Deerhunter jahirõivad

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Kasutaja avatar
svahi
Postitusi: 76
Liitunud: R Jaan 07, 2011 10:16 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas svahi »

Ma laidaks õmbluste kvaliteeti. Aga noh, sellise raha eest ei saagi paremat nõuda. 4 nädalavahetust olen katsetanud. Küll olen käinud läbi kraavide, kõrkjates ja oksarisus. Ühte õmblust olen veidi kohendanud. Materjal on hea aga õmblused on kehvad. Hindeks annaks 3+/5. :lol:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas honkomees »

svahi kirjutas:Ma laidaks õmbluste kvaliteeti....
Minu hinnangul on selle odavtoote õmblused enam-vähem, igatahes kordades vastupidavamad kui JahtiJakti õmblused.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas puugi »

Kevadeks kuluvad nad teil niikuinii ära! :D
MLP
Postitusi: 466
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:20 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas MLP »

käisin minagi mõni nädal tagasi neid asju vaatamas,mina ei raatsinud isegi selle väikse raha eest seda paccka osta! panin kabiinis püksid jalga korra kükitasin oli hargivahe puru puha,materjal imelik kergelt kahisev,ja riided ise väga rasked,jahtijaktide kohta seda öelda ei saaks!
sinu nukker noku!
Metskass
Postitusi: 35
Liitunud: E Jaan 17, 2005 6:27 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas Metskass »

Deerhunteri kõrvale Handymannis samas hinnaklassis talvisem komplekt iL Largo Prestige Arctic.
Kas keegi on seda juba jahis kasutanud?
ainxxx
Postitusi: 5
Liitunud: T Jaan 14, 2014 10:44 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas ainxxx »

endal just handymani deerhunteri asjad ja väga rahul selle raha eest.
kestavad ilusti, ei näe mõtet maksta üüratut summat.
kindad kasutuses pea iga päev, eelmine aasta ostsin, maksid vast 4 eurot.Ainult sõrme otsdel hakkab naha taoline osa lahti tulema.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Deerhunter jahirõivad

Postitus Postitas hundikütt »

Deerhunteri asjadest kasutan vaid kindaid.Üldiselt olen rahul kui kasutada mõtestatult.Käest võttes tuleb sõrme otstest kinni hoida,muidu tuleb vooder seest lahti :evil: Aga muidu mugavad ja soojad,aga kui tänase ilmaga,lumega märgunud kätega 15 min relva hoida,siis sõrmevalu leevendas vaid püksitasku mis ihule kõige lähem.Tean ka inimest,kes suutis kinnaste nahkse osa esimese kasutusega pragunema panna aga see rohkem kasutuses kinni kui kinnaste kvaliteedis. :VS
Vasta