Jahisaapad

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Vasta
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas honkomees »

aivar00 kirjutas:Nende sokkidega nagu ka spets pesuga ... tavalise pesupulbriga ka pesta ei tohi. Ainult vedela pesuainega võib pesta....Mina olen enda "pesu" pesemiseks kasutanud pesumasinal " käsipesu" reziimi ja pesuvahendiks kasutanud spordiriiete vedelat pesuainet ja ka OMO vedelat pesugeeli. ....

Vot jälle vastuolu, loen oma Ilvese gore jope hooldussildikeselt järgmist juttu lisaks muudele kõike keelavatele embleemidele: "Ei soovita valgendavate omadustega pesuaineid. Ei soovita geelpesuaineid"
Mida k...t, ühe gore jope jaoks ainult vedel pesuaine, teise analoogsest materjalist jope jaoks ainlt pulber :?: :?: :?:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas aivar00 »

Ei oska seda jope värki kommenteerida. Samas arvan, et jope "ehitusmaterjal" võib olla erinev. Mina rääkisin ainult "gore" sokkidest ja pesust. Kokkuvõttes jamamist nendega on palju, kuid mina olen siiani nende "goredega" sigarahul. Ei taha kohe meenutadagi aega, kus jalg oli higist läbi vettinud ja pesu kere külge nagu liimiga kinni kleebitud- nagu kütiks olema pidid peale aju, siis külmetus kindlustatud.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas annaliisa »

njaa, ma ei teagi mis saapad mul on aga mitte just köige vettpidavad. ostetud jahipaunast ja hinnaks oli miski 1500.- (pilti netist ei leidnud) käinud vast kaks aastat ja kuival ajal on head. nüüd aastalõpujahis, kus vaheldumisi aju-kütiliin-aju-kütiliin. siis esimesel päeval oli viimases ajus pölvini vesi ja tagajärg oli see, et järgmised päevad pidin kummikuga jahis olema, sest saapad ei kuivanud mitte kuidagi ära. ajudesse kus vett palju, panin kõrged meresaapad. aga üks tuttav andis oma kummikud, kus miski vilt v asi sees oli ja neid kiidaks küll- nagu suusasaapad olid otsaast ja natuke imelik käia aga kordagi varbad külma ei saanud. peakski uurima mis saapad need olid (y)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas annaliisa »

jalas alati villane sokk ja seal peal sõjaväe mingid kõrged sokid. kui pikalt kütiliinis seista, hakkab külm (kui miinused on), aga kui vaheldumisi, siis just paras. :D
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas kakuke »

Ju need Nokia kummikud olid. Musta värvi?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas annaliisa »

mustad neh. varba otsast olid siuksed pikemad, just nagu suusasaapad, klambriga suusa külge kinni :P
Viimati muutis annaliisa, N Jaan 08, 2009 6:21 pm, muudetud 1 kord kokku.
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas TiitR »

Mina olen meestel jahis näinud kandilise ninaga (meenutab veneaja "seanaha" suusasaabast) kummikuid, mis on rohelist värvi.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas annaliisa »

jah midagi sellist, aga mustad :roll:
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas annaliisa »

helistasin, ei ole nokiad. aga mingid siuksed vanemad ja head mida kuskilt enam saada polevat :( ise ta ei mäletanud kust vöi millal saanud on :M
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas Eraser »

annaliisa kirjutas:helistasin, ei ole nokiad. aga mingid siuksed vanemad ja head mida kuskilt enam saada polevat :( ise ta ei mäletanud kust vöi millal saanud on :M


Vanad Vikingu kummikud olid taolised mustad. Ülal servas valge rant vms ja pingutusrihm . Ja ees siis too vana suusasaapa ots. See vana mudel jah, ei ole kuskil kohanud enam :D
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas mustlesk »

Eesti kaitsevägi kasutab selliseid kummikuid, viltvooder käib sisse ja üsna soe. Kannatab ka miinuskraadidega kanda, tänagi olin nendega metsas(meil -8 oli päeval).
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Vikingid jah ja alles eelmisel aastal nägin"Timeksis"(Metsatööriistu müüv firma) müügis.Vilt ei käi välja ,on liimitud! Hind oli 800 raha kanti.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas annaliisa »

just need samad, välja ei käi vilt. ja üleval töesti valge triip ja saab pingutada. algul oli natuke vööras käia aga kähku harjus ära ja kui vähegi leian, siis kindlasti ostan :)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas mustlesk »

Mina siiski sinu asemel eelistaksin sellist varianti, millel käib vooder välja, lihtsam kuivatada. Kaitseväe mudelitel on samuti pingutus rihm üleval.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Jahisaapad

Postitus Postitas duma »

Just kaitseväest tulnuna võin öeldaet kummik oli välimuselt küll see mida eespool kirjeldati aga vilt meil kpll liimitud ei olnud. vbl siis mingisugune uuem mudel :wink:
duo on parem
Vasta