Maaomanik küsib:

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

maaomanik küsib

Postitus Postitas jorr »

Ka oma õuemaal ei tohi omanik kõike teha.On lähiminevikust lugu, kus autotäis noori mehi sõitis maal õuele.Et omanik ei elanud pidevalt seal aga trehvas kohal olema ja seda maja oli juba rüüstatud,siis sulges peremees värava ja rabas püssi pihku.Autost keegi välja ei tulnud ja peremees läks püssiga vehkides auto juurte ning võttis käepidemest kinni aga uksed olid seest lukus ning tõmmates jäi mehele käepide pihku.Tuli politsei ja peremees sei auto lõhkumise eest hiljem karistada ning käepide tuli kinni maksta.Ka oma õues ei tohi teist inimest asjata rünnata ega tema varale kahju teha.
noorus on ilus aeg
loghome
Postitusi: 17
Liitunud: P Nov 05, 2006 9:14 pm

Jaht erametsas

Postitus Postitas loghome »

No nii. Valgamaa jahiseltsist tuli paber uurime. Keskkonnateenistusest-inspektsioonist tuli kiri ...uurime. Pärisin, sain vastuse jahimeestest, kes seal Puka kandis askeldavad. Jahimeestelt endilt, kes mind kogematta ümberpiirasid ei kippu ega kõppu.
Sa, kui sa jahimees oled,siis tead, et katmata jalaetud relvaga , sa ei jaluta niisama teise kodus, vaid pead jahti või teed mõrvatööd....
Lepingutest niipalju, et mina ei vaja seda lepingut ja ei peksa seda kelleltki välja. Otsin huvilised-jahimehed, kes päti kombel ei luusi ja kellega me oleme samal lainel. Kohati on siin kosta perverset popsi mentaliteeti.
See et ma meestele, kes panid mind mu omas kodus torude vahel siblima, protokolli pole palunud teha viitab suuremeelsusele. Tõenäoliselt kuuleb mõni tatipritsija-toruomanik sellist sõna esmakordselt.
Ah ja... kordagi pole , ei verbaalset ega füüsilist kismat taotlenud. Küll aga relvaomamisega käib kaasas mõnel ka kõrge vererõhk. Ja solvumine, nii ilmselgete asjade, möödatoimetamiste ja muu puhul, on tarbetu. Ratsionaalne värk-maaomanik-jahiselts-jaht, vihad, koostöö, loomavaatlustorn jnejne.
Kui mõni toruomanik on töötu, siis oma frustreeritud jora ela ämma peal välja.
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Lugupeetud LOGHOME, kas juba ehk küllalt ei saa sellest jurast!
Tegele otse nendega, kes sellega seotud, saad ka selgemad vastused.
Kui keegi on milleski süüdi, siis ei maksa kõiki süüdistada! 8)
Selle tõenäosus, et nende sinu maade pilastajate hulgas ka mõni selle foorumi liige on, on kaduvväike, võib-olla polegi!?
Miks sa jageled sel teemal inimestega, kes sellega seotud pole!? :shock:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

maaomanik küsib

Postitus Postitas jorr »

Ah lugu toimus siis Puka kandis.Tunnen neid metsi ja tean ka mõnda kohalikku jahimeest.Seal ju suured metsad kuigi palju juba rahaks tehtud.Oli omal seal kohalik tuttav metsatööline ja endine metasavaht ka sõber mees.Jahimaa on Valga klubi majandada ja millegipärast arvan et tegu Puka seltsi jahimeestega aga võin ka eksida.Ja ütled, et pere rehepeksumasina pärast siberis käis siis leian sind vist kätte ka.
noorus on ilus aeg
puukoi

Re: maaomanik küsib

Postitus Postitas puukoi »

jorr kirjutas:Ah lugu toimus siis Puka kandis.Tunnen neid metsi ja tean ka mõnda kohalikku jahimeest.Seal ju suured metsad kuigi palju juba rahaks tehtud.Oli omal seal kohalik tuttav metsatööline ja endine metasavaht ka sõber mees.Jahimaa on Valga klubi majandada ja millegipärast arvan et tegu Puka seltsi jahimeestega aga võin ka eksida.Ja ütled, et pere rehepeksumasina pärast siberis käis siis leian sind vist kätte ka.


Jorr, kui ta kätte saad, õpeta talle kombeid ja käitumise reegleid! :lol:
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

ma ei julgeks teda jorri asemel puutuda. oskab teine ju idamaised võitluskunste ja muud taolist.

Üldiselt aluses üritasin mõista loghome - aga no ei ole võimalik. muudkui jaurab siin, et mingid mehed kuskil on idioodid...ma pean kah ühte metsaomanikust idiooti...aga ma ei kurda siin, et kõik on /&%¤#"(

võta kümme eestlast, vähemalt üks neist on idioot :twisted:
Kaks eestlast, kolm arvamust
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

