Saapad Meindl VS Irish Setter VS Tuckland

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

ma ses mõttes mõtlesingi, et kuna talvel saab ikka päris palju kalal ka käidud siis olekski vaja sellist saabast, mis siis ka jala sooja hoiab :roll:
julged teha, julge ka vastutada...
Kasutaja avatar
Istuv Sõnn
Postitusi: 61
Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:04 pm

Postitus Postitas Istuv Sõnn »

:wink: no kui sa tõesti spetsialiseerud 3etunnistele istumistele 20.kraadise ilmaga ja öistele Peipsi lutsu püükidele, siis olen ka ise nõus, et Kiruna ikka täiesti sobilik.Ise ei ole taiga GTXiga selliseid proove teinud ja seetõttu ei oska ka vastuargumente tuua :roll:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

saapad......

Postitus Postitas jorr »

Eks selle pukisistumisega ole vahel nii,et lähed kümnegraadise külmaga välja ja paari tunni pärast kui loom agarasti liikvel ning eriti rabelda ei saa,jõuavad puud praksuma hakata ja kodus leiad,et külma juba kakskümment.
Öine Peipsil viibimine aga nati seadusevastane lugu,sest lubatud aint päikese tõusust loojanguni.Kuigi tean paljusid mehi kes ekselnud jääl hommikuni.
Ise aga eelistan pukis viibides vilte,tuleb nati odavam ja kerged ka aga jahil ikka endatehtud säärsaabas.
Muide, tänane torm näitab nüüd ka pukkide püsimise ära.Mõni ikka alla tuli.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
shikaree
Postitusi: 141
Liitunud: T Dets 23, 2003 6:25 pm

Re: saapad......

Postitus Postitas shikaree »

jorr kirjutas:Öine Peipsil viibimine aga nati seadusevastane lugu,sest lubatud aint päikese tõusust loojanguni.

Saabastest pole juttugi, aga herr Jorr võiks avalikustada allika, mille põhjal ta seda väidab.
seal on teine rebane!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

See ,et päikese tõusust loojanguni võib aint järvel viibida on ju kalapüügiseaduses sees.Aga kui täpselt tahad siis küsi piirivalvest,eks nemad tea täpsemalt.Võib ka olla,et seadust on muudetud kuid aastat paar tagasi olin ise juures kui piirivalve mees Varnjas tuli õhtul kohale ja vaatas binokliga järve üle,et kas kõik kaldale tulid?
Saabastest ehk niipalju,et neid uusi mudeleid tuleb kogu aeg juurde aga Peipsi jaoks oleks ikka vilt korraliku kalossiga see põhiline.Metsas veidi teised lood sest tuleb nii liikuda kui ka paigal seista ja need uued hingavad saapad ikka asjaks.Leidsin neil ühe vea veel,neil on põhiliselt valatud tallad mis liimiga kinnitatud ja aja jooksul lõikab terav valatudtalla äär päkakühmu juures pealsele mõrad sisse.Oleneb muidugi materjalist ja mehe raskusest kui kiiresti asi toimub,kuid selline häda tuleb kindlasti, olgu nad siis mex või tex materjalist.
noorus on ilus aeg
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

Aga kus on müüa Irish Setter saapaid? Siin online poes on hetkel 1 mudel väljas, kuid kas kuskil ka suurem valik olemas - on keegi kursis? Endal küll saapad olemas, kuid siiski tahaks käia võrdleks Meindl´i saapaga.
julged teha, julge ka vastutada...
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

kuda siis on nende IS saabastega, kes nendega kaupleb ja kust neid näha saaks? 8)
julged teha, julge ka vastutada...
Olku
Postitusi: 54
Liitunud: K Juul 20, 2005 11:03 am

Postitus Postitas Olku »

Nonii.
Minul on nüüdseks oma valik tehtud ja saapad tellitud.
Valik langes peale pikka kaalumist Meindlite kasuks, on küll kallimad kui teised, kuid lõppkokkuvõttes ma arvan, et hinna ja kvaliteedi suhtes võib rahule jääda.
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

ja mis mudeli tellisid ja kust?
julged teha, julge ka vastutada...
Olku
Postitusi: 54
Liitunud: K Juul 20, 2005 11:03 am

Postitus Postitas Olku »

Tellisin Taiga GTX-i Tartust Trapperist.
See mudel sümpatiseeris kõige rohkem ja sellel oli ka kõige vähem õmblusi(jahisaabaste kohta ju öeldakse, et mida vähem õmblusi, seda parem).
Käisin kõigepealt ka Deerhunteris, kus sai seda saabast jalga proovitud(suurem number kui mul vaja), kuid kuna nemad ei suutnud mulle seda saabast tarnida, siis valik osutus järgmise koha kasuks(loe Trapper), kes Eestis veel Meindli saapaid müüb.
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

Meindl jah suht hea saabas. Mul endal Meindl Kiruna GTX. Saabas sai küll number suurem ostatud, kuid sooja hoiab suurepäraselt ja hingab ka nagu loom :lol: (peale igat jahti jalg jummala soe ja kuiv). Nüüd ootan veel suuri külmasid, siis saab need peipsil jää peal ka ära proovitud, et kuda siis sooja hoiavad kui ikka mõned tunnid paigal peab istuma 8) Lühidalt öeldes, ma arvan, et saad hea saapa :lol:
julged teha, julge ka vastutada...
uluk
Postitusi: 56
Liitunud: K Sept 28, 2005 5:38 pm

Postitus Postitas uluk »

Mul endal meindl taiga juba kaks aastat, käin nii talvel kui ka suvel.
Hoia vintraud puhas, siis pole probleemi nähä!!!
Vasta