K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
kaspars
Postitusi: 47
Liitunud: P Juun 20, 2010 8:49 pm

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas kaspars »

Kas Pro või Camo? Camost nii palju et isal on ja ta täitsa rahul, pidid mugavad olema ja vett pidavad, ning higistamise kohapealt hästi hingavad. Endal aga Jahtijakti riietus(ei ole pro ega ka preemium) ja see ka täitsa hea, aga jõuludel sain swedteami jope+püksid ja soovitan kahekäega, riie hea tugev, taskutest asjad hästi kättesaadavad, taskuid erinevas mõõdus igasugu vajalikele asjadele, swedteami varustus mul talvine nii et päris soe ka sellega, sel talvel oli õues -25 ja mul ainult õhuke termopluus all, ainus puudus on see et jopel pole varrukal krõpsu millega ümber randme kinni tõmmata. Nüüd kasutangi nii et suvel sügisel see jahtijakti varustus(raatsid sügisel läbi märja lepiku joosta) ja kui külmaks läheb ja puud enam ei määri, võtan swedteami varustuse ja kaifin ekstreemset ilma...
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas mihkelson »

Peaks ka siis endale ikka selle Swedteami ostma. (y) (y) (y)
Nagu arusaan on ikka nii hea et ei raatsi kohe määrida. :lol: :lol:
Viimati muutis mihkelson, N Juul 29, 2010 2:57 pm, muudetud 1 kord kokku.
Gute Jagd
K-Oliver
Postitusi: 36
Liitunud: E Dets 10, 2007 10:21 pm

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas K-Oliver »

Tänud,suunava vastuse eest.Ise vaatasi netist Timberi sarja koos nahast pükstega,sellest ka selline hind :D
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas aivar00 »

Mul tekkis küsimus selle märja lepiku kohta- kas jahile minnakse ka lakkkingadega ning autost väljudes laotatakse vaip maha :M
Kui ma olen õieti aru saanud, siis kvaliteetne jahiriietus on soe, peab vett, hoiab keha kuivana on vastupidav ning MUSTUST HÜLGAV JA KERGESTI PUHASTATAV.
Mil määral nendes omadustes järeleandmisi teha sellest sõltub ka hind. Samas 100% igast omadusest ei ole mina veel trehvanud nagu ka 100 % hästi kõiki toiminguid tegevat universaalset tööriista.
ikka lõbusalt
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas rajaleidja »

kaspars kirjutas: Nüüd kasutangi nii et suvel sügisel see jahtijakti varustus(raatsid sügisel läbi märja lepiku joosta) ja kui külmaks läheb ja puud enam ei määri, võtan swedteami varustuse ja kaifin ekstreemset ilma...

-25 kraadi pole suurt miskit ekstreemset. Kui just väga tugev tuul sinna juurde ei kuulu. Sellise ilmaga saab soojalt riidesse laia valiku rõivastega. Aga et leida riie, mis märja ilmaga päev otsa läbi märja lepiku või toominga võsa ronides ka kuivaks jääks, hingaks ja oleks soe, on juba tiba raskem teema.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas aadu kadakas »

aivar00 kirjutas:Mul tekkis küsimus selle märja lepiku kohta- kas jahile minnakse ka lakkkingadega ning autost väljudes laotatakse vaip maha :M
Kui ma olen õieti aru saanud, siis kvaliteetne jahiriietus on soe, peab vett, hoiab keha kuivana on vastupidav ning MUSTUST HÜLGAV JA KERGESTI PUHASTATAV.
Mil määral nendes omadustes järeleandmisi teha sellest sõltub ka hind. Samas 100% igast omadusest ei ole mina veel trehvanud nagu ka 100 % hästi kõiki toiminguid tegevat universaalset tööriista.

Hästi nõus. Lisades siia Feen`i saapatähtsuse ning tõde üsna ligi.
Aga kuna küsimus oli, kas JJ Pro või Premium, siis jään ka selle juurde, et Pro. Mul on mõlemad vormid ning paar aastat tagasi sai ostetud Premium, et Pro saab kohe otsa jne. Kuid siiani on mädade niitide kiuste Pro olnud väga hea "tööloom" ning Premiumist on saanud üksnes esindusvorm näiteks meikajahil vmt. Mulle näiteks ei meeldi, et takjas jääb Premiumi külge ülihästi, kuid Pro külge ei võta. Säherdune asi...
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas aadu kadakas »

Sry, tegelikult oli võrdluseks Pro ja Camo...
No see viimane on nii võõras, et pigem hindan armeedigi.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas TiitR »

aadu kadakas kirjutas:Sry, tegelikult oli võrdluseks Pro ja Camo...
No see viimane on nii võõras, et pigem hindan armeedigi.

Mina kui teemaalgataja võin öelda, et teema pea aasta vana ja riided ammu-ammu ostetud ja hoopiski mitte pealkirjas mainitud. :lol: Et enam pole ka pealkirjas mainitud riiete võrdlusel tähtsust, parem ongi kui tuuakse välja erinevaid brände ja tegureid jms 8)
K-Oliver
Postitusi: 36
Liitunud: E Dets 10, 2007 10:21 pm

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas K-Oliver »

Kas siinsest seltskonnast ka keegi Sweadteam´i Timberit kasutab?Sry kui natu OT.
Tänud.
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas mihkelson »

Tekkis selline küs et, kus neid jahti jakt riideid poest otse osta saab? Nii et selga saaks proovida ja muudsellist. :M
Gute Jagd
Kasutaja avatar
raindrenkhan
Postitusi: 219
Liitunud: K Mär 26, 2008 10:26 pm

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas raindrenkhan »

Minu teada ei saagi. Tellid sealt kodulehelt oma mõõtude järgi ja kui ei sobi saadad tagasi
Jaht ilma koerata on justkui saun ilma õluta
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas andrus »

Ehitajate tee 114 tallinn
Või kui soome asja siis "erätukku" kauplused.Kauba valik kordades laiem kui eestis.
jahismurf
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas mihkelson »

Hehe, ma mõtlesingi et ma küll tellimisest huvitatud pole, aga kui saab poodi siis ma poodi. :lol: (y)
Aga tänud (y) (b)
Gute Jagd
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas andrus »

Tegelikult on sedasi,et seal suht vähe valikut kohal.Aga kui sulle sobivat nr. pole siis lähed käid linna peal sööd kõhu täis ja paari tunni jooksul tuuakse sulle sobiv nr.
jahismurf
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: K: Kas JahtiJakt Pro või JahtiJakt Camo riided?

Postitus Postitas mihkelson »

Kuidas siis nii?? :?:

Ja mul plaanis osta see: http://www.ee.eratukku.fi/product_info. ... cts_id=168 Kui seda muidu alles on :M :M :M
Või siis midagi kui on midagi samas hinnas. :lol:
Gute Jagd
Vasta