Login    
    Registreeri KKK  •  Otsi    

K천ik on UTC + 2 tundi

Ava uus teema Vasta teemasse  [ 48 postitusi ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  J채rgmine
Autor S천num
 Postituse pealkiri: Re: Alaskaelk jahir천ivad
PostitusPostitatud: T Okt 21, 2014 4:44 pm 
Kasutaja Avatar

Soovisin samuti tellida alaskaelk.eu lehelt endale r천ivad. Helistasin ning avaldasin soovi kohapeal proovida r천ivaid selga, viisakalt keelduti seda mulle v천imaldamast. Kuna nii, siis otsisin alternatiivi ja leidsin soome veebipoe, kus samad r천ivad olemas ja ca 20-40% odavamad. Tellisin ja kohale nad j천udsidki mingi 10 p채evaga. Olen rahul.
Soovitan http://www.retkitukku.fi/

Profiil  
PostitusPostitatud: T Okt 21, 2014 5:52 pm 

Kas k채isid Soomes proovimas?

Profiil  
PostitusPostitatud: K Okt 22, 2014 5:52 am 
Kasutaja Avatar

Kuidas siis kandjate kogemus on peale pikemat (aasta?) kandmist? Kas peavad tuult ja vihma, nagu lubatud ja kuidas riiete v채limus on peale aastat kasutamist? Tean jah, et oleneb sellest kui palju k채ia ja odav ongi odav aga k체sin ikkagi :)

Profiil  
PostitusPostitatud: K Okt 22, 2014 2:02 pm 

Paljud tuttavad p천hja osariigist ostavad omale varustuse siit: http://www.hhsport.fi/

Profiil  
PostitusPostitatud: N Okt 23, 2014 9:03 pm 
Kasutaja Avatar

Mina olen aasta kandud (talvine k체ll, mis t채hendab, et igap채evast kandmis ei ole, kuid mul see seljas juba s체gisel, seega tihedamini kasutusel kui 채kki kellegil teisel) ja vastupidavus on hea. Tuult hoiab k체ll, aga mulle tundub, et 천lgade juurest ei taha eriti vett pidada, niiskes l채heb, kuid 체ldiselt hoiab ka vett.
Riiete v채limus on nagu uus :P

Olen igati rahul ning uudistasin kodulehel ringi ja silma j채i roheline kost체체m. Loodaks ainult, et ooteaeg ei ole taaskord nii j천ledamalt pikk :?

Profiil  
PostitusPostitatud: R Okt 24, 2014 11:11 am 
Kasutaja Avatar

Talvine? Seal on enamus just kevad s체gis just ju. Talvel peaks ikka midagi paksemat olema. Aga kui rohkem riideid alla panna saab ka talvel k채idud, eelmine talv sain hakkama. Olen siiani v채ga rahul, 체hisjahis k채in sest v천tsin oran탑id. Meeldib, et ei pea lisaks vesti kandma.

Profiil  
PostitusPostitatud: P Sept 20, 2015 11:54 am 

Kuidas AlaskaElk uute riiete omanikud kommenteerite r천ivaid? Kas vett peavad ja kuidas hingavad?
Materjal tundub piltide pealt selline pool kilekas, kuidas kahisemisega lood on?
Kas keegi on ka juba katsetanud AlaskaElk saapaid v천i neopreen kummikuid ?

T채nud!

Profiil  
PostitusPostitatud: N Dets 10, 2015 8:28 am 

Hei, mul n체체d u. 5 x jahil k채idud, mulje v채ga hea, ei kahise, peab t채iesti piisavalt vett ja mis minu jaoks k천ige t채htsam -istub m천nusalt seljas-jalas. Ise tellisin komplekti Soomest, tuli viie p채evaga kohale, mul siis selline http://www.retkitukku.fi/alaska-extreme ... spuku.html
Oliver.

Profiil  
PostitusPostitatud: R Dets 11, 2015 10:28 am 
K-Oliver kirjutas:
Hei, mul n체체d u. 5 x jahil k채idud, mulje v채ga hea, ei kahise, peab t채iesti piisavalt vett ja mis minu jaoks k천ige t채htsam -istub m천nusalt seljas-jalas. Ise tellisin komplekti Soomest, tuli viie p채evaga kohale, mul siis selline http://www.retkitukku.fi/alaska-extreme ... spuku.html
Oliver.

