DEERHUNTER RUSKY

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Vasta
matu1
Postitusi: 53
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:46 pm

DEERHUNTER RUSKY

Postitus Postitas matu1 »

Plaanis soetada korralikud riided metsas müttamiseks ,kellel kogemusi antud firmaga, kuidas vett peab kas õmblused tugevad .EI ole vaja neid kütiliinis seismiseks aga just koeraga metsas toimetamiseks.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: DEERHUNTER RUSKY

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Koeraga metsas toimetamiseks soovitaks hoopis Deerhunter Ram mudelit. (Tavalise jope tõmbad puruks...)

http://www.deerhunter.dk/Default.aspx?I ... roupID=599


Õlgadel, küünarnukkidel, pükstel maast kuni reiteni eespool väga tugev hainahka meenutav kangas. Kerge ja vastupidav komplekt!
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: DEERHUNTER RUSKY

Postitus Postitas tony »

Ei ole kõikse paremad,püksid liiga paksud ja sahisevad liiga palju.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Re: DEERHUNTER RUSKY

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Nojah, metsas, võsas sahistades liigud muidu täitsa hääletult... :|
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Re: DEERHUNTER RUSKY

Postitus Postitas tony »

Vaat see hainahka meenutav materjal sahiseb suht palju kui (eriti külmaga) oksad vastu lähevad ja siga kuuleb seda kaugelt.Mul need püksid olemas ja kirjutan oma kogemusi.Metsas on võimalik vägagi vaiksalt liikuda kui ilm soodne on.Lähed seale 10m peale ja teisel pole aimugi sinu kohalolekust.
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: DEERHUNTER RUSKY

Postitus Postitas vollifedja »

Naiste Deerhunter`iga absoluutselt alt läinud-esmane-TASKUD-olematud-pole väljapool rinnatskuid, kuhu panna raadiosaatja, mobla kähku saadavana(ei suuda klapid kõrvas metsas olla-siis oma viga).Lisaks seesmine rinnatasku on lukuga ülevalt alla keset takut ja nüüd on kõik jahidokustaadid kadunud...ju jäi lukk lahti, kui moblat otsisin..igas tahes läheb jope ümber õmblusele, järgmise jopega olen targem. Ja vett kah ei pea.Tegeld olen lausa pahane firma peale. Mis nad arvasid JAHIJOPET õmmeldes, et lähen ridiküliga metsa või, staff kotiga kaasas?Aga hinda paganad oskavad küll võtta...
Vasta