Alaskaelk jahirõivad

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
uluk
Postitusi: 56
Liitunud: K Sept 28, 2005 5:38 pm

Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas uluk »

On kellelgi kogemusi, kui head või halved on :?:
Hoia vintraud puhas, siis pole probleemi nähä!!!
jahinaine
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 11:19 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas jahinaine »

ÄRGE TELLIGE!!!
Esitasin oma tellimuse 29.09 ja ootan siiani.
09.10 sain neilt kirja, et kaup on edukalt nendeni jõudnud ja et minuni jõuab okt. kuu 3 nda nädala jooksul. Kui seda ei juhtunud, helistasin ja uurisin mis toimub. Selle peale vastas teise toru otsas keegi Sander, et kohe uurin. Hiljem leidsin oma meil kastist kirja vabandusega ja et kaup jõuab siiski nendeni okt kuu 3nda nädala lõpus ja minuni 4nda nädala jooksul. Ja et vale info jõudis töötaja eksimuse tõttu minuni sedasi ja et nad loodavad, et väike kingitus koos kaubaga leevendab minu pahameelt.Täna sai 4 nädal täis ja ikka mitte muffigi. Helistasin siis uuesti Sander esialgu ei vastanud aga ketrasin kohe uuesti ja siis juba väriseva häälega lubas kohe uurida. Nüüd kell 19.00 ja ei kirja, ega ka Sandrit telefoni otsas.
:VS
Kasutaja avatar
Lauri Tamm
Postitusi: 45
Liitunud: P Juun 03, 2012 2:18 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas Lauri Tamm »

Huvitav kas keegi on üldse oma tellitud kauba neilt ka kätte saanud sest tean, et tuttav tellis ka neilt ära ning öeldi utoopiline tarneaeg kuna kaup pidi meeletult müügiks minema nii et ei jõua ette tellida kui juba läinud nad ongi :?:
Ei tea kas mingi skeem või tõesti on tegu meeletult mineva kaubaga :? Igatahes oma tellimusega kavatsen oodata.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas Anti »

Sõber tellis ja riided käes. Ilmselt tõesti minev kaup, hinnaklassilt ju tore alternatiiv jahtijaktile.
http://beta.album.ee/antilaht
skog
Postitusi: 150
Liitunud: R Mär 30, 2007 12:28 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas skog »

Ainult sügisel koeramehe riided. Talvel ees passimiseks jääb külmaks.
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas annaliisa »

Mina ootasin kuu ja sain kätte, natuke kaupa oli lisakski pandud. Olen rahul, õhukesed on, seda võis ka hinna järgi eeldada ja ka on kirjas igal pool et "light." Just parajad praegu metsas käia, talveks vast ei piisa. Jahtijaktiga sain ka suhteliselt kaua hakkama aga Alaskaelk mulle meeldib rohkem, mugavamad kuidagi.
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
drakon
Postitusi: 3
Liitunud: R Apr 23, 2010 10:38 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas drakon »

Vend tellis sealt riided kaup käes 4 nädalaga ja tellisin endalegi kaup käes 1 nädalaga,riided muidu suht OK
jahinaine
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 11:19 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas jahinaine »

Hea kuulda et keegi ikka kauba k2tte on saanud, siis ehk veel lootust on. Aga no ajuvabalt kaua peab ikka ootama .
venator
Postitusi: 4
Liitunud: T Sept 14, 2010 7:38 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas venator »

Kaup saabus ca 3 nädalaga. Tuult ja vihma tundub, et peavad. Harjumatult palju sahiseb, miinuskraadidega jätan kappi.
jahinaine
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 11:19 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas jahinaine »

Sai täis täpselt kuu ja sain minagi lõpuks oma ülikonna kätte. Nii et vabandan kui kutsusin teid üles mitte tellima, tellige, aga arvestaga ülipika oote ajaga.
Riietega olen rahul esialgsel hinnangul, eks laup. paistab kas on ka põhjust rahuloluks. Aga sellise tarne ajaga ma sealt tellimisega enam vaeva ei näe.
(Jah ma tean, et infos ju kirjas et kuni 4 ndlt. Aga see on ekstreemsuse korral, ma igaljuhul ei arvanud et reaalselt nii kaua ootama pean.)
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas TiitR »

jahinaine kirjutas:Sai täis täpselt kuu ja sain minagi lõpuks oma ülikonna kätte. Nii et vabandan kui kutsusin teid üles mitte tellima, tellige, aga arvestaga ülipika oote ajaga.
Riietega olen rahul esialgsel hinnangul, eks laup. paistab kas on ka põhjust rahuloluks. Aga sellise tarne ajaga ma sealt tellimisega enam vaeva ei näe.
(Jah ma tean, et infos ju kirjas et kuni 4 ndlt. Aga see on ekstreemsuse korral, ma igaljuhul ei arvanud et reaalselt nii kaua ootama pean.)

Riided olid juba ammu ilmselt Pärnu(maa) postkontoris, kuid viimastel päevadel oli postiljon sõnas otses mõttes lihtsalt "lennus" :D
sartsa
Postitusi: 3
Liitunud: N Veebr 12, 2004 4:29 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas sartsa »

Minul läheb teine aasta ja väga rahul ,ostsin alguses sügiseseks jahiks ,aga käisin ka talvel ja suvel.
uluk
Postitusi: 56
Liitunud: K Sept 28, 2005 5:38 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas uluk »

Talvel külm ei olnud :?:
Hoia vintraud puhas, siis pole probleemi nähä!!!
sartsa
Postitusi: 3
Liitunud: N Veebr 12, 2004 4:29 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas sartsa »

Ma koertega metsas ,nende järgi joostes külm ei hakka
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas Inks »

Tellisin samuti ja sain ooteajaga, aga sain. Toodi ise ära. Tigedaks ajas küll see jokutamine, aga hea asi tulebki pikalt :P . Suuruselt võtta pigem väiksem, sest jääb suureks. Mulle meeldivad !!!
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
Vasta