Samelini Gore-Tex saapad

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Vasta
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Samelini Gore-Tex saapad

Postitus Postitas tuisk »

Üks jahimees soovitas Samelini saapaid. Sai siis täna seal tehasepoes käidud asja uurimas ja proovimas. Mudeleid piisavalt palju ja väljanägeminegi ok. Küsimus siis selles, et kas neid saapaid kannatab võrrelda ka Mendli või Tucklandiga või millegi kolmandaga. Saabaste hind 2000 kandis, ehk siis paar sada siia sinna.
Jalas tundusid saapad mõnusasti tihedad ja mugavad. Üks asi mis tunda andis oli see, et tald on jäik. Küsimusele, et kas pehmemaks kah läheb, öeldi, et läheb küll - tea kas tegelikult kah läheb.
Et küsimus siis selline, et palju meil mehi neid kasutanud on ja kas õigustavad ka seda investeeringut või on targem teha püksirihmale üks auk juurde ja minna Tucklandi peale 8)
Kaks eestlast, kolm arvamust
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

samelini Gore-Tex saapad

Postitus Postitas jorr »

Samelin tegi minu teada varem välismaale ja ka eesti sõjaväele,neid Gore-Tekse.See talla pehmeks minemine on rohkem reklaamilugu sest tegemist valatud tallaga.
noorus on ilus aeg
Irbis
Postitusi: 1
Liitunud: R Dets 08, 2006 4:59 pm

Postitus Postitas Irbis »

Samelini saabaste kohta võin ainult kiitvaid sõnu öelda. Korraliku hoolduse juures peavad päev läbi vett ning on vastupidavad. Minu käes kestis üks paar kolm aastat, nüüd ostsin järgmised. Lisaks veel nii palju, et minu igapäevatöö on metsas kus igal aastajal on saapad jalas.
Vasta