Mis mõõtu mehed on ?

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas mustlesk »

Mina siis vist pisut alla keskmise eesti mehe, pikkust 182cm ja kaal hetkel 84 kg. Riided vist tavaliselt L ja vahest XL, oleneb tootjast
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas Pikk »

Kunagi keegi väitis et mehe arvamus hakkab alates 100 kg :lol:
Selle järgi mul on õigus oma arvamusele. 193 ja 120 kg, aga karuga kaklema veel ei kipu
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas annaliisa »

Mul L number. pikkus 184 ja kaalu ka parasjagu :D kui kenasti köik vahe- ja alusriided selga panen ja kampsuni ka on normaalne olla. kui aga külmem kipub olema ja fliis ka veel peale siis nagu kubujuss. samas kui aint jope selga tömmata siis suurema kanti:P püksid kipuvad ka alla vajuma, aga väga ümber riided ka egamugavad, pigem olgu natuke lohvakas, aga mitte nii palju, et laskmist segama hakkavad. üldiselt olen rahul (y)
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas lant »

honkomees kirjutas:Raske küsimus, põhimure on selles, et tänapäeva tootjad ei tunne lisaks suuruse numbrile ka kasvu numbrit. Mul 180 kasvu ja ca 92-95 kilo juures vene ajal oli number 56/4 või 5, nüüd viimati tellisin Ilvese jope 58 ja lühendatud varrukad.
JahtiJakti komplekt on jah L suurus, enam-vähem, käised pikavõitu (eriti alus ja vaheriietusel), vaheriietus kitsavõitu, kui kõik kihid selga paned, siis ka jope kitsapoolne. Aga järgmine suurus juba kole pikk ja jääb kotina kah selga ...
Lisaks igal tootjal paistab olevat oma meeter, millega numbreid mõõta.

Jutt jumala õige.Ise tellin analoogse tabeli järgi ja mingit eksimist pole ning alati parajad.Need L, M, X, XL, XX jne.möödud on küll saatanast, mis tuleks ära keelata kui inimestele peavalu tekitavast süsteemist.Olen neid X numbreid vist mingi kuus korda tagasi saatnud, enne kui selle mõõdustiku avastasin.Eestis kahjuks seda mõõdustiku müüakse harva.Sõjaväeriietus ja Põhjamaade tööriietus(normaalne, pikk ja tüse)on kõik selle tabeli mõõtudega ja probleeme pole.
Pilt

Kannan hetkelgi jopet millel mõõt 180/104
Viimati muutis lant, R Dets 19, 2008 4:50 pm, muudetud 1 kord kokku.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas jorr »

Meie pundis on vist asi pooleks,nooremad ikka normaalkaalus aga vanematega see kaalulugu suht suur.Enda tähelepanek,et ega need ülekaalulised mehed eriti ajamas ka käi,maapind pehme ja vajuvad sisse,pärast luuret tehes on nagu elevandijäljed maas.Kaupmehehärrale,et riidenumbreid on seinast-seina.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas sooviku »

Jorr,ää nori :) !Mina põhiliselt ajamas käingi,kuigi vööümbermõõt on 122cm ja kaalgi mitu sutsu üle saja.Muude riietega saab enam-vähem hakkama aga parajate pükste leidmisega on tegu.Väga hea variant on,kui pükste värvlit annab krõpsudega reguleerida.Nagu Jahti-Jakti pükstel.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas honkomees »

lant kirjutas:Pilt

Kannan hetkelgi jopet millel mõõt 180/104

no sellest 180-st saan aru, kasv, aga 104? Mis see on, rinna või vööümbermõõt?
Mul on strateegilised mõõdud (rind,vöö,puus) 106-106-106, aga tootjal nt sellist 108-108 varianti tavalisélt pole, ikka rinnast 108, vöö 92, no mitte üle 96, lisaks on kõik need riided veel kaelast kitsad, ehkki võtan vöömõõdu järgi, ehk siis rinnast lotendavana. No ja ei ole ma mingi eriti paks tüüp, üsna keskmine näen välja.
Seda tabelit tean kah, just rootsi tööriiete juurest, aga minule sobivat numbrikombinatsiooni vist lihtsalt ei toodeta, ka need lotendavad rinnast ja vööst pingul.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas honkomees »

sooviku kirjutas:Jorr,ää nori :) !Mina põhiliselt ajamas käingi,kuigi vööümbermõõt on ....

sama siin, koeramees ju ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas jorr »

Mina ikka endi pundi mehi räägin ja meil koeramees selline saledapoolne vanem mees.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Eraser
Postitusi: 400
Liitunud: E Veebr 05, 2007 4:34 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas Eraser »

Meil kah palju saledamapoolseid . Iseendal samuti M/L kasvu ka ~180 kanti. Mul JahtiJakti riietus kui õeiti mäletan siis M ( vb ka L) ja on suhteliselt mõnus, jope on veidi lohvakas aga ega ta hea olegi kui liiga ümber on.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas honkomees »

lant kirjutas:...Need L, M, X, XL, XX jne.möödud on küll saatanast, mis tuleks ära keelata kui inimestele peavalu tekitavast süsteemist.

just, kui tavaliselt kannan XXL, siis Jahtijakti komplekt L, küll mõnes osas tsipa kitsavõitu, no kus :evil: loogika on :?:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas lant »

honkomees kirjutas:
lant kirjutas:
Kannan hetkelgi jopet millel mõõt 180/104

no sellest 180-st saan aru, kasv, aga 104? Mis see on, rinna või vööümbermõõt?
Mul on strateegilised mõõdud (rind,vöö,puus) 106-106-106, aga tootjal nt sellist 108-108 varianti tavalisélt pole, ikka rinnast 108, vöö 92, no mitte üle 96, lisaks on kõik need riided veel kaelast kitsad, ehkki võtan vöömõõdu järgi, ehk siis rinnast lotendavana. No ja ei ole ma mingi eriti paks tüüp, üsna keskmine näen välja.
Seda tabelit tean kah, just rootsi tööriiete juurest, aga minule sobivat numbrikombinatsiooni vist lihtsalt ei toodeta, ka need lotendavad rinnast ja vööst pingul.

104 on ikka rinnamõõt.
Kasutaja avatar
lant
Postitusi: 116
Liitunud: E Jaan 24, 2005 3:36 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas lant »

Panen veel ühe tabeli, mille kunagi kohandasin oma tarbeks.Need on NATO mõõdud, kus ikka mehega kehaga arvestatakse.Natuke süvenemist ja asi selge.
Pilt

Ise kasutan Briti armee riietust ja see eelmine tabel oligi nende mõõtudega.
nuhvi
Postitusi: 12
Liitunud: R Dets 17, 2004 7:13 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas nuhvi »

siin kuupäevadega ja kellaaegadega miskit jama :M õige aeg 19.12.08. kell 23:58
nuhvi
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas vallo »

Sa Feen pole meid Jahega viimasel ajal näinud, meis espessell dieet käsil. Võtame mõlemad paari kuuga nüüd 20 kilo juurde. Rajakas, see kasvab lihtsalt 35 cm veel pikemaks. Vot siis anname ikke jahimehe mõõdu välja :lol: .
Vasta