Login    
    Registreeri KKK  •  Otsi    

K천ik on UTC + 2 tundi

Ava uus teema Vasta teemasse  [ 13 postitusi ] 
Autor S천num
 Postituse pealkiri: Valik raske
PostitusPostitatud: P Apr 07, 2013 4:37 pm 

Tere!
On aeg ikk omale uued jahiriided muretseda, aga valiku kohapeal jooksis m천te kokku, et mida valida... :M Ise eelistan camo ja siukest vaiksemat riietust :D
Valikuks siis:
http://www.matkatarbed.ee/oc/index.php? ... ct_id=1085
+ p체ksid
http://baltichunter.ee/pood/product_inf ... 69261594aa

http://www.ee.eratukku.fi/product_info. ... cts_id=492

JahtiJakti kohta olen ainul negatiivset kuulnud, aga, kas on 채kki viimasel ajal need tooted v채he paremaks l채inud v천i just vastupidi halvemaks, kui halvemaks seljuhul ei vaata seda enam ja k천ik.

Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: Valik raske
PostitusPostitatud: P Apr 07, 2013 4:48 pm 

Sa ju kunagi juba j천udsid j채reldusele,et tuleb ikka H채rkila osta :lol:

viewtopic.php?f=37&t=8813

Sellist Swedteami komplekti olen omanud.Vooder kahiseb vett peab natuke aega kui veel uue v천itu on siis juba t채ielik kalts."Hingamine" j채tab t천siselt soovida.

Jahtjakti kohta ei 체tle muud kui,et see on Jahtijakt.

BalticHunteri kaubast ei tea midagi.

Aga kui H채rkila jaoks ikkagi plekki ei jagu tuleb l채bi saada odavamate ja v채hem kvaliteetsete riietega. :lol:
L천ppude l천puks ei j채채 ju riiete p채rast 체kski jaht pidamata,omal lihtsalt ebamugav olla.

Profiil  
PostitusPostitatud: P Apr 07, 2013 5:14 pm 
Kasutaja Avatar

Jahtijakt Camo jahi체likonna kohta ei 체tle ma k체ll midagi halba. Olen seda 체likonda kasutanud 5 aastat ja kestab ikka veel kaua (kui just ise 채ra ei t체dine :D ). Metsas turnides pole miskit puru l채inud ja pole ka pidanud midagi 체le 천mblema. Kunagi k채isin ka talvel -30 kraadiga selle 체likonnaga jahil. Jalga t천mbasin lisaks soojale pesule ka dressip체ksid ja selga lisaks soojale pesule ja fliisile ka kampsuni. N체체d talveks muidugi teine 체likond,aga vabalt sai ka hakkama selle jahtijaktiga. Edu valikul!

Profiil  
PostitusPostitatud: P Apr 07, 2013 5:31 pm 
Kasutaja Avatar

Minul ka kasutuses s체gisest saadik JJ Forest 체likond. P체kstel voodrit sees ei ole, jopel on v천rkvooder. Materjal ise on 천huke, veekindlusest (v천i niiskuse h체lgamisest) suurt unistada ei tasu - see on ikka konkreetselt kuiva ilma riietus. Ajajana ja 체ldse liikuva jahi puhul on see riietus hea, laseb kehal hingata ja t천esti kahiseb v채he. P체kstele 천mblesin ise sisse sooja voodri, nii olen selles riietuses k채inud l채bi enamuse ajujahtidest nii s체gisel, kui pool talve. Alla meriinovillane soe pesu ja 체lespoole lisaks siis vastavalt ilmale kas fliis v천i paks kampsun. Kannatab metsas k채ia k체ll, viibin koertega p채ris tihti metsas ja l채bin erinevat metsa, pole siiamaani kuskilt midagi lahti ega katki t천mmanud veel.

Profiil  
PostitusPostitatud: P Apr 07, 2013 5:49 pm 

Leia omale natuke rohkem raha ja valik ei olegi nii raske. :D

Profiil  
PostitusPostitatud: P Apr 07, 2013 6:50 pm 

AndresR kirjutas:
Jahtijakt Camo jahi체likonna kohta ei 체tle ma k체ll midagi halba. Olen seda 체likonda kasutanud 5 aastat ja kestab ikka veel kaua (kui just ise 채ra ei t체dine :D ). Metsas turnides pole miskit puru l채inud ja pole ka pidanud midagi 체le 천mblema. Kunagi k채isin ka talvel -30 kraadiga selle 체likonnaga jahil. Jalga t천mbasin lisaks soojale pesule ka dressip체ksid ja selga lisaks soojale pesule ja fliisile ka kampsuni. N체체d talveks muidugi teine 체likond,aga vabalt sai ka hakkama selle jahtijaktiga. Edu valikul!

Eks siin tulebki v채lja materjalide vahe,체hega tuleb hunnik asju 체ksteise otsa toppida teisega saab temperatuurist ja ilmast s천ltumata ennast vabalt tunda.

