E Aug 29, 2005 3:20 pm

Postitus Postitas BA »

Sai ka ülikond tellitud, kuid sama lugu, mis paljudel, et lamp puudu. :cry: Ettevõttesse helistamisel lubati järgi saata! Kas mõni on lubatud lambi ka kätte saanud?
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Helistasin just firmasse, ennäe üllatust, lamp olla vähemalt mulle teele saadetud. Asi võtvat natuke aega, kuna neid lampe sellises koguses ei olevat nii äkki võtta. Nii et minu eelnevad kahtlused ei leidnud kinnitust.
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Helistasin minagi aga mulle nad küll ei tahtnud lampi kuidagi saata, rääkisid ikka sellest fliismütsist, et see äkki ikka korvab selle lambi jne.
Kas tuleb jaht???
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Hehee :twisted: lamp käes. Vaata, et on veel ausa firmagagi tegemist. Riietest niipalju, et nüüd juba päris mitu korda igasugustel jahtidel seljas olnud ja järjest parema ostuna tundub.
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

hendrik kirjutas:Hehee :twisted: lamp käes. Vaata, et on veel ausa firmagagi tegemist. Riietest niipalju, et nüüd juba päris mitu korda igasugustel jahtidel seljas olnud ja järjest parema ostuna tundub.


Ühinen eelöelduga ja lisan, et see lamp on täiesti hästi valgustav. Esialgu häirib ehk sinakas varjund, aga sellega harjub ruttu. Väike jukerus on patareiboksi kinnitusega - kui see lõpuni kinni keerata, ei lähe lamp põlema.
Foxter
Postitusi: 36
Liitunud: T Nov 02, 2004 9:53 pm

Postitus Postitas Foxter »

Kui on kiireid huvilisi, siis oleks kohe üks komplekt rõivaid müüa pakkuda XL mõõdus. Sai tellitud kahjuks vale nr ja nüüd ei viitsiks hakata tagasi saatma. Ehk keegi on huvitatud, siis saaks ju ka kohe katsuda ja proovida. Asub komplekt Tartus.
kopamees
Postitusi: 3
Liitunud: K Sept 21, 2005 10:57 pm

jahti-jagt riietus

Postitus Postitas kopamees »

Tea,kas need nokamütsid on ühesuurused :?: Mul nimelt vähe suure võitu(sobiks nr.59),kel pigistab,võiks vahetada :!: Muidu ülikond OK.Saapad ei vastanud minu numbrile 43,saatsin tagasi ja ootan nr.44.Tuli ka talvemüts lambi asemel see on OK.Lambi sain saapa eest. :)
Andres - saarlane
Postitusi: 174
Liitunud: E Dets 15, 2003 11:19 am

Postitus Postitas Andres - saarlane »

Millised on kogemused saabastega. Minul suht negatiivsed . Lubatud 100% veekindlust ei kusagil. Pole vees õieti käinudki ainult kasteses rohus ja jalad märjad mis kole.
Reklaam oli muidugi paljulubav aga ilmselt sai saabaste ressurs katsetustel otsa 100 000 sammu vees pole naljaasi.
Kaine mõistus muidugi ütleb, et nahk saabas ei saa ju vett pidada.

Peab vist kauplusega ühendust võtma aga sealt on teada mis tuleb - ega te nendega ometi jahil ei käinud.
Kuivailma saabasteks muidu päris head. Aga see ei olnud eesmärk saabaste ostmisel.
Egas elevant pole siga!
smurf
Postitusi: 156
Liitunud: P Mai 08, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas smurf »

Nahksaabas saab väga hästi vett pidada,mul endal juba teine paar Tucklandi gore-tex saapaid kasutusel.Peab vett 100% ja mitte ainult korraks veest läbi minnes vaid ka ees seistes märjal alal kus vesi üle hüppeliigese.Esimene paar kestis kaks aastat seepärast et ei osanud korralikult hooldada-kui saabas oli pealt märg,kuivatasin põrandakütte peal mis on täiasti vale,muutis naha kõvaks ja rabedaks ning tekkisid praod.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

saarlane kirjutas:
Kaine mõistus muidugi ütleb, et nahk saabas ei saa ju vett pidada.
.

Nahksaabas peab vett, vähemalt vene sõjaväesaabas kannatab päev otsa vees käimist, kui üle ääre ei lähe on jalg kuiv. Natuke niiske on aga kuivem kui higistavas kummikus, vähemalt minul.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Andres - saarlane
Postitusi: 174
Liitunud: E Dets 15, 2003 11:19 am

Postitus Postitas Andres - saarlane »

Helistasin kauplusesse ja minu üllatuseks paluti paar tagasi saata.Lisati , et ilmselt on tegu defektiga, sest see saabas peab olema veekindel.
Egas elevant pole siga!
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Ju neil jäi kogemata Gore-Tex sisse panemata. Mul juba neljas aasta käivad Salomoni matkasaapad ja jalad lähevad märjaks ainult siis, kui vesi sääre vahelt sisse voolab.
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Sai ka need Jahti-saapad tellitud, lootuses,et need sama mõnusad ja mugavad on kui ülikond. Oh seda pettumust - niisuguseid ortopeedilisi karke ei oskaks isegi unes näha. Panin korraks jalga ja det. laskumata saatsin tagasi.
smurf
Postitusi: 156
Liitunud: P Mai 08, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas smurf »

Võin ka valesti mäletada aga minu arust olid need Jahti-jakt saapad mitte gore-tex vaid mingi air-tex.Võin ka puusse panna.
Vasta