jahiülikond

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

ülikond

Postitus Postitas ozz »

Eks ta ole jah....? Et käime siis nagu 70-ndatel nagu koolilapsed , kõigil ühtmoodi must ülikond ja valge särk pidulikul aktusel ja samas ka oktoobrilapse märk rinnas!? Võiks olla ikka kollane ülikond, purpur punane särk, sinine lips ja valgete ninaotstega kingad- vat see oleks tase?! Tore, kas pole, lausa lust ja lillepidu.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Postitus Postitas jorr »

Olen Ozz-i jutuga täitsa nõus,sest jaht nagu ikka harrastus ja vaja seda siis kõigile kuulutada.Eks riides käi iga mees nii,nagu võimalus on ja maitse lubab.Et kui kalamees oled,siis kalasaba rinda.Pidulik ülikond sobiks minu arust hästi näiteks jahimeeste peole,aga see muidugi iga mehe enda asi, kuidas riides käib.Ja jahivormi riiete kohta on siin foorumis ka varem juttu tehtud,ning hakata kedagi just maha tegema sellepärast,et ei ole pidulikult riides?Vene ajal ei lastud õhtul restorani sissegi kui lipsu ees polnud.Metsa pidulik ülikond kindlasti ei sobi,sest korra ajus mütates sellest pidulikust riidest palju järgi ei jää,eriti kui korra mülkast läbi käid.
noorus on ilus aeg
jaak.siloauk

Postitus Postitas jaak.siloauk »

raimss kirjutas:Ja milline see eestipärane jahiülikond siis jorri arust olema peaks?
Kas takune vammus ja mõisatallis kirjukspekstud *****?
Pidulikud asjad kogu euroopa kultuuriruumis siiski suht sarnased
ja pole sakslaste süü,et nad meist veits varem pihta hakkasid.
Jorr,saa üle kompleksidest,hoia lippu kõrgel ja ära põe!


Olen sama meelt Raimss- Hannese rõivad on korralikud, maitsekad ja tasemel mitte mingi kirbu-turu kraam.Pükste ja triiksärgi poolelt on Faehlmanni Deerhunter samuti asjalik koht tihti on olnud neil ka head jahilipsu.
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

Ise kaldun samuti arvama, et pidulik jahiülikond olgu ikka jahiga seonduvate ürituste tarbeks. Kuid eks see üks maitse asi ole. Võrno riided on tipp top jah.
Kaks eestlast, kolm arvamust
Vasta