X-Bionic soepesu

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Vasta
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

X-Bionic soepesu

Postitus Postitas mrr »

Huvitav, kas Eestis keegi X-Bionic jahiks mõeldud soojapesu ka pakub?

Ostsin Saksamaalt X-Bionic mootorratta sõidu komplekti ja jäin sellega väga-väga rahule. 8)

Tegu siis sellise kraamiga: http://www.x-bionic.com/men/hunting-light/134830/detail
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas rixa »

Hawaii Expressist võid ju uurida.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas honkomees »

Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas mrr »

Tänud! Ei tea kas on ka usaldusväärne müüja?

Asutatud alles 2011.a. alguses. Ei julge kohe 200€ raha niisama ette kanda.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas hundikütt »

Minul on antud firmaga probleeme olnud.tellitud traksid sain alles mitmeid kordi helistamise peale ja paar kuud hiljem.Aga sain :lol:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas honkomees »

pole endal kogemust selle firmaga.

Ja ärge ajage segamini teise sarnase nimega firmaga ehk laigulised.ee, millist julgen kindlasti soovitada.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
vidrik
Postitusi: 122
Liitunud: T Jaan 12, 2010 12:48 am

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas vidrik »

Mina ostisn kah suures tuhinas xbionicu pikapesu...ei ole oma raha absoluutselt väärt...vähemalt mitte jahipidamises.Ise olen suhteliselt sale poiss ei kõhtu ei *****,VEEL.No ei istu see pesu, hirmus kehaümber ja mingit erilist soojapuhangut ära looda.Pealegi aktiivselt liikudes kipub ülemine osa püksivahelt ära liikuma. Kui midagi head rääkida siis ainult see et keha hingamis/higistamis kohad on head ja hoiab jahedana mina annaks 5 punktist 2.Võib olla kui oleks atv off road või pidev aktiivne liikumine suusatamine vms siis ehk oleks hinne kõrgem
länku
Postitusi: 41
Liitunud: E Sept 05, 2011 10:32 pm

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas länku »

vidrik kirjutas:Kui midagi head rääkida siis ainult see et keha hingamis/higistamis kohad on head ja hoiab jahedana mina annaks 5 punktist 2.Võib olla kui oleks atv off road või pidev aktiivne liikumine suusatamine vms siis ehk oleks hinne kõrgem


X-Bionic ongi suusatamise/aktiivse liigutamise pesu. Oled endale vale kesta vaadanud. Niisama ta tõepoolest sooja ei hoia. Selle jaoks on villased, paksemad pikadpesud.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas mrr »

Siin vaidleks küll vastu. X-Bionicul on ka spetsiaalne jahiks mõeldud kollektsioon.

Lisaks mudelile jne tuleb jälgida ka seda, millisesse konkreetsesse ilmaolustikku konkreetne toode mõeldud on. Kui võtta soojust eemale juhtiv toode (näiteks minu suvine soe pesu tsiklikostüümi nahkkooriku alla), siis muidugi hakkab sellega talvel külm.

Siin natuke tehnilist infot: http://www.x-bionic.com/men/outdoor/hunting/hunting-v20/412811/detail#tab2 (tuleb vaadata Technical specification alt)
vidrik
Postitusi: 122
Liitunud: T Jaan 12, 2010 12:48 am

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas vidrik »

soojust reguleerivad kõik xbionicu pesud.Jutt selles ongi et sooja salvestavad kehvasti.Teisisõnu on ta liiga ümber keha.Keha ja riide vahele ei jää piisavalt õhku ja see maksab valusalt kätte külmal ajal.Minule see pesu ei sobinud ja selle hinna ja kasutegur pole paigas.Jahil vähemalt mitte,Enda jaoks olen leidnud suurepärase lahenduse külma ja aktiivse liikumise jaoks metsas nimeks on Helikon Tex Level 2.Suurepärane riideese ka suure külmaga.Kuna igapäevaselt kasutan teda metsatöös ja jahil olles ja pole mitte ühtegi probleemi olnud.Niiskus läheb välja kerge veavaga.kÕrge kõriauk mis ei poo,kerge materjal mis on vormitud nagu väiksed nätsupadajad mis hoiavad riide kehast eemal ja moodustavad termokanalid mida mööda üleliigne kuumus ja niiskus liikuma saab.Meeste jaoks see kah oluline et saab kuseda ilma et peaks särki püksist välja kiskuma.Suurimaid plusse aga see et peale pikka tööpäeva kui kõik ürbid seljast ära visata ei ole ihu väsinud ega hell nagu seda xbionicu pesuga.Olen pesnud seda enda pesu 5-6 korda ja esimest talve kasutan.Ei kulumisjälgi ega mingisugust kokkutõmbumist.Väga viis pesu.Olen väga rahul ostuga.Komplekti hind on 70 euri mis pole vähe aga samas olen enne seda raha tuulde loopinud pesude peale küll ja küll.Olen enem proovinud Swedteami pesu(tõmbub kokku pesus.Kõriauk on nii kitsas et pärast pane kolmeliitrine purk kaelusesse et üles ei pooks ja tagumik kulus hõredaks pükstel suht kiiresti),merino villaga pesu,norrakate mingi pesu oli.Kõikidel jääb midagi puudu.

Nüüd tuli nagu mõni reklaam välja aga eks igaüks leiab oma.Minu jaoks istub see pesu väga hästi http://www.helikon-tex.com/#KP-UN2-PO

Lisan veel et sain selle pesu Kompassi poest Tallinast
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas rajaleidja »

Nagu Länku eespool kirjutas, siis pesu tuleb valida ikkagi selle järgi, kui aktiivseks tegevuseks seda vaja on. Halb on see, et kui ise ei oska küsida, siis lihtne orki lennata. Ostsin ka kunagi kalli pesukomplekti, millega hakkas isegi toas justkui kergelt jahe. Kui ringi liikuda, siis aga super. Hingab ja mõnus soe. Hiljem uurides, et mille ma siis kokku olin ostnud, tuligi välja, et tegemist aktiivse tegevuse jaoks mõeldud pesuga. Paar ehitusfirmat on nüüd neid pesukomplekte ostnud. Ei pidanud seda muret olema, et mehed objektil niisama passiksid :)
otse
Postitusi: 40
Liitunud: N Jaan 27, 2011 4:41 pm

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas otse »

Oskab keegi soovitada head madala aktiivsusega pesu?Praegu olen Swedteami oma kasutanud (50 % sünteetika 50 % vill), kuid sama häda, et taguots kulund-peaks väljavahetama.Olen passides ka võrk+fliis proovind aga ka pole nagu kõige parem.
vidrik
Postitusi: 122
Liitunud: T Jaan 12, 2010 12:48 am

Re: X-Bionic soepesu

Postitus Postitas vidrik »

otse kirjutas:Oskab keegi soovitada head madala aktiivsusega pesu?Praegu olen Swedteami oma kasutanud (50 % sünteetika 50 % vill), kuid sama häda, et taguots kulund-peaks väljavahetama.Olen passides ka võrk+fliis proovind aga ka pole nagu kõige parem.



ma tavaliselt oma **** ei kiida aga psta helikon tex suurepärane pesu
Vasta