Valik raske

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Vasta
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Valik raske

Postitus Postitas lellopoiss »

Tere!
On aeg ikk omale uued jahiriided muretseda, aga valiku kohapeal jooksis mõte kokku, et mida valida... :M Ise eelistan camo ja siukest vaiksemat riietust :D
Valikuks siis:
http://www.matkatarbed.ee/oc/index.php? ... ct_id=1085
+ püksid
http://baltichunter.ee/pood/product_inf ... 69261594aa

http://www.ee.eratukku.fi/product_info. ... cts_id=492

JahtiJakti kohta olen ainul negatiivset kuulnud, aga, kas on äkki viimasel ajal need tooted vähe paremaks läinud või just vastupidi halvemaks, kui halvemaks seljuhul ei vaata seda enam ja kõik.

___________________
Nuga terita enne jahti.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Valik raske

Postitus Postitas andrus »

Sa ju kunagi juba jõudsid järeldusele,et tuleb ikka Härkila osta :lol:

viewtopic.php?f=37&t=8813


Sellist Swedteami komplekti olen omanud.Vooder kahiseb vett peab natuke aega kui veel uue võitu on siis juba täielik kalts."Hingamine" jätab tõsiselt soovida.

Jahtjakti kohta ei ütle muud kui,et see on Jahtijakt.

BalticHunteri kaubast ei tea midagi.

Aga kui Härkila jaoks ikkagi plekki ei jagu tuleb läbi saada odavamate ja vähem kvaliteetsete riietega. :lol:
Lõppude lõpuks ei jää ju riiete pärast ükski jaht pidamata,omal lihtsalt ebamugav olla.
jahismurf
Kasutaja avatar
AndresR
Postitusi: 187
Liitunud: L Aug 25, 2007 5:16 pm

Re: Valik raske

Postitus Postitas AndresR »

Jahtijakt Camo jahiülikonna kohta ei ütle ma küll midagi halba. Olen seda ülikonda kasutanud 5 aastat ja kestab ikka veel kaua (kui just ise ära ei tüdine :D ). Metsas turnides pole miskit puru läinud ja pole ka pidanud midagi üle õmblema. Kunagi käisin ka talvel -30 kraadiga selle ülikonnaga jahil. Jalga tõmbasin lisaks soojale pesule ka dressipüksid ja selga lisaks soojale pesule ja fliisile ka kampsuni. Nüüd talveks muidugi teine ülikond,aga vabalt sai ka hakkama selle jahtijaktiga. Edu valikul!
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Valik raske

Postitus Postitas pktaks »

Minul ka kasutuses sügisest saadik JJ Forest ülikond. Pükstel voodrit sees ei ole, jopel on võrkvooder. Materjal ise on õhuke, veekindlusest (või niiskuse hülgamisest) suurt unistada ei tasu - see on ikka konkreetselt kuiva ilma riietus. Ajajana ja üldse liikuva jahi puhul on see riietus hea, laseb kehal hingata ja tõesti kahiseb vähe. Pükstele õmblesin ise sisse sooja voodri, nii olen selles riietuses käinud läbi enamuse ajujahtidest nii sügisel, kui pool talve. Alla meriinovillane soe pesu ja ülespoole lisaks siis vastavalt ilmale kas fliis või paks kampsun. Kannatab metsas käia küll, viibin koertega päris tihti metsas ja läbin erinevat metsa, pole siiamaani kuskilt midagi lahti ega katki tõmmanud veel.
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Valik raske

Postitus Postitas kalur »

Leia omale natuke rohkem raha ja valik ei olegi nii raske. :D
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Valik raske

Postitus Postitas andrus »

AndresR kirjutas:Jahtijakt Camo jahiülikonna kohta ei ütle ma küll midagi halba. Olen seda ülikonda kasutanud 5 aastat ja kestab ikka veel kaua (kui just ise ära ei tüdine :D ). Metsas turnides pole miskit puru läinud ja pole ka pidanud midagi üle õmblema. Kunagi käisin ka talvel -30 kraadiga selle ülikonnaga jahil. Jalga tõmbasin lisaks soojale pesule ka dressipüksid ja selga lisaks soojale pesule ja fliisile ka kampsuni. Nüüd talveks muidugi teine ülikond,aga vabalt sai ka hakkama selle jahtijaktiga. Edu valikul!




