Mis mõõtu mehed on ?

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
mossy
Postitusi: 5
Liitunud: E Dets 15, 2008 12:48 am

Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas mossy »

Tervist kõigile..

Olen siin küll värske kasutaja, kui jahindus on juba huvi pikemat aega pakkunud. Tutvuste nappuse tõttu pole selles vallas veel midagi suuremat korda saata jõudnud. Nende samade tutvuste puudumise tõttu olen ma nüüd siin, et küsida..Mis mõõtu mehed on ? :D

Ehk siis..

Tekkis võimalus natuke jahi ja metsa camoga riideid tarnida. Kuna esialgu on kogused väiksed siis küsingi, et mis mõõtu riideid meie keskimine jahimees kannab ? Väike turu uuring siis. Piltide pealt nii palju näen, et alla ''L'' suuruse joped vist ei tule kõne allagi..ja ilmselt 32-se vöö ümbermõõduga mehi ka palju ei ole ? Jahimehel vist toidunappust ei tule hehe..

Oleks mingi polli teinud aga foorum vist sellist funktsiooni ei võimalda..Niisiis jään ootama teiepoolset vastukaja..

Lisan veel, et väga suur rõõm on olla selle foorumi värske liige ja töö mis te siin tasuta ära teete on väga tänuväärt. Teie terviseks! (b)
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas honkomees »

Raske küsimus, põhimure on selles, et tänapäeva tootjad ei tunne lisaks suuruse numbrile ka kasvu numbrit. Mul 180 kasvu ja ca 92-95 kilo juures vene ajal oli number 56/4 või 5, nüüd viimati tellisin Ilvese jope 58 ja lühendatud varrukad.
JahtiJakti komplekt on jah L suurus, enam-vähem, käised pikavõitu (eriti alus ja vaheriietusel), vaheriietus kitsavõitu, kui kõik kihid selga paned, siis ka jope kitsapoolne. Aga järgmine suurus juba kole pikk ja jääb kotina kah selga ...
Lisaks igal tootjal paistab olevat oma meeter, millega numbreid mõõta.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
wsm
Postitusi: 353
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:07 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas wsm »

Mossy kirjutas:
Tervist kõigile..

Olen siin küll värske kasutaja, kui jahindus on juba huvi pikemat aega pakkunud. Tutvuste nappuse tõttu pole selles vallas veel midagi suuremat korda saata jõudnud. Nende samade tutvuste puudumise tõttu olen ma nüüd siin, et küsida..Mis mõõtu mehed on ? :D

Tekkis võimalus natuke jahi ja metsa camoga riideid tarnida. Kuna esialgu on kogused väiksed siis küsingi, et mis mõõtu riideid meie keskimine jahimees kannab ? Väike turu uuring siis. Piltide pealt nii palju näen, et alla ''L'' suuruse joped vist ei tule kõne allagi..ja ilmselt 32-se vöö ümbermõõduga mehi ka palju ei ole ? Jahimehel vist toidunappust ei tule hehe.


Uued tegijad, konkurents alati teretulnud, mis kasulik kõigile jahimeestele. Paljud jahimehed kannavad Jahti Jakt riietust. Mingit turu uuringut vast pole vaja. Lihtam oleks küsida suurima müüa käest, et mis number kõige rohkem läheb. :D
Mis firma toodetega kavatsete sebima hakata, mis hinnad tulevad? Endalegi läheks ühte soodsa hinnaga Gamo komplekti veel vaja, kus oleks kaasas ka thermo alusriietus.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas andrus »

Siin sama 180cm 94kg Jahtijakti camo on suurusega L kuigi jah püksid võiksid olla number suuremad :oops:
jahismurf
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas raindrenkhan »

Endal JaktiJakt PRO. Jope on M ja püksid on L:D. Püksid võiksid pikkusest pikemad olla aga siis oleks muu riietus ka suurem.
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas Olgerd »

193 cm pikk ja 76 kg. Jahti-Jakti jakk on L ja püksid ka L, kuigi püksid võikisid olla vist XL.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas Feen »

No, mis siin salata, püksid S ja top pigem M. kõik sõltub muidugi tootjast jms-st, seega, enne prooviks kui telliks. Ja kõik jahimehed ei ole XL ja XXL suuruses, neid on omajagu, aga S ja M suuruses mehi ja naisi on ka omajagu.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas honkomees »

Feen kirjutas:...Ja kõik jahimehed ei ole XL ja XXL suuruses, neid on omajagu, aga S ja M suuruses mehi ja naisi on ka omajagu.

No sinu kaliibriga kilu on meie pundis +neljakümne mehe seas ainlt üks ja seegi väga noor, see eest on mitu meest, kel kasvu üle 190 ja kaalu 130-140 kilo kanti ning jahiülikonnad Christonist (vist nii oli firma nimi) mõõdu järgi tellitud, ükski valmisnumber ei selga...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas hendrik »

honkomees kirjutas:
Feen kirjutas:...Ja kõik jahimehed ei ole XL ja XXL suuruses, neid on omajagu, aga S ja M suuruses mehi ja naisi on ka omajagu.

No sinu kaliibriga kilu on meie pundis +neljakümne mehe seas ainlt üks ja seegi väga noor, see eest on mitu meest, kel kasvu üle 190 ja kaalu 130-140 kilo kanti ning jahiülikonnad Christonist (vist nii oli firma nimi) mõõdu järgi tellitud, ükski valmisnumber ei selga...


:A Tundub, et Harjumaal on kah Põlva meeste moodi punte :D
Rein
Postitusi: 34
Liitunud: P Juul 02, 2006 1:30 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas Rein »

Feen kirjutas:No, mis siin salata, püksid S ja top pigem M. kõik sõltub muidugi tootjast jms-st, seega, enne prooviks kui telliks. Ja kõik jahimehed ei ole XL ja XXL suuruses, neid on omajagu, aga S ja M suuruses mehi ja naisi on ka omajagu.


Sa vaene S ja M pead vist dushi all ka edasi-tagasi jooksma,et märjaks saada.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas kakuke »

Rein kirjutas:
Feen kirjutas:No, mis siin salata, püksid S ja top pigem M. kõik sõltub muidugi tootjast jms-st, seega, enne prooviks kui telliks. Ja kõik jahimehed ei ole XL ja XXL suuruses, neid on omajagu, aga S ja M suuruses mehi ja naisi on ka omajagu.


Sa vaene S ja M pead vist dushi all ka edasi-tagasi jooksma,et märjaks saada.

Issand halasta, aga see oli väga hästi õeldud. :D
Endale ajan L suuruse riided selga, st pikkust 178cm ja kaalu nõks alla 80kg. :M
Kui mul naisevend käis omale ostmas jopet ja pükse millel oli suuruseks krt teab mitu X´i ja lõpus L siis müüja naeris, et kui me Feeniga koos sinna pükstesse hüppaksime siis ka jääks ruumi lahedalt üle. :lol:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas Feen »

Meil selline kribude selts jah... suht pooleks on alakaalulised ja jahimehemõõtu tegelased. kui veste sai tellitud, siis xxx(x)l suuruste vestide järgi oleks vajadus olnud ainult 4l mehel. Vaadates foorumi üritusi.. seal ka vast Aivar eesrinnas ja mõned mehed katsuvad sammu pidada, aga kui silme ette majada Jahe, Vallo, Mosse, Veix, Uralets, BA... ega Rajaleidja ja Mart pole ka teab mis XXL suuruses mehed, siis on täiesti hulk rahvast, kelle mõõdud ei küündi tõelise jahimehe kanti. Või on jama lihtsalt see, et suuremat masti mehed ei jõua lihtsalt kohale (va, Aivar, Eik, Unn, kindlasti keegi veel, on tublisti tragimad).

Mis omale tundub, siis sellist L ja XXL suurust peaks ehk kõikse enam olema.

Hopis järgmine lugu on riiete endaga, kui ma leian endale sobivas suuruses rõivad, siis see ei tähenda, et ma neid ostma hakkaksin. Küsimus ikka selles, miks mingid rõivad osta. Vähem oluline pole kvaliteet, kasutusvaldkond ja hind.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Veix
Postitusi: 200
Liitunud: E Veebr 11, 2008 5:19 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas Veix »

Mina pigem sellist keskmist mõõtu, pikkust 180, kaalu on kah veidi üle, 95 kg nimelt, enamus rõivad siiski XL ja XXL - kõik muidugi oleneb rõivast enesest ja sellest kuidas see suuruse tähistus paika peab.
Peaks mainima, ruumi veel kaalus juurde võtta on, et karuga maadlema minna või kuldijurkas üksi selga võtta. :D
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas aivar00 »

Ikka tasa ja targu- vaat saate vanemaks, muutute mugavamaks ja siis enam XL ei aita vaid kipub juba 5 XL tulema, lisaks veel "peeglihaigus" :lol: :lol: :lol:
Ise ikka poes müüja käest küsinud- kas inimeste riideid kah müüakse. Muidu nende laste riietega pole küll muhvigi teha :oops:
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mis mõõtu mehed on ?

Postitus Postitas honkomees »

Veix kirjutas:Mina pigem sellist keskmist mõõtu, pikkust 180, kaalu on kah veidi üle, 95 kg nimelt, enamus rõivad siiski XL ja XXL ...

ma kah selline keskmine eeśti mees, samad mõõdud ja number enamasti XXL
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta