Jahtijakt Forest

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Vasta
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Jahtijakt Forest

Postitus Postitas Ax1600 »

(Pruun) Vaja koeramehele sügiseseks jahiks. Kuidas peab risus ronimisele vastu ja kuidas peab vihmaga vastu? Üldiselt kas tasub osta?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Jahtijakt Forest

Postitus Postitas aivar00 »

Kas seal viimases jahimehe reklaamis miskit vingemat kui too pruun ei olnud? Mulle justkui jäi reklaamlausest ette, et praktiliselt purunematu - Thorn oli äkki nimeks.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: Jahtijakt Forest

Postitus Postitas Ax1600 »

Masu aeg, vastavalt võimalustele :D
joosep
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 9:48 am

Re: Jahtijakt Forest

Postitus Postitas joosep »

Forest on natuke nadi. Vett õieti ei pea. Sügis ei ole ainult selline, nagu eile. Kui tõesti see firma meeldib, siis Premium (endal olemas, meeldib, sobib ka mõne miinuskraadiga; +20 kraadiga võib küll kuum hakata) või Hunter (kirjelduse järgi vähemalt membraankangast).

Vaata muid firmasid ka (Seeland, Halti, Chevalier...). Õhemate komplektide hind päris ära ei tapa.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Jahtijakt Forest

Postitus Postitas aivar00 »

Justnimelt need teised firmad müüvad samasuguse hinaga nagu Thorn. Endal ka Premium sellest saati kui müüki tuli. Ma küll nii "kõva" koeramees ei ole nagu mõningad, kuid metsas viibin üsna palju. Katki läheb ta nagu iga teine kangas olenemata kokkuõmbleja nimest kui ikka okastraadi või terava puutüükaga jõudu katsud. Ostsin seetõttu, et mahtus mulle selga ja odavama otsa omad olid ikka üsna kehvakesed (oli jahis näha mis endest järgi oli jäänud peale paari aastast kasutamist). Premiumiga olen jahis olnud ka - 20. Lihtsalt vaja õige riietus alla panna.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Re: Jahtijakt Forest

Postitus Postitas Ax1600 »

Premium olemas. Lihtsalt vaja teist komplekti juhuks kui märg ja vaja kuivemad selga tõmmata. Kuid tundub, et forest pole see asine teema. Egas midagi otsin mujalt.
Vasta