Alaskaelk jahirõivad

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas freelander »

Pole siis kellelgi neid riideid? Kuidas pikemad kasutus kogemused on? Vihmapidavus jne...
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas smtasku »

Mul on kasutusel natuke üle aasta Alaska BlindTech Invisible komplekt.
Vihmapidavus väga hea. Soojal ajal aga ajab kergesti higistama, sügisel-talvel seda probleemi pole, ajus kannatab käia küll. Eks oleneb ka alusriietusest. Jopel ja pükstel on tegelikult suured lukuga avatavad õhutusavad mis aitavad hingavusele kaasa.
Hiilimisjahis tuulevaikse ilmaga on liikumisel natuke kuulda membraanide omavahelist krudisemist. Seega päris vaikne ta pole aga pole ka miskit hullu.
Siiani lagunenud kuskilt pole, ajus ilusti vastu pidanud, vihmapidavus säilinud, puhastada lihtne.
Kokkuvõtteks paneksin komplektile hinde 4. Kuna siiani pole olnud kogemusi paremate (kallimate) riietega siis ehk ostaksin vajadusel sügiseks-talveks samad riided uuesti.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas freelander »

Käisin ja võtsin täna omale ka ühe komplekti ligi. Üritan lähiajal kursis hoida, kuidas veepidavuse ja asjadega on.

Esmamulje on hea. Ilusti sobivad selga ja mugavad.
Kasutaja avatar
ylaril
Postitusi: 116
Liitunud: K Juun 29, 2016 3:38 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas ylaril »

Oman mõned aastad juba Alaska extreme lite prod ja väga rahul.
Postkasti potsatas täna Metsästaja uus nr millega oli kaasas retkitukku uued pakkumised.
Super hindadega praegu kampaania tooted, eriti täispaketid.
Langesin isegi reklaami ohvriks ja tellisin Blaze 3D Pro 2.0 hirvimiehen pukupaketti.
laane
Postitusi: 26
Liitunud: E Jaan 06, 2014 10:47 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas laane »

Paar tähelepanekut. Alaskaelk Predator püksid muidu ju väga toredad-traksid-sisemised lukuga küljetaskud-põlvelapid...aga mitte raskesse ajusse, kus tihedat võsa või tuulemurdu. Esimesel ajupäeval juba mitu rebenemist. Pealiskangas on õhukesevõitu, olgugi et hingav-hülgav jamisveel. Oleks üleni sellest põlvelapi materjalist...Ajus higistades liibub ka libe sisevooder säärte külge ja maha jahtudes on võimendatud külmatunne. Kui aga seista kütiliinis, siis vaatamata voodrile tugevama tuulega "puhub läbi".
Jätkuvalt toimiv lahendus on tugeva presentkangaga tööpüksid ja (sõltuvalt ilmast) all hingav pikk pesu. Ajus saavad püksid märjaks-poriseks vähem-rohkem nagunii. Ennekõike on tähtis tugevus ja vastupidavus.
Kiidan JAHTI-JAKT oranzi camojopet- kasutanud 6 hooaega-näinud igasugust- väga hästi vastu pidanud.
valgamaa
Postitusi: 12
Liitunud: P Jaan 06, 2013 8:33 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas valgamaa »

Tere !

Oman ka kerget muret. Oskab ehk keegi midagi tark öelda sellise e-poe koht nagu "huntingoutlet". Kaup sai tellitud kuu aega tagasi, aga tulemus 0. Telefonile ei vastata, mailile samuti mitte. Või järsku keegi teab veel mingit numbrit kust saaks kauba liikumist uurida. Tänud.
Kasutaja avatar
ylaril
Postitusi: 116
Liitunud: K Juun 29, 2016 3:38 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas ylaril »

Kui ei eksi taas, siis ametlik Alaska Elk 179 esindaja peaks olema Retkitukku Oy ja see huntingoutlet väidab olevat ametlik edasimüüja. Võta nendega ühendust ja kui peakski olema nende ametlik edasimüüja , siis vaevalt nad sellisest reklaamist huvitatud on.

Rautionkatu 2 C, 90400 Oulu Finland
tel. +358 40 828 1000
asiakaspalvelu@retkitukku.fi

Infoks:
Hunting Outlet (Wild Trade OÜ)
Registrikood 12918275
KMKR nr. EE101820972
Aadress Veerenni 24
10619 Tallinn
Telefon 5368 2999
E-post thehuntingoutlet@gmail.com
Veebilehed
http://www.huntingoutlet.eu

Esindaja peaks olema Jaanus Pere, kes ka MUSTJALA ÜHINENUD JAHISELTS MTÜs tegev.
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas freelander »

Miks te ei lähe kohale tallinnas silikatsiidi tänavale.. oli vist see tänav.
jahiriided.ee Seal saate ju kohapeal proovida suurusi ja vaadata mudeleid.
Ise olin ka jumala kinde et tellin L suuruse, kohapeale minnes aga sobis palju paremini M suurus.
Rs varustuse oli vist see firma, müüb ralli asju ka.
Tingisin natuke hind alla ja sain nokamütsi tasuta kaasa.

