3D ülikond

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Kasutaja avatar
Kolbakütt
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 30, 2010 4:23 pm

3D ülikond

Postitus Postitas Kolbakütt »

Kas kellelgi on kogemust 3D maskeerimis riiete kasutamises?Kui hästi ta end õigustab,mugavus jms. ?Itaaliast saaks sellise komplekti 65 euroga(kapuuts,joppe,püksid ja püssile ka miski ümber).Valida ka 3 eri tooni(pruunikas,rohekas ja talvine).On ehk keegi ise kasutanud ja oskab ka midagi asist öelda?
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas Beretta »

Paned ehk italianode lingi?
Grumpy old man
Kasutaja avatar
Kolbakütt
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 30, 2010 4:23 pm

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas Kolbakütt »

Vat siis.vahepeal olen ilma jäänud sellest,kes itaalia keelt oskas.
Kuid mine itaalia ebay-sse- vali ebay-classico.
siis pane tutte le catecorie(kõik kategooriad)
otsingusse pane - ghillie mimetica abbigliamento caccia
loodan,et ikka kirjutasin õieti.

Seal peaks neid olema osta kohe hinnaga 65 euri komplekt
muig
Postitusi: 33
Liitunud: K Juul 09, 2008 8:25 pm

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas muig »

Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas Messer »

Pokumaa pandi kinni, äkki jäi seal midagi üle :D
Aga kui ilusasti midagi arvata, siis mul üks sõber tahab endale sellist kindlasti osta ja nimelt hanejahi tarbeks. Hind paistab ülihea olevat.
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas Ats »

Messer kirjutas:Pokumaa pandi kinni, äkki jäi seal midagi üle :D
Aga kui ilusasti midagi arvata, siis mul üks sõber tahab endale sellist kindlasti osta ja nimelt hanejahi tarbeks. Hind paistab ülihea olevat.


Head Pokumaa külastajad!

Kuigi Pokumaa ümber on viimasel ajal olnud palju vastuolulisi uudiseid, kinnitame, et tegevus Edgar Valteri kavandatud Pokumaa rajamisel ja juba olemasoleva haldamisel jätkub ning Pokukoda avab oma uksed külastajatele taas 1. mail 2011!
Pole looma, pole probleemi!
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas kirp »

Venemaal kah tehakse igasuguseid. Trofees ja Schotteri juures on liikunud neid, mis päris naturaalsest heinast/õlest tehtud. Ostsin endale kah ühe "poku" prooviks. Reaalses jahis pole kasutanud (sai peale hanehooaega muretsetud), aga kodus lahti tehes jäi suur hulk õlgi põrandale. Ja haiseb mis kole (mingi koivastane töötlus vist). Kui omal ajal Ghilles-saite külastasin, siis kurdeti, et pikalt liikuda on sihukese kubuna keeruline. Põhimureks toodi, et korjab igasugust rämpsu ja takjaid külge. Ju siis peab nagu värsket heina korralikult kuivatama, et niisked osised kokkupakitud pampu ära ei mäända.
Kasutaja avatar
Kolbakütt
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 30, 2010 4:23 pm

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas Kolbakütt »

Need vene omad jah sellised põhu hunnikud.Kuid mida ma ebayst silmas pidasin on sünteetilised,kaalult kerged ja kokku pannes peaks ka vähe ruumi võtma.Cabelases ka analooksed,kuid kallimad.Kui videosi vaadata,siis jääb mulje,et suht mugavad.
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas mihkelson »

Kas oskaks keegi sellisele asjale anda inglis keelse tähenduse mis annab ka otsingul tulemus :?: :?: :M Google tõlge seda ei suutnud või ei osanud ma seda eesti keeles õigesti kirjutada. :lol:
Aga kui kellegil on Cabelase ajakiri siis võib kah leheküle nr öelda. (y) Asi selles et mul neid Cabelase ajakirju päris mitu ja need on omajagu paksud :lol: 8)
Gute Jagd
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas rajaleidja »

mihkelson kirjutas:Kas oskaks keegi sellisele asjale anda inglis keelse tähenduse mis annab ka otsingul tulemus :?: :?: :M Google tõlge seda ei suutnud või ei osanud ma seda eesti keeles õigesti kirjutada. :lol:
Aga kui kellegil on Cabelase ajakiri siis võib kah leheküle nr öelda. (y) Asi selles et mul neid Cabelase ajakirju päris mitu ja need on omajagu paksud :lol: 8)

http://www.cabelas.com/catalog/browse/c ... t104590080
Kasutaja avatar
Marekp
Postitusi: 172
Liitunud: L Sept 06, 2008 6:40 pm

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas Marekp »

mihkelson kirjutas:Kas oskaks keegi sellisele asjale anda inglis keelse tähenduse mis annab ka otsingul tulemus :?: :?: :M Google tõlge seda ei suutnud või ei osanud ma seda eesti keeles õigesti kirjutada. :lol:
Aga kui kellegil on Cabelase ajakiri siis võib kah leheküle nr öelda. (y) Asi selles et mul neid Cabelase ajakirju päris mitu ja need on omajagu paksud :lol: 8)


Googeldades "hunting 3d clothes" peaksid saama küllaldaselt vasteid.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas mustlesk »

Võid ka seda vaadata
http://www.theghilliesuits.com/
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas sooviku »

Ärge unustage,et mitmekesi sellise riietusega jahile minnes tuleb ka punane vest peale tõmmata :lol: .
Naine võib olla,koer peab olema!
jants
Postitusi: 43
Liitunud: T Veebr 09, 2010 5:45 pm

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas jants »

Soovikule.
Täida väikeuluki tuusik ära,pange seljad kokku ja istuge.
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: 3D ülikond

Postitus Postitas mihkelson »

Tuulasin veidi Cabelase ajakirjades ja leitsin ka leheküljed Deer hunting kataloogis on lk192 kus ei ole seda päris narmatega aga on neid teisi varje riietusi lahti lõigetega, aga Fall catalog on lk61 kus on muide ka see narmatega, hinnaks on sellel 90 dollarit püksid + 80dollarit jakk. Ja seal veel neid teisi mis mulle isiklikult meeldivad need väikeste lahti lõigetega riided mis ei aja tükke ja on veidi tugevamad ehk ja kannatab ka oksi ja asju. See on muidugi minu arvamus :lol:
Gute Jagd
Vasta