Tere
Palun avalikusta, palju jopel lukustatavaid taskuid on ? Sise-ja v채lis? P체kstel paistab pildi j채rgi OK, aga jopel vajan isiklikult k체ll palju- : dokumendid, raadio; telefon; koera tutka; padrunid; teritaja; taskulamp + pudipadi . Pildilt ei oska v채lja lugeda. Ette t채nades/Jyri

PostitusPostitatud: R Dets 11, 2015 2:36 pm 

See nende riiete suur viga ongi,et taskuid pole.

Profiil  
PostitusPostitatud: E Dets 14, 2015 1:06 pm 

Alaskaelk varustus olemas-proovitav-kohe k채ttesaadav Tallinnas M채nnikul Silikaltsiidi 3F asuvas poes. V천i -jahiriided.ee- k체berneetilist pidi. Just k채isin v채limiste punntaskuteta traksip체kse ostmas-sularaha olgu 체hes! Kui muud v채rki juba olemas poleks, ostnuks enamatki. Hinna-kvaliteedi-ergonoomika suhe v채ga m천istlik. Seni Swedtweami klamottidega rahul olnud.

Parimat j채tku! Ilmataat v천iks ju kasv천i kukekannuse jagu taevasest magasiaidast lumekrediiti eraldada.

Profiil  
PostitusPostitatud: E Dets 14, 2015 5:33 pm 

Minu perekonda tuli 체ks komplekt Alaskaelk.eu lehelt. Hetkel ollakse rahul. Vihma on pidanud, muid elemente ka. Mainimist v채채risid s채채rte allosas oelvad kr천psud, kandja s채채riseid pole sel hooajal peale t천mmanud. Oma raha eest kindalsti aus komplekt. Soetatud selle aasta p천drahooaja alguses. Ei tea kas just riietes asi aga 5+5 tikkus esimese 10min jooksul ise ligi...

Profiil  
PostitusPostitatud: E Dets 14, 2015 7:31 pm 

Alaska riided kasutuses sellest s체gisest.Vihma ja tuult peavad,kanda on mugavad.H채sti puhastatav,veri,pori tuleb kergelt maha.Olen saanud hakkama ainult m채rja k채ega p체hkides.Ei saa 철elda,et riided v채ga kahiseks,aga k체kitades tekib k체ll kummaline krudisev heli.Meeldib k천rgendatud p체kste tagaosa,annab seljale m천nusalt tuge pikal seismisel.Taskuid on minu jopel kaheksa,neist seitse lukuga.P체kstel neli taskut,k천ik lukuga.횥he tasku sisek체ljel on padrunihoidja nelja vintp체ssi padruni jaoks.R채gastikus pole v채ga roninud,seet천ttu ei oska rebimiskindluse kohta midagi kosta.Kummaline on ainult komplekti m천천tude sobivus.Algselt tellisin suuruse L.Sain sobiva jope ja t천siselt suured p체ksid.Kuna vahetada sai ainult kogu komplekti,siis vahetasingi M suuruse vastu.N체체d j채채b jope kitsaks kui rohkem riideid alla panna,aga p체ksid ikkagi pisut lohvkad.Arvan,et ei ole v채ga eriliste m천천tudega(170/80),eks tuleb k체lmaga siis vana jope selga panna.Ei saa samuti mainimata j채tta,et esimest korda jahil seljas ja 천nnestus p천der k체ttida.

Profiil  
PostitusPostitatud: E Dets 14, 2015 8:52 pm 

K천ik oleks hea kui seda ei serveeritaks tohutu suure allahindlusega.
myygitrikk lollidele.

Profiil  
PostitusPostitatud: E Apr 25, 2016 9:55 am 

Kuidas siis v채rskemad kogemused on alaskaelk riietega?

Profiil  
N채ita postitusi eelmisest k체lastusest:  Sorteeri  
Ava uus teema Vasta teemasse  [ 48 postitusi ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  J채rgmine

K천ik on UTC + 2 tundi

Kes on foorumis

Foorumis on hetkel kasutajad: Ei ole registreerinud kasutajaid ja 1 k체laline

Sa ei v천i postitada uusi teemasi selles foorumis
Sa ei v천i vastata selle foorumi teemades
Sa ei v천i muuta oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i kustutada oma postitusi selles foorumis
Sa ei v천i postitada manuseid selles foorumis

Otsi:
phpBB skin modifed by: Mart