Ise oman blindtech invisible komplekti ja olen ülirahul. Veepidavus hea ja seljas väga mugavad.
Oman samuti Härkila Stealt optifade, mis maksab ca 1200euri komplekt. Julgen öelda, et härkila ei ole nii palju kordi parem kui alaska elk. Ja minu jaoks on mugavamad seljas alaska riided. Enamjaolt kasutangi neid, vahest härkila komplekti. Kui peaks uued ostma siis ostaks alaskad.

Olen ka tellinud retkitukku lehelt ja saatnud tuttavate juurde soome pakid. Kõik kätte saanud ja probleeme pole olnud. Suurused mudelite vahel sobivad. Plaanis veel talve komplekt tellida.

Mul endal on oluline et riie istuks seljas ilusti ja oleks mugav. lohvakad riided ei meeldi.

Alska asjadest oman veel vesti, kindaid ja buffi. ükski asi lagunenud pole, kasutanud üle aasta.
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas kalur »

Aga miks sa siis selle Härkila ostsid kui ta mingist odavast alaskaelgist kehvem on. Raisatud raha eest oleks ju 4 komplekti head alaskaelki saanud. Sellist lambajuttu pole juba pikka aega siin foorumis kohanud.
freelander
Postitusi: 78
Liitunud: K Juun 11, 2008 12:21 am

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas freelander »

Sellist lambajuttu pole ka mina ammu kohanud. Esiteks võiks jutu läbi lugeda, mitte ettekujutada mis seal kirjas on.

Ma ei näe sellist kohta, kus oleks kirjas mu jutus et alaska elk parem on härkilast.
Kirjas on, et härkila ei ole nii palju kordi parem ( arvestades hinda, kui sa aru ei saanud) Hinna vahe on neil neli korda. Teoorias peaks olema gore tex materjal parem aga jahiolukordades ei ole väga aru saanud. Pole ka väga ekstreem ilma saanud nendega.
Aga alaska elk istub paremini kehas küll, mis mulle endale meeldib. Mulle ei meeldi mingi kott seljas.

Ostsin mõlemad komplektid koos ja olen rahul mõlemaga. Kui aga peaks ostma uued, siis ostaks alaksa elgid. Juba sellepärast, et metsas eriti atv-ga põtru välja vedades on võimalik riided suht lihtsalt ära lõhkuda ja iga jahihooaeg uusi kallima otsa riideid osta ka nagu ei sooviks.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas aivar00 »

Ära siis vea ATV-ga põtru kui riided rebenevad... :lol: :lol: :lol: .
ikka lõbusalt
Jörm
Postitusi: 6
Liitunud: K Nov 22, 2017 1:57 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas Jörm »

valgamaa kirjutas:Tere !

Oman ka kerget muret. Oskab ehk keegi midagi tark öelda sellise e-poe koht nagu "huntingoutlet". Kaup sai tellitud kuu aega tagasi, aga tulemus 0. Telefonile ei vastata, mailile samuti mitte. Või järsku keegi teab veel mingit numbrit kust saaks kauba liikumist uurida. Tänud.





Tervitus


Kas said riided kätte?
Omal täpselt sama jama/mure.
Ei vastata kõnedele ega meilidele, tellimisest kolm ja pool nädalat möödas.
valgamaa
Postitusi: 12
Liitunud: P Jaan 06, 2013 8:33 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas valgamaa »

Tere! Ei kippu ega kõppu. Olen juba kolmele meilile kirjutanud ja paarile tel helistanud, aga 0 vastamist. Ilmselt tore ärimees.
valgamaa
Postitusi: 12
Liitunud: P Jaan 06, 2013 8:33 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas valgamaa »

Tere! No kas on mingit tulemust riiete osas või ikka vaikus.
Pauls
Postitusi: 16
Liitunud: K Mai 14, 2014 5:59 pm

Re: Alaskaelk jahirõivad

Postitus Postitas Pauls »

Mina olen enda asjad sealt alati kätte saanud. Ootamist natuke on olnud, aga kätte olen alati saanud.
Mingi aja tagant ilmselt tasub ikka proovida tagant torkida.
Vasta