Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Vasta
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas vollifedja »

...tahaks kiita, ajus osutusid väga hääks. Olen otsinud riietust, mis MEIE ilmaga jätaks ajumehed-naised enam-vähem kuivaks.(ei päästa ka coreTex) Katse-eksitus meetodil jõudsin nende rodeo kintsu-"kaitsmeteni"Jalga panin küll tagurpid, et ka säärtest ülemine osa-kõht kaastud, oleks kaitstud märja eest. Esimene jaht, kus jalad.kintsud jäid kuivaks!(muidu lippab vesi mööda sääri ikka saabastese-kummikutesse, seekord-kuiv , mis kuiv!
Naudin ja kiidan!
kuulaja
Postitusi: 3
Liitunud: T Veebr 16, 2010 8:17 pm

Re: Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas kuulaja »

Kui saaks nüüd teada ka kuskohast neid rodeo säärkaitsmeid osta saab?Tänud ette.
Siig
Postitusi: 40
Liitunud: T Sept 29, 2009 9:27 am

Re: Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas Siig »

Aasta tagasi ostsin endale ka samasugused säärised Rocca Al Mare Jagdhofist mingi 800 raha eest. Aga nüüd hiljuti nägin Pärnu Jahipaunas neidsamuseid sääriseid ja maksid 500,- eeku. Akah firma toodang on see siis.
Metsas jäävad nendega sääred ja saapad seestpoolt ikka ilusti kuivaks ja oksa ka ei karda.
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas vollifedja »

Mina ostsin Tartu mnt. bussijaama vastast Tallinnast,(ei jää uus poe nimi meelde,) Maksid 500 kohalikku raha.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas sooviku »

Säändsed asjad on täitsa olemas Jahipauna netipoes.Praegu soodushind,390kr.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas Beretta »

Vollifedja rääkis vist kintsukaitsetest, mitte sääristest. Säär ja kints ikka kaks ise asja.
Säärised leidsin eelmisel aastal Küti ärist, Mitte kõige õnnestunum leid aga hind oli OK. Selliseid rodeo tüüpi, puusani ulatuvaid kaitsmeid ei ole Eestis näinud.
Grumpy old man
tiondrip

Re: Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas tiondrip »

sooviku kirjutas:Säändsed asjad on täitsa olemas Jahipauna netipoes.Praegu soodushind,390kr.

Käisin ka neid nn kahlamispükse otsimas - kõigepealt käisin Sikupillis sealt öeldi, et neil pole ja asjaga tegeleb ilmselt Rocca al Mare Keskuse Jahipaun. Sõitsin siis sinna ja nad ei olnud sellistest pükstest kuulnudki midagi :shock: Seepeale teatasin, et kaup teil ju netipoes üleval ning siis helistati kellegile ning selgus, et ilmselt on püksid hoopis Tartu või Pärnu jahipaunas.. paraku ei olnud enam sinna sõitmine mõeldav. Tundub, et müüjad ei tea mida netipoes müüakse ehk siis parem käsi ei tea mida vasak parasjagu teeb :M
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas sooviku »

Beretta`le:Säändsed asjad=sellised asjad.Ja eks ma ikka tean ka juba,kus kints,kus säär :lol: .
Naine võib olla,koer peab olema!
kuulaja
Postitusi: 3
Liitunud: T Veebr 16, 2010 8:17 pm

Re: Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas kuulaja »

Käisin siis ka eile kõik Suurlinna jahipoed läbi ja need sellised kintspüksid Rodeo stiilis ,eest läheb pandlaga kinni olid ühes kohas täitsa olemas ja ka numbrivalik hea.Üsna mugavad kiirelt jalga ja jalast,saab kokku voltida ja ei võta palju ruumi.Materjal natuke kahisev,aga see-eest täiesti vettpidav ja kõva ei löö oks läbi.BALENO-miskit Belgia toode.Samas olgu või Korea peaasi,et oma otstarbet täidaks.Maksid 795+linnamaks.Seda viimast küll ei võetud.Eks nädalavahetusel saab järgi kontrollida kuidas metsas asi toimib.Igaljuhul tänud meestele kes häid vihjeid andsid.
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas mihkelson »

Tekkis küs :?: et kas pilte oleks võimalik näha :lol: :lol:
Gute Jagd
vollifedja
Postitusi: 573
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas vollifedja »

Pilt on verry sexi-kuna kannan neid vastupidi-tagumikul pole" katet"pepu põskede" alguseni on püks ja edasi...auk noh,tagumikul SEDA" püksi" pole(OK jope varjab mu "paljastust")Selle eest on kõht vööni kaitstud, kuiv.Maeitea, kas mõin meie meestest suudaks ilma käevärinata laup. pilti teha...
UPS-okskavad ikka hinda küsida, sihukese "räbala "eest! 795. Ma sain siis Siimu käest puhta muidu!Üldse, olen tähele pannud, et kui osta jahiriided-jalanõud täpselt sama firma, täpselt sama toode mujalt poest(näit. tööriided), saab 3-4 x odavamalt. Maaletoojad ju samad?
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: Nn "rodeo"püksid?"(kintsukaitsed)

Postitus Postitas mihkelson »

Seda ta on et neid jahiriideid saab ka tööriiete poest vägagi edukalt. :lol:
Aga hinda oskavad nad kõige pisemate riide tükkide eest küsida. :evil: Isegi ühed säärised millel on heal juhul 40cm riiet ja hinnaks pea 600EEK. Aga peamine kui sealt pealt see Härkila või mis iganes ta kah et ole kiri ära võtta siis hind lange poole odavamaks.

Ma arvan et peamine pole see silt või kiri seal peal vaid see kuidas ta oma ülesannet täidab. :lol: :lol: (y)
Gute Jagd
Vasta