Eks siin tulebki välja materjalide vahe,ühega tuleb hunnik asju üksteise otsa toppida teisega saab temperatuurist ja ilmast sõltumata ennast vabalt tunda.
jahismurf
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Valik raske

Postitus Postitas lellopoiss »

Kõigepealt vabandust, et tegin topeltteema! :lol:

Tänud neile, kes infot jagavad!
Hetkel seda plekki ikka niipalju pole, et Härkila osta ja nagu aru saan, et kui vaja siis saab selle jj ka natuke aega läbi aetud :M
Aga vb teeks siis nii, et kas ( http://www.ee.eratukku.fi/product_info. ... cts_id=919 ) või ( http://www.ee.eratukku.fi/product_info. ... cts_id=492) Kumb siis oleks parem, kas see jussa ?
Swedteami kõrvaldame valikust, kuigi ise omasin mingit suvist ülikonda ja paksu alusriietusega ajasin 2 talve ka läbi aga nüüd jäävad väikseks ja materjal on üsna ää kulunud möne koha pealt.
Siiski ootan ikka Pinewoodi kohta infot....( see olla iseenest rohkem liikuva inimese jaoks, nagu koeraga jne)
Kui soetab jj ülikonna siis, peab talve läbi kõvasti nugiseid püüdma, et siis ehk õnnestub midagi vägevamat soetada aga samas, järgmine kevad oleks vaja juba relvaeksam teha ja mingi relv soetada :D
Jube kallis on see hobi ikka :lol: :lol:
___________________
Nuga terita enne jahti.
Kasutaja avatar
AndresR
Postitusi: 187
Liitunud: L Aug 25, 2007 5:16 pm

Re: Valik raske

Postitus Postitas AndresR »

andrus kirjutas:
AndresR kirjutas:Jahtijakt Camo jahiülikonna kohta ei ütle ma küll midagi halba. Olen seda ülikonda kasutanud 5 aastat ja kestab ikka veel kaua (kui just ise ära ei tüdine :D ). Metsas turnides pole miskit puru läinud ja pole ka pidanud midagi üle õmblema. Kunagi käisin ka talvel -30 kraadiga selle ülikonnaga jahil. Jalga tõmbasin lisaks soojale pesule ka dressipüksid ja selga lisaks soojale pesule ja fliisile ka kampsuni. Nüüd talveks muidugi teine ülikond,aga vabalt sai ka hakkama selle jahtijaktiga. Edu valikul!




Eks siin tulebki välja materjalide vahe,ühega tuleb hunnik asju üksteise otsa toppida teisega saab temperatuurist ja ilmast sõltumata ennast vabalt tunda.


Muidu polegi vaja midagi sinna alla toppida,aga kõvade miinustega küll jah. Samas olen aru saanud,et see ülikond polegi väga talveks mõeldud.
Kasutaja avatar
AndresR
Postitusi: 187
Liitunud: L Aug 25, 2007 5:16 pm

Re: Valik raske

Postitus Postitas AndresR »

Ma rääkisin sellest komplektist http://www.ee.eratukku.fi/product_info. ... cts_id=182 ,teiste kohta ma ei tea.
Kasutaja avatar
Kasukas
Postitusi: 35
Liitunud: E Nov 21, 2011 6:56 pm

Re: Valik raske

Postitus Postitas Kasukas »

JJ-i küll ära võta, pigem siis juba see Pinewood. JJ hakkas mul üsna kiiresti vett läbi ajama, aga Pinewood on siiani korralikult vett pidanud ja võrreldes JJ-ga hingab ka palju paremini. Talvel panen sooja pesu ja ühe pluusi ka veel alla ja nii ei hakka ei külm, ega palav.
Jaanuarikuus sai isegi metsas lõkkeääres ööbitud ja seal oli kenasti näha, kuidas pärast jooksmist maha istudes hakkasid riided aurama. Kuna pole ise paremat proovinud, siis minu jaoks on Pinewood ikka üsna hea. Igatahes soovitaksin Pinewoodi enne JJ-i .
Ärge pikka viha pidage!
sworbe
Postitusi: 55
Liitunud: N Mai 19, 2011 7:51 am

Re: Valik raske

Postitus Postitas sworbe »

http://www.jahimees.ee/joped-ja-fliisid-57/1936-jope-seeland-lingfield.htmlEelmisest sügisest kasutanud sellist jopet + püksid eraldi lisaks. Täna olen veel rahul. :)
Vett on pidanud hästi. Hingab normaalselt. Talvel soe pesu ja fliis ja külm pole hakanud.
Korra olen ka pesnud masinas, aga muidu püksid jalas duzzist vesi peale ja õrnalt svammiga üle. Senini olen veel kuivaks jäänud. Rassinud nii ajus kui seisnud kütiliinis, väsimuse märke pole veel täheldanud. Ise olen rahul. :wink:
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Valik raske

Postitus Postitas Mart »

Pinewood Bear Camo ülikonda on hea kasutada nagu nimigi ütleb niikaua kuniks karu tuttu läheb, peale seda vaja midagi soojemat. :D
Kasutaja avatar
Kasukas
Postitusi: 35
Liitunud: E Nov 21, 2011 6:56 pm

Re: Valik raske

Postitus Postitas Kasukas »

Saab seda Pinewoodi ka talvel kanda, aga lihtsalt natuke riideid on tarvis alla ka panna :D Enda omaga sai talve läbi käidud, aga segas ainult see, et sai ta kuramus natuke vales mõõdus tellitud ja tänu sellele ei mahu pluusi kapuuts hästi kraevahelt välja, aga oma töö teeb see ülikond ikkagi ära.
Ärge pikka viha pidage!
Vasta