Millist jahiriiete/-saabaste kaubamärki eelistad?

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

kah christoni ülikonda paar aastat kandnud. Ei tea mis, aga maküll nigu rahul pole, kui ikka vihmamärg mets ja lank, siis esimese ajuga läbimärg, eriti püksid, ülevalpool nagu rohkem riideid all, kannatab kauem läbiligunemiseni. Hea on see, et kiirelt hakkab kehapoolt tahenema, s.t. et hingab küll. Aga vettpidavuse kohapealt...? Mõtlesin, et läksin selle ostuga alt, jahtijakti ülikonda pole veel soetanud, viimased testiandmed ajasid kah hirmu nahka
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Honkomees, aga kas pükstele lapid lasid ette õmmelda mis selle esimese suure vee ära peavad hoidma? Materjale kui ise tellisin oli vähemalt kolme varianti ja kohe oli teemaks, et milline enam ja milline vähem vetthülgav. Ise olen kasutanud varem, kui jahiülikonda ei kasutanud kileriidest spets püksisääri mis ülevalt lahti, et lasid jalgadel hingata. Viimati kui põdra nülgimist oli, kasutasin ka neid oma ülikonna peal. Hiljem linna saabudes ja poodi minnes oli väga hea tunne kui said need pealt ära ajada ja puhaste pükstega poodi sammuda. Üks jahiriiete pesukord jäi ka vahele. :)
Tänu mossele ma selle ülikonna kasuks just otsustasingi, istus talle selga kui valatult ja hind ka väga normaalne.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

kakuke kirjutas:Viimati kui põdra nülgimist oli, kasutasin ka neid oma ülikonna peal. Hiljem linna saabudes ja poodi minnes oli väga hea tunne kui said need pealt ära ajada ja puhaste pükstega poodi sammuda. Üks jahiriiete pesukord jäi ka vahele. :)
Tänu mossele ma selle ülikonna kasuks just otsustasingi, istus talle selga kui valatult ja hind ka väga normaalne.


hmm, sa ülepea verine kui nülgimise lõpedad? ma ikka ilma mingi kiledeta nülginud alati ja peale seda kannatab ilusti poodi minna, ilma , et verest tilguks 8)
Aga räägi, mis need riided siis ka maksavad? no piisb umbkaudsest hinnast :P
Kaks eestlast, kolm arvamust
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ülepea just pole, aga ikka juhtub, et kogemata põdra jala vastu puutud või mingid pritsmed kuskilt ei tea kust tulevad, tegijal ikka juhtub. Ma tõepoolest pole seda tüüpi, et soeng korralik jääks kui võsast läbi lähen või valge triiksärk seljas puhtaks jääks peale looma nülgimist. Hind oli täpselt ülikonnal 2600 ja fliis vist 450.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

kakuke kirjutas:Honkomees, aga kas pükstele lapid lasid ette õmmelda mis selle esimese suure vee ära peavad hoidma? Materjale kui ise tellisin oli vähemalt kolme varianti ja kohe oli teemaks, et milline enam ja milline vähem vetthülgav. ...ja hind ka väga normaalne.

Kui ma omal ajal ostsin, tehaselaost, siis olid ainlt ühte sorti kangast ja seda nad kiitsid taevani. Mingeid lisalappe õmmelda ei lasknud või täpsemalt ei taiband küsida, polnd ju niisuguste peente värkidega kogemust... no oli see ka mingi 2-3 aastat tagasi. Ja märjaks saad ikka munadeni, nii eest kui tagant läbinisti.
Istub enam vähem, püksid on väiksem number ja jope suurem, poest poleks sedasi saand. Üks tuttav jälle vastupidi, ostis jope aga püksid tehti eritellimusel, polnd nii jämedale kerele olemas valmis mudelit...
Ah jaa, hind oli kas 3200 või 3300, hinda saatanad alla ei lasknud, lõpuks andsid vesti pealekauba. Tollal polnd vist fliisi kah pakkuda.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

Ise kasutan deerhunteri jahiülikonda ja tuckland saapaid,saabastega olen väga rahul,ülikond võiks parem olla.
metsas käi tasa tasa.....
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

see deerhunteri kirju ülikond näeb täitsa ilus välja ju...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahiülikond

Postitus Postitas jorr »

Tegelikult otsin jahiks ikka sõjaväevärki.Tartus on Riiamäel kunagise taksopargi vastu ka mingi keldrikaltsupood,ning mitme maa sõjaväeriiet nii ühevärvilisi kui laigulisi, nii jopesid kui pükse, särke,pluusisid.Midagi ma sealt leidsin,kuigi hinnad tundusid suht kallid.
Tuisk arvas,et ma Gore- jms. tex ja mex vastane aga poiss kannab saapaid sellest materjalist ja ka ise sattun neid just vigadest nägema siis tõin ka suuremaid vigu välja.Üks viga veel,nööriaasad tükivad murduma ja kuna neediga löödud siis neeti enam veekindlaks läbi voodri ja pealse lüües ei saa.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

jorr, see vast ei ole gore-texi süü, et nööriaasad murduvad? Või kujutan ma endale valesti ette.
Krt, kui teaks kus kunagi tartus taksopark oli, võiks kah sealt vastast sõjaväe värki otsida:P
Kaks eestlast, kolm arvamust
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

Anti kirjutas:see deerhunteri kirju ülikond näeb täitsa ilus välja ju...


Njah, ma ei tea küll midagi deerhunteri ülikonnast, kuid paljud asjad on ilusad. Alguses kui Jahti-Jakt tuli turule, oli nende ülikond ilusam kui praegu, hetke seisuga on see igal teisel seljas ja oma silmailu kaotanud, nüüd on see lihtsalt tarbeese, mida need riided peakski olema. :lol:
Kaks eestlast, kolm arvamust
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

.
Viimati muutis Külaline, T Apr 01, 2014 6:41 am, muudetud 1 kord kokku.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

mis firmamärki jahiriideks...

Postitus Postitas jorr »

Ega see saapa nööriaasa murdumine töesti gore-tex ole aga olgu saabas või kullast ja kui nöörid lahti ka nati paha lugu.
Sõjaväeriide pood on riiamäel endisest epast edasi on ristmik ja paremal nurgal "hall"maja ning sealt veidi edasi hoovikeldri pood.
noorus on ilus aeg
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Kõnealune pood asub ilmselt TÜMRI (Tartu Ülikooli Molekulaar- ja Rakubioloogia Instituut, Riia 23) kõrval. Aadress peaks seega Riia 21 olema.
Teet
Postitusi: 67
Liitunud: P Veebr 20, 2005 9:20 pm

Postitus Postitas Teet »

Ostsin endale ka need tucklandi saaapad ja olen ikka väga rahul. Sai kaks päeva tõsiselt vees sumatud ja jalad täitsa kuivad. Ise ka ei usu, muidu ikka sokid niisked ja jalad märjad. Soovitan soojalt :lol:
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Omal sai Trapperist Seeland-i jahiülikond soetatud, jättis parema mulje kui Jahti-jakt. Esialgu küll rahul :wink: Tegumood minu arust parem, igasugu taskutega pole ka liialdatud, samas kõik vajalik olemas. Eks näis, kuidas pikemal kasutusel ennast õigustab.
Vasta