Kvaliteetne jahiriietus

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kvaliteetne jahiriietus

Postitus Postitas andrus »

Ei hakka uut teemat tegema ja küsin nii huvi pärast...

On keskil veel juhtunud,et Härkila pükstel gore vooder laguneb jalge vahelt ära. Mõistetav oleks kui ühel mehel,et karvased munad või peer jube kange aga kolmel mehel sama viga.
Tehas annab muidugi garantii 5a aga kahjuks vaid välimisele osale
Samas kui oleks neid kurtjaid rohkem võiks proovida vaielda veits. 3 on nats vähe ja ehk käivad kah liiga palju pükstega.
Manused
received_1256181341074405.jpeg
jahismurf
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Re: Kvaliteetne jahiriietus

Postitus Postitas Kolevoll »

Andrus, kaua sa nende säärevarjudega juba käinud oled ka ? Olen samasorti asjale silma heitnud, kuid ostma veel ei hakanud.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Kvaliteetne jahiriietus

Postitus Postitas rajaleidja »

Ise mõõdan viimasel ajal kilomeetreid nendega: http://harkila.com/products/pants-and-g ... pz5LOlulPY
Siiani pole probleeme olnud. Läbisõit pole ka veel just kõige suurem. Kas probleem on erinevatel mudelitel või kõik kolm üks ja sama mudel?
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kvaliteetne jahiriietus

Postitus Postitas andrus »

2012 sügisest.
Ja käinud on nad ikka vääga palju ja väga rasketes tingimustes.
See vooder on ka ainuke asi mis järgi andnud.
Uued ostan kindlasti samad aga millal ei tea sest see voodri asi on saadetud tehasele mõtlemiseks ja kui ka ei lähe garantiisse lasen kinni õmmelda ning kestavad nad ilmselt veel.
Julgen neid soovitada küll.
jahismurf
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Kvaliteetne jahiriietus

Postitus Postitas andrus »

rajaleidja kirjutas: Kas probleem on erinevatel mudelitel või kõik kolm üks ja sama mudel?


Sama mudel ja erinevad numbrid. 54 on valmistatud eestis ja 2x52 hiinas. :D

Mudeliks tavaline ProHunter.
jahismurf
jyri

Re: Kvaliteetne jahiriietus

Postitus Postitas jyri »

andrus kirjutas:Ei hakka uut teemat tegema ja küsin nii huvi pärast...

On keskil veel juhtunud,et Härkila pükstel gore vooder laguneb jalge vahelt ära. Mõistetav oleks kui ühel mehel,et karvased munad või peer jube kange aga kolmel mehel sama viga.
Tehas annab muidugi garantii 5a aga kahjuks vaid välimisele osale
Samas kui oleks neid kurtjaid rohkem võiks proovida vaielda veits. 3 on nats vähe ja ehk käivad kah liiga palju pükstega.

Minupoolt kantavatel pükstel, erinevad tootjad, aga kõik GoreTex või sarnase membraaniga, on vahetevahel seda asja juhtunud ( ilma membraanita mitte). Arvan, et teatud hetkel kandja antropoloogia, pükste lõige ja ilmastiku olud satuvad omavahel vastuolusse ja nii see juhtubki :P . Kui kinni õmmelda, saab veel pikalt edasi kanda (y)
puuk
Postitusi: 30
Liitunud: L Juul 14, 2007 10:25 pm

Re: Kvaliteetne jahiriietus

Postitus Postitas puuk »

Tere.

Kasutan juba viis aastat Fjällräveni riideid. Talve jaoks paksemad püksid ja jope ning õhemad pluss kraadide jaoks. Samas on ka Chevalieri ja Pinewoodi jahi riided. Soetanud olen mitmed riided kuna käin sügiseti ja kevadeti põhja soomes linnujahil, kehv on ühtedega kui mitu päeva sajab vihma. Aga seegi oli esmane nõukaaja kartus kuna lõkke või ahju ääres kuivavad korralikud jahiriided hästi. Võin julgelt väita, et vanasõna; kellele ema, kellele tütar sobib siia hästi. Mõõtudelt olen 100x100x100 nagu paljud liha ja napsi armastavad mehed, riiete osas ülekaalulistele sobivad numbrid on Pinewoodi ja Chevalieri valikus. Fjällrävenil ja Härkilal jopet saab aga püksid jäävad kuskil 5-10cm pikaks aga hea õmbleja lahendab selle probleemi. Miinuseid pole ühelgi asutuse toodetud riietel aga plusse on. Fjällräveni pükstel on paljud vajalikud kohad elastsest materjalist, mis annab looduses liikudes ja kummardades mugavuse ja kevadisel koprajahil tunnetasin, et vesi ei tule riidest nii kergesti läbi kui Pinewoodi ja Chevalieri pükstel. Jopede kohalt olen täheldanud, et pikemal liikumisel jääb Chevalieri jope seesmiselt rohkem niiskeks kui teised. Aga see võib olla minu vildaka (napsise) vaatluse tulemus. Kokkuvõttena võin kiita kõiki tootjaid aga kui tekib vajadus uuele jopele siis kindlasti ostan punasega kuna talvine Fjällräven mul on seda, sest tüütu on selle lisa punase vestiga, ei saa siis taskust midagi kätte jne.
Vasta