Valge maskeerimisülikond

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Koerlased eristavad erinevaid kontraste, st et erinevaid värve tajuvad erinevate kontrastidena.
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Postitus Postitas tireb »

see ongi ju mustvalge film-foto :!:
tarmo
Postitusi: 143
Liitunud: N Dets 27, 2007 10:16 pm

Postitus Postitas tarmo »

üleni valged kombenesoonid müügil stokkeris ja ka suured numbrid ,annab ilusti teistele riietele peale tõmmata .Tuult ega vihma läbi ei lase ja puha tasuta 140kr. Endale hiljuti ostsin ja väga hää.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Kas nad lund ka tänavaastaks müüsid? :lol:
ikka lõbusalt
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Lund me ei paku, aga soojapuhurid ja lumefreesid(lumepuhur siis lihtsamalt) on küll väga soodsa hinnaga hetkel :lol:
Ja eelpool mainitud valged ülikonnad on saadaval suht vähestes Stokkerites. Igas poes nad saadaval ei ole. Rohkem selline pealao kaup. Aga kui müüja käest küsite, siis päev ootamist ja on kohal. Tegemist siis selliste värvijate kombedega(õhuke kile). Ja kes tahavad kobrast näiteks vee all passida, siis neile on saadaval ka sinised kombed :lol:
Pahandus
Postitusi: 4
Liitunud: E Nov 07, 2005 8:20 am

Re: Valge maskeerimisülikond

Postitus Postitas Pahandus »

tere.muretsesin endale jahti jagt valge kamo ja täitsa rahul momendil.hea lumega no ei ole näha metsas lihtsalt sind.kasutan veretajahi jaoks
Jaht kui sihuke meeldib, aga ainult vereta jaht
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: Valge maskeerimisülikond

Postitus Postitas jagwelt »

Mina soetasin omale ülikonna militaar.net ja olen rahul. Seal neid ikka liigub aegajalt. Peab ütlema et metsas ja põllul rebast ajades töötab ülihästi. (y) EDU
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Valge maskeerimisülikond

Postitus Postitas TiitR »

jagwelt kirjutas:Mina soetasin omale ülikonna militaar.net ja olen rahul. Seal neid ikka liigub aegajalt. Peab ütlema et metsas ja põllul rebast ajades töötab ülihästi. (y) EDU
Mina aga seisin laupäeval seajahis kütiliinis keset suurt kõrrepõldu ja reps tuli mulle ca. 85..90m. peale ja seljas oli mul vägagi erk oranz vest :D Optikast sai teist mitu head minutit jälgitud, hiiri püüdis suure kaarega üles end loopides...isegi hiir oli hambus näha :D ...et pole seda valget vajagi.
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Valge maskeerimisülikond

Postitus Postitas raindrenkhan »

Kui ennast ei liiguta, ei pruugi loom sind üldse näha :D Nii võibki ta väga lähedale tulla :M
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Valge maskeerimisülikond

Postitus Postitas TiitR »

raindrenkhan kirjutas:Kui ennast ei liiguta, ei pruugi loom sind üldse näha :D Nii võibki ta väga lähedale tulla :M

Eks ta nii oligi, liigutasin end ainult niipalju, kui et panin püssi palge ja optikasse vahtisin...ega ma jah kätega vehkides tema poole oma erk punase vestiga ei jooksnud küll :D
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: Valge maskeerimisülikond

Postitus Postitas jagwelt »

no vaevalt keegi 80-90 meetri pealt jahikaga repsu laskma hakab.
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Valge maskeerimisülikond

Postitus Postitas TiitR »

jagwelt kirjutas:no vaevalt keegi 80-90 meetri pealt jahikaga repsu laskma hakab.

No keset kõrrepõldu on üldse nadi jahikaga repsi taga ajada. pakuks, et kuskilt (raipe)sööda pealt ja kuskilt kõrgistmelt oleks hea törtsuga harjutada :mrgreen:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Valge maskeerimisülikond

Postitus Postitas kakuke »

See pole vist päris see teema, et kus vaielda, et kus ja kuidas rebast lasta törtsuga. ;)
Ma ise kasutanud odavat valget ülikonda ja mõjub küll hästi keskkonda sulandumiseks. Hea, kui pole veel päris valge vaid selline nö määrdunud valge.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Re: Valge maskeerimisülikond

Postitus Postitas robi1 »

OLen ka päris mitmest allikast kuulnud et Eestis elavad loomad värve ei erista,nii et ei näe kull miks peaks keegi endale valget maskeerimis ulikonda tahtma. :shock:
metsas käi tasa tasa.....
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Valge maskeerimisülikond

Postitus Postitas jahe »

Näiteks metsseale võib lumega, kasutades valget ülikonda,(lagedal)päris lähedale minnna ,tuul peab ka loomulikult sobima ja siis võib proovida kuidas hiilimine tumedate riietega õnnestub
243win
Vasta