Alaskaelk jahirõivad

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas Jahimeez »

Soovisin samuti tellida alaskaelk.eu lehelt endale rõivad. Helistasin ning avaldasin soovi kohapeal proovida rõivaid selga, viisakalt keelduti seda mulle võimaldamast. Kuna nii, siis otsisin alternatiivi ja leidsin soome veebipoe, kus samad rõivad olemas ja ca 20-40% odavamad. Tellisin ja kohale nad jõudsidki mingi 10 päevaga. Olen rahul.
Soovitan http://www.retkitukku.fi/
Jahti kaine peaga!
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas kalur »

Kas käisid Soomes proovimas?
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas pktaks »

Kuidas siis kandjate kogemus on peale pikemat (aasta?) kandmist? Kas peavad tuult ja vihma, nagu lubatud ja kuidas riiete välimus on peale aastat kasutamist? Tean jah, et oleneb sellest kui palju käia ja odav ongi odav aga küsin ikkagi :)
puuk
Postitusi: 30
Liitunud: L Juul 14, 2007 10:25 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas puuk »

Paljud tuttavad põhja osariigist ostavad omale varustuse siit: http://www.hhsport.fi/
Kasutaja avatar
Inks
Postitusi: 102
Liitunud: R Sept 09, 2011 12:54 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas Inks »

Mina olen aasta kandud (talvine küll, mis tähendab, et igapäevast kandmis ei ole, kuid mul see seljas juba sügisel, seega tihedamini kasutusel kui äkki kellegil teisel) ja vastupidavus on hea. Tuult hoiab küll, aga mulle tundub, et õlgade juurest ei taha eriti vett pidada, niiskes läheb, kuid üldiselt hoiab ka vett.
Riiete välimus on nagu uus :P

Olen igati rahul ning uudistasin kodulehel ringi ja silma jäi roheline kostüüm. Loodaks ainult, et ooteaeg ei ole taaskord nii jõledamalt pikk :?
Hunting and fishing the only reasons I like to wake up early....
Kasutaja avatar
annaliisa
Postitusi: 407
Liitunud: P Okt 14, 2007 8:53 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas annaliisa »

Talvine? Seal on enamus just kevad sügis just ju. Talvel peaks ikka midagi paksemat olema. Aga kui rohkem riideid alla panna saab ka talvel käidud, eelmine talv sain hakkama. Olen siiani väga rahul, ühisjahis käin sest võtsin oranžid. Meeldib, et ei pea lisaks vesti kandma.
Vegetarian is an old indian word for bad hunter.
Joosepk
Postitusi: 22
Liitunud: E Aug 24, 2015 2:43 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas Joosepk »

Kuidas AlaskaElk uute riiete omanikud kommenteerite rõivaid? Kas vett peavad ja kuidas hingavad?
Materjal tundub piltide pealt selline pool kilekas, kuidas kahisemisega lood on?
Kas keegi on ka juba katsetanud AlaskaElk saapaid või neopreen kummikuid ?

Tänud!
K-Oliver
Postitusi: 36
Liitunud: E Dets 10, 2007 10:21 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas K-Oliver »

Hei, mul nüüd u. 5 x jahil käidud, mulje väga hea, ei kahise, peab täiesti piisavalt vett ja mis minu jaoks kõige tähtsam -istub mõnusalt seljas-jalas. Ise tellisin komplekti Soomest, tuli viie päevaga kohale, mul siis selline http://www.retkitukku.fi/alaska-extreme ... spuku.html
Oliver.
jyri

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas jyri »

K-Oliver kirjutas:Hei, mul nüüd u. 5 x jahil käidud, mulje väga hea, ei kahise, peab täiesti piisavalt vett ja mis minu jaoks kõige tähtsam -istub mõnusalt seljas-jalas. Ise tellisin komplekti Soomest, tuli viie päevaga kohale, mul siis selline http://www.retkitukku.fi/alaska-extreme ... spuku.html
Oliver.

Tere
Palun avalikusta, palju jopel lukustatavaid taskuid on ? Sise-ja välis? Pükstel paistab pildi järgi OK, aga jopel vajan isiklikult küll palju- : dokumendid, raadio; telefon; koera tutka; padrunid; teritaja; taskulamp + pudipadi . Pildilt ei oska välja lugeda. Ette tänades/Jyri
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas andrus »

See nende riiete suur viga ongi,et taskuid pole.
jahismurf
laane
Postitusi: 26
Liitunud: E Jaan 06, 2014 10:47 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas laane »

Alaskaelk varustus olemas-proovitav-kohe kättesaadav Tallinnas Männikul Silikaltsiidi 3F asuvas poes. Või -jahiriided.ee- küberneetilist pidi. Just käisin välimiste punntaskuteta traksipükse ostmas-sularaha olgu ühes! Kui muud värki juba olemas poleks, ostnuks enamatki. Hinna-kvaliteedi-ergonoomika suhe väga mõistlik. Seni Swedtweami klamottidega rahul olnud.

Parimat jätku! Ilmataat võiks ju kasvõi kukekannuse jagu taevasest magasiaidast lumekrediiti eraldada.
Pauls
Postitusi: 16
Liitunud: K Mai 14, 2014 5:59 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas Pauls »

Minu perekonda tuli üks komplekt Alaskaelk.eu lehelt. Hetkel ollakse rahul. Vihma on pidanud, muid elemente ka. Mainimist väärisid säärte allosas oelvad krõpsud, kandja sääriseid pole sel hooajal peale tõmmanud. Oma raha eest kindalsti aus komplekt. Soetatud selle aasta põdrahooaja alguses. Ei tea kas just riietes asi aga 5+5 tikkus esimese 10min jooksul ise ligi...
arvo
Postitusi: 15
Liitunud: T Juul 27, 2004 3:36 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas arvo »

Alaska riided kasutuses sellest sügisest.Vihma ja tuult peavad,kanda on mugavad.Hästi puhastatav,veri,pori tuleb kergelt maha.Olen saanud hakkama ainult märja käega pühkides.Ei saa öelda,et riided väga kahiseks,aga kükitades tekib küll kummaline krudisev heli.Meeldib kõrgendatud pükste tagaosa,annab seljale mõnusalt tuge pikal seismisel.Taskuid on minu jopel kaheksa,neist seitse lukuga.Pükstel neli taskut,kõik lukuga.Ühe tasku siseküljel on padrunihoidja nelja vintpüssi padruni jaoks.Rägastikus pole väga roninud,seetõttu ei oska rebimiskindluse kohta midagi kosta.Kummaline on ainult komplekti mõõtude sobivus.Algselt tellisin suuruse L.Sain sobiva jope ja tõsiselt suured püksid.Kuna vahetada sai ainult kogu komplekti,siis vahetasingi M suuruse vastu.Nüüd jääb jope kitsaks kui rohkem riideid alla panna,aga püksid ikkagi pisut lohvkad.Arvan,et ei ole väga eriliste mõõtudega(170/80),eks tuleb külmaga siis vana jope selga panna.Ei saa samuti mainimata jätta,et esimest korda jahil seljas ja õnnestus põder küttida.
pohjakas
Postitusi: 7
Liitunud: E Mär 09, 2009 12:01 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas pohjakas »

Kõik oleks hea kui seda ei serveeritaks tohutu suure allahindlusega.
myygitrikk lollidele.
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas freelander »

Kuidas siis värskemad kogemused on alaskaelk riietega?
Vasta