Abi.

Koondame rõivaste ja saabaste teemad siia alafoorumisse.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas TiitR »

OldMan kirjutas:
TiitR kirjutas:Mis nööpidega traksidel viga siis? :roll:

Antud juhul kipuvad nööbid aukudest välja tulema.

Ma ütleks selle peale, et sel juhul kas on valed traksid või valed nööbid? Ja traksid annab ju alati vööga asendada...või puuduvad sel riietusel vöö aasad?
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas sooviku »

Mina eelistan just nööpidega trakse nii jahi-,kui tööriietel.Need näpitsad kipuvad alati lahti tulema.Ja,kui veel traksidel hunnik riideid peal on :twisted: !
Naine võib olla,koer peab olema!
OldMan
Postitusi: 42
Liitunud: E Okt 22, 2012 8:34 am

Re: Abi.

Postitus Postitas OldMan »

TiitR kirjutas:
OldMan kirjutas:
TiitR kirjutas:Mis nööpidega traksidel viga siis? :roll:

Antud juhul kipuvad nööbid aukudest välja tulema.

Ma ütleks selle peale, et sel juhul kas on valed traksid või valed nööbid? Ja traksid annab ju alati vööga asendada...või puuduvad sel riietusel vöö aasad?


Kõik on olemas, ütlen veel lisaks, et traksid olid tootega kaasas. aga muidugi saab osta alati teised traksid ja vööaasad on olemas ;)
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas sammal.habe »

õige. ma lasin jahtijakti pükstele ekstra nööpidega traksid külge panna.

sooviku kirjutas:Mina eelistan just nööpidega trakse nii jahi-,kui tööriietel.Need näpitsad kipuvad alati lahti tulema.Ja,kui veel traksidel hunnik riideid peal on :twisted: !
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Abi.

Postitus Postitas TiitR »

sammal.habe kirjutas:õige. ma lasin jahtijakti pükstele ekstra nööpidega traksid külge panna.

sooviku kirjutas:Mina eelistan just nööpidega trakse nii jahi-,kui tööriietel.Need näpitsad kipuvad alati lahti tulema.Ja,kui veel traksidel hunnik riideid peal on :twisted: !

Samuti nõus!
Vasta