Profiil  
PostitusPostitatud: P Apr 07, 2013 7:06 pm 

K천igepealt vabandust, et tegin topeltteema! :lol:

T채nud neile, kes infot jagavad!
Hetkel seda plekki ikka niipalju pole, et H채rkila osta ja nagu aru saan, et kui vaja siis saab selle jj ka natuke aega l채bi aetud :M
Aga vb teeks siis nii, et kas ( http://www.ee.eratukku.fi/product_info. ... cts_id=919 ) v천i ( http://www.ee.eratukku.fi/product_info. ... cts_id=492) Kumb siis oleks parem, kas see jussa ?
Swedteami k천rvaldame valikust, kuigi ise omasin mingit suvist 체likonda ja paksu alusriietusega ajasin 2 talve ka l채bi aga n체체d j채채vad v채ikseks ja materjal on 체sna 채채 kulunud m철ne koha pealt.
Siiski ootan ikka Pinewoodi kohta infot....( see olla iseenest rohkem liikuva inimese jaoks, nagu koeraga jne)
Kui soetab jj 체likonna siis, peab talve l채bi k천vasti nugiseid p체체dma, et siis ehk 천nnestub midagi v채gevamat soetada aga samas, j채rgmine kevad oleks vaja juba relvaeksam teha ja mingi relv soetada :D
Jube kallis on see hobi ikka :lol: :lol:

Profiil  
PostitusPostitatud: P Apr 07, 2013 7:11 pm 
Kasutaja Avatar

andrus kirjutas:
AndresR kirjutas:

Eks siin tulebki v채lja materjalide vahe,체hega tuleb hunnik asju 체ksteise otsa toppida teisega saab temperatuurist ja ilmast s천ltumata ennast vabalt tunda.

Muidu polegi vaja midagi sinna alla toppida,aga k천vade miinustega k체ll jah. Samas olen aru saanud,et see 체likond polegi v채ga talveks m천eldud.

Profiil  
PostitusPostitatud: P Apr 07, 2013 7:54 pm 
Kasutaja Avatar

Ma r채채kisin sellest komplektist http://www.ee.eratukku.fi/product_info. ... cts_id=182 ,teiste kohta ma ei tea.

Profiil  
PostitusPostitatud: P Apr 07, 2013 8:34 pm 
Kasutaja Avatar

JJ-i k체ll 채ra v천ta, pigem siis juba see Pinewood. JJ hakkas mul 체sna kiiresti vett l채bi ajama, aga Pinewood on siiani korralikult vett pidanud ja v천rreldes JJ-ga hingab ka palju paremini. Talvel panen sooja pesu ja 체he pluusi ka veel alla ja nii ei hakka ei k체lm, ega palav.
Jaanuarikuus sai isegi metsas l천kke채채res 철철bitud ja seal oli kenasti n채ha, kuidas p채rast jooksmist maha istudes hakkasid riided aurama. Kuna pole ise paremat proovinud, siis minu jaoks on Pinewood ikka 체sna hea. Igatahes soovitaksin Pinewoodi enne JJ-i .

Profiil  
PostitusPostitatud: E Apr 08, 2013 9:31 am 

http://www.jahimees.ee/joped-ja-fliisid-57/1936-jope-seeland-lingfield.htmlEelmisest s체gisest kasutanud sellist jopet + p체ksid eraldi lisaks. T채na olen veel rahul. :)
Vett on pidanud h채sti. Hingab normaalselt. Talvel soe pesu ja fliis ja k체lm pole hakanud.
Korra olen ka pesnud masinas, aga muidu p체ksid jalas duzzist vesi peale ja 천rnalt svammiga 체le. Senini olen veel kuivaks j채채nud. Rassinud nii ajus kui seisnud k체tiliinis, v채simuse m채rke pole veel t채heldanud. Ise olen rahul. :wink:

Profiil  
PostitusPostitatud: E Apr 08, 2013 3:12 pm 
Lehe p채채lik
Kasutaja Avatar

Pinewood Bear Camo 체likonda on hea kasutada nagu nimigi 체tleb niikaua kuniks karu tuttu l채heb, peale seda vaja midagi soojemat. :D

Profiil  
PostitusPostitatud: E Apr 08, 2013 10:41 pm 
Kasutaja Avatar

Saab seda Pinewoodi ka talvel kanda, aga lihtsalt natuke riideid on tarvis alla ka panna :D Enda omaga sai talve l채bi k채idud, aga segas ainult see, et sai ta kuramus natuke vales m천천dus tellitud ja t채nu sellele ei mahu pluusi kapuuts h채sti kraevahelt v채lja, aga oma t철철 teeb see 체likond ikkagi 채ra.

Profiil  
N채ita postitusi eelmisest k체lastusest:  Sorteeri  
Ava uus teema Vasta teemasse  [ 13 postitusi ] 

K천ik on UTC + 2 tundi

Kes on foorumis

Foorumis on hetkel kasutajad: Ei ole registreerinud kasutajaid ja 1 k체laline

Sa ei v천i postitada uusi teemasi selles foorumis
Sa ei v천i vastata selle foorumi teemades
Sa ei v천i muuta oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i kustutada oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i postitada manuseid selles foorumis

Otsi: