Saapad

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Vasta
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Omalt poolt julgen soovitada ka Sievi Polar mudelit. Omal juba teist talve praktiliselt igapäevaselt kasutusel ja olen väga rahul (y) Saapad ei näita ka veel väsimise märke.
Pilt0176.jpg
Pikkmets
Postitusi: 45
Liitunud: N Dets 31, 2009 2:31 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas Pikkmets »

Sievi polar tõesti hea saabas. Kahjuks minul peab üks paar ainult ühe aasta vastu. Olen kolm paari juba läbi käinud, aga ikkagi otsustasin naljanda paari tellida. Muidugi kui viitsiks rohkem saapaid määrida ja ajalehtedega kuivatada,siis vast peaks ka rohkem. Viimasel paaril läks ühel saapal tald pooleks. Sooja pidavus ei ole eriti kiita.
Hubert
Postitusi: 56
Liitunud: P Sept 03, 2006 9:24 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas Hubert »

Oskab keegi äkki öelda, millisest jahipoest võiks tallinnas leida Meindl-i saapaid?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas aivar00 »

Eks ikka Jagdoffist või mis iganes ta nimi- Ülemiste keskuses. Kui saapanumber täpselt teada, siis võid internetist ka Tartu Trapperist tellida. Ja muidugi Matkaspordist- kuigi sealt peab vist ette tellima.
ikka lõbusalt
nokasmaius
Postitusi: 91
Liitunud: T Aug 09, 2011 4:50 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas nokasmaius »

Tere!
Sain omale Völkl Panda Polar saapad. Pealtnäha väga sarnased Meindl-le.Lubatakse veekindlust.Lähen homme proovima. :D
Jõudu! Jüri.
Teeks äri, aga aega ei ole; tööl peab käima.
kivikas
Postitusi: 33
Liitunud: T Dets 30, 2008 4:32 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas kivikas »

jajah, uurisin kah neid völkle polar pandasid. terve neti tuhlasin läbi ja isegi tootja käest uurisin... kuni sinnamaani oli kõik kena: 3m välja töötatud fooliumikiht saapas ja puha aga vaata kui jutt läks veepidavuse peale, siis kahjuks olid müügiargumendid otsas- mingit membraani ei ole. ju siis vett peab kuni nahk läbi vettib. aga kuna välisel vaatlusel ei jätnud saapa nahk mitte väga niiskuskindlat muljet, siis hakkasin alternatiivi järgi vaatama. meindli kirunad kahjuks mulle jalga ei istu, polar pandad küll. nii et ootaks kasutaja kogemust :)
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Re: Saapad

Postitus Postitas vallo »

Sievi on jah hea , odav ja kerge. Kolm paari olen la'bi tallanud.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas mustlesk »

Mina ka nüüd selle hooaja Sievi saabastega ringi kõndinud ja väga rahul.
Saapad kerged ja mugavad, peavad ka vett ilusti, vaja ainult õmbluseid korralikult määrida.
nokasmaius
Postitusi: 91
Liitunud: T Aug 09, 2011 4:50 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas nokasmaius »

Tere!
Panda polar saapad testitud.Peale viietunnist müttamist sulalumes ja soos pahkluuni vees jäid jalad kuivaks :D
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas reimakas »

Kuidas on kogemus Solar saabastega? Kas on ikka soojad?
See, kes tapab, pole veel jahimees
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas andrus »

nokasmaius kirjutas:Tere!
Panda polar saapad testitud.Peale viietunnist müttamist sulalumes ja soos pahkluuni vees jäid jalad kuivaks :D


Vaatame kas sa seda ka poole või hoopis aasta pärast räägid.
jahismurf
nokasmaius
Postitusi: 91
Liitunud: T Aug 09, 2011 4:50 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas nokasmaius »

Tere!
Vaatame-vaatame, ega teisiti teada ei saa.
Teeks äri, aga aega ei ole; tööl peab käima.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas TiitR »

Andruse jutul jumet - soetasin Ameerika maalt hilissuvi-sügiseks omale 100% waterproof saapad - olidki kusjuures 100% peale 2 hommikuses kastes soku hiilimises, kolmandal hommikul olid juba sokid nii märjad, et saapad kuivasid 2 päeva (ei tahtnud väga kiirelt kuumaga kuivatada ka)...olgu öeldud, et enne jahti sai saapad sealt samast usa poest soetatud veekindluse spreiga üle lastud. Enam vett (niiskust) ei pea üldse ja kasutan hilissügisel/varatalvel, kui on kuni -5C külma...saapad 2a. vanad.
Saapad siis siin pildil ja nööridega (sellel lehel kust mina tellisin neid enam polegi, kuid seal oli 100% waterproof :lol: ): http://www.sportsmansguide.com/net/cb/g ... x?a=879886
nokasmaius
Postitusi: 91
Liitunud: T Aug 09, 2011 4:50 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas nokasmaius »

TiitR kirjutas:Andruse jutul jumet - soetasin Ameerika maalt hilissuvi-sügiseks omale 100% waterproof saapad - olidki kusjuures 100% peale 2 hommikuses kastes soku hiilimises, kolmandal hommikul olid juba sokid nii märjad, et saapad kuivasid 2 päeva (ei tahtnud väga kiirelt kuumaga kuivatada ka)...olgu öeldud, et enne jahti sai saapad sealt samast usa poest soetatud veekindluse spreiga üle lastud. Enam vett (niiskust) ei pea üldse ja kasutan hilissügisel/varatalvel, kui on kuni -5C külma...saapad 2a. vanad.
Saapad siis siin pildil ja nööridega (sellel lehel kust mina tellisin neid enam polegi, kuid seal oli 100% waterproof :lol: ): http://www.sportsmansguide.com/net/cb/g ... x?a=879886


Tere! Olen aru saanud et sellest spreist üksi ei piisa, peaks ikka mingit vaha või määret ka kasutama.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Saapad

Postitus Postitas sooviku »

Mina jälle olen aru saanud,et neid tekstiilpealsetega saapaid ei tasu meie kliimasse küll osta.Nad on ilusad ja jalas mugavad aga peale mõnda käimiskorda enam vett ei pea ja pidama ei saa ka.Ei hakka ju selliseid jalanõusid "merilõviga" määrima.Vähe sellest,et nad märja läbi lasevad,hakkavad mingilt maalt õmblused narmendama.Tundub,sellised jalanõud sobivad rohkem kuiva steppi,kui meie märja rohu ja risu sisse.Võib-olla on erandeid aga enne ei usu,kui näen.
Naine võib olla,koer peab olema!
Vasta