Mis mõõtu mehed on ?

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas aivar00 »

Ega sa vallo ennast järsku "jõulunuumale" pole unustanud, et paari kuuga 20 kg juurde tahad võtta :lol:
Kui kuulata aga meediat, siis pidavat elanikonna rasvumine olema päris ülemaailmne probleem. Eriti terav USA-s.
Mina ja minu suguselts on kõik olnud paksud. Ainult enda lapsed ja naine on normaalkaalus. Ka 100 aastat tagasi kui palju füüsilist tööd tehti. Miskipärast aga meie kaubandus ei taha asjale pihta saada. Endale Eestist korralikke valmisriideid suht võimatu saada. Ikka peab "põtrademaal" käima või siis erikataloogist tellima. Aga nagu eelpool juba mainiti- pealpool naba ja allpool naba olevad osad ka kõigil ei klapi ühe numbri puhul kokku. Enda mugavusest tingituna ostad "kõige" sobivama ja siis lased võimalusel rätsepal kohendada. Ülikonna puhul kohe rätsepa jutule. Aga neid "pardiseedimisega" (ülalt sisse ja kohe alt välja) mehi tundub küll vähemuses olema :oops:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas TiitR »

Päris hea väljend..."pardiseedimisega" :mrgreen: (y) Mul sama jama nende riiete/jalanõudega, et jube kõikuv on see XL ja XXL, ning 44..46. Ja Aivariga ühinen natuke selle "suuremate inimeste" mõõduvalikuga poodides :evil: . Omal pikkust 190 ja kaalu 114kg. Lubasin uuel aastal rohkem metsas ringi joosta ja ca. 5kg. maha joosta :oops: :P
mossy
Postitusi: 5
Liitunud: E Dets 15, 2008 12:48 am

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas mossy »

Nii..

Paar asja sai praegu osta.ee-sse pandud..a noh alles algus algus algus :)

VB keegi näeb midagi mis meeldib..

Link ka..

https://www.osta.ee/index.php?q[q]=mossy&fuseaction=search.search&q[show_items]=1&q[show_ads]=1&q[show_shop]=1
tommi
Postitusi: 10
Liitunud: E Sept 22, 2008 6:19 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas tommi »

Ei ole se pardiseedimine ühti nii et kohe kõhn peab olema. Sai ükskord räägitud ühe mehega kes kaalus silma järgi 60-70 kilo ütles et kord päevas või harvemini seal asjal käib. :)
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas Ats »

Netis müümine võib hea olla, ma ei tea kuidas teistel, aga ise ei osta mingit riiet enne kui ei ole reaalselt selga proovinud, tahan ikka, et asi mugav oleks ja seljas istuks .
Pole looma, pole probleemi!
mossy
Postitusi: 5
Liitunud: E Dets 15, 2008 12:48 am

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas mossy »

Noh mina isiklikult saan aru sellest. Kuigi endal on vedanud alati kui netist tellinud asju. Üldiselt ikka sobinud. Ma pakuks välja sellise asja, et kui ostad ja proovid ning ei sobi. Siis kui ise maksate tagasi saatmise kulud tagastan ka raha. Eeldusel muidugi, et on säilinud toote kaubanduslik välimus.

Ehk ei tohi kaks korda metsa minna ja siis otsustada, et liiga suur/väike. Tallinna piires võib selle saatmise kulu ka minu pärast üldse ära jätta. Võib ju kokku saada.

A muidu netis müümise kaitseks. Jääb ära töötajatele palkade maksmine. Pinna rent jne.. See ju kõik tuleb kliendi taskust lõpuks..
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas Ats »

mossy kirjutas:Noh mina isiklikult saan aru sellest. Kuigi endal on vedanud alati kui netist tellinud asju. Üldiselt ikka sobinud. Ma pakuks välja sellise asja, et kui ostad ja proovid ning ei sobi. Siis kui ise maksate tagasi saatmise kulud tagastan ka raha. Eeldusel muidugi, et on säilinud toote kaubanduslik välimus.

Ehk ei tohi kaks korda metsa minna ja siis otsustada, et liiga suur/väike. Tallinna piires võib selle saatmise kulu ka minu pärast üldse ära jätta. Võib ju kokku saada.

A muidu netis müümise kaitseks. Jääb ära töötajatele palkade maksmine. Pinna rent jne.. See ju kõik tuleb kliendi taskust lõpuks..


Kas Tallinna piires on ka selline võimalus, et tulen, proovin selga ja siis kui sobib ostan?
Pole looma, pole probleemi!
mossy
Postitusi: 5
Liitunud: E Dets 15, 2008 12:48 am

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas mossy »

Sisuliselt võib ikka. Aga noh siis peab oksjoni lõpu ära ootama. Ma enne ei tohi midagi müüa..
Vasta