Pervod,torudega-tatipritsijad,****,mida kõike veel,paistad hoopis ise hr Loghome üsna nõrga närvikavaga mees olema,postitused lähevad ka üha riiakamaks.Räägin ühe tõesti sündinud loo,mis just Pukas juhtus,kuna üks meie jahimees Pukast pärit,kutsus meidki kaasa ja läksime sinna jahile,sõidame siis Puka vahel,meie mees tunneb ära ühe vana klassivenna,kes teeääres hääletab(oli teine kooliajal paras lollike ja külarahvas teadis rääkida,et oma emaga seksuaal vahekorras olnud)no võtsime ,siis mehe peale,see kohe pärima,mis te siin sõidate püssid kaasas,meie mees vastas,et otsime niisuguseid mehi,kes oma ema koinivad ja ,kui leiame ,siis laseme maha,no oli ta siis ema koinija või mitte ,aga sõidu pealt ta autost välja hüppas.
Kange tahtmine küsida ega see sina juhuslikult polnud Hr Loghome,miks muidu nii verine jahimeeste peale.
PS kuna tegu tõesti sündinud looga,siis ei saanud jahinaljade ja anektootide alla postitada.
243win
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

tuisk kirjutas:ma ei julgeks teda jorri asemel puutuda. oskab teine ju idamaised võitluskunste ja muud taolist.


ma olen jorri - onu oma ihusilmaga näinud ning kujutluspilt, kuidas ta oma karguga kedagi nüpeldab, on ilmselt huumorinurga vääriline :D

aga töösti-töösti. taas lugupeetud härra maaomaniku tekstile natuke sisuanalüüsi tehes:

Sa, kui sa jahimees oled,siis tead, et katmata jalaetud relvaga , sa ei jaluta niisama teise kodus, vaid pead jahti või teed mõrvatööd....

Kohati on siin kosta perverset popsi mentaliteeti.

See et ma meestele, kes panid mind mu omas kodus torude vahel siblima, protokolli pole palunud teha viitab suuremeelsusele. Tõenäoliselt kuuleb mõni tatipritsija-toruomanik sellist sõna esmakordselt.


ja kõige selle peale teatab härra:
" Ah ja... kordagi pole , ei verbaalset ega füüsilist kismat taotlenud."

:shock:

see härra pole siia ilmselgelt tulnud nõu saama või diskussiooni alustama. pigem võib kahtlustada, et tegemist on mingite allasurutud emotsioonide välja elamisega. täpse diagnoosi saamiseks peaks härra eriarsti vastuvõtule pöörduma. tean Viljandis paari head kolleegi - psühhiaatrit. võin privaatsõnumi kaudu kontakte juhatada. tõesti, äkki on abiks?
Kasutaja avatar
tuisk
Postitusi: 142
Liitunud: R Okt 20, 2006 9:22 pm

Postitus Postitas tuisk »

jahe kirjutas:Räägin ühe tõesti sündinud loo,mis just Pukas juhtus,kuna üks meie jahimees Pukast pärit,kutsus meidki kaasa ja läksime sinna jahile,sõidame siis P .... pärima,mis te siin sõidate püssid kaasas,meie mees vastas,et otsime niisuguseid mehi,kes oma ema koinivad ja ,kui leiame ,siis laseme maha,no oli ta siis ema koinija või mitte ,aga sõidu pealt ta autost välja hüppas.
alla postitada.

hahahaa, ma pidin tilga püksi naerma...õnneks sain otsast kinni :oops:
Kaks eestlast, kolm arvamust
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

To Loghome
Millest selline hüsteeria. Kui tundsid, et rikuti seadust ja pandi toime kuritegu sinu omandi vastu, siis selleks on olemas riiklilikult reguleeritud seadusandluse süsteem. Toimi siis vastavalt. Kui ei rikutud seadust, siis ei ole millegi üle vaielda. Ja edaspidiseks võid kindel olla, et sinu maade peal jahti ei peeta. Jahimees on ikka rohkem rahuarmastaja ja looduseinimene ja ei lähe nädalavahetusel metsa närve rikkuma, vaid vastupidi. Jahipiirkond on küllalt suur, et probleemsetest kohtadest kõrvale hoida ehk siis pidada jahti seal, kus selle tegevuse vajadusest ka aru saadakse. Jahimeeste pärast söödagu või see 50 ha puhtaks, kui inimene soovib. Arvestama peab ka sellega, et jahivabades piirkondades (kus ulukeid ei häirita) ulukite surve metsakultuuridele kasvab ehk siis risk metsakahjustustele suureneb. Kui see on taotluslik, siis peab metsamajandamisega sellega ka arvestama. Ühel heal päeval pole sinu mets enam midagi väärt (ei mõtle ühte-kahte aastat) ja majandad kahjudega, valik on sinu.
Sulle seal trennis siis pole midagi õpetatud või, peale tehnika.
loghome
Postitusi: 17
Liitunud: P Nov 05, 2006 9:14 pm

No nii

Postitus Postitas loghome »

Valga Jahi ja Kalameeste Ühistu saatis lepinguprojekti.
On mida lugeda ja mida kõrvataha panna.
Kõike eelnevat lugedes.... jah.. kui Te oma maa eest nõnda kirglikult võitlete, siis saan aru, aga võõra omandi suhtes leili minna.....pole paslik.
Aga lepingust:
Sain teada, et võin veel metsas kohata võõraid kasevihtade tegijaid; võin kohata ajutisi ehitisi, rajatisi jne....
Lugesin ka jahimeeste kohustustest. Kõik kenasti paberil ja saatjaks üks auväärt proua.Minu lugupidamine. Nüüd ma tean mis toimub, keda võin kohata. Kas see on liiast paluda. Arvan et mitte.
Kui keegi tundis end minu kirjutistest puudutatuna, siis see keegi küsigu endalt, kas ta saab olla nõuandja rollis või näägutajarollis.
Kretiinist grafomaani kombel ilukirjanduslikke liialdusi võimendades ja teemast mööda pannes näitab mõni mees end kohitsetuna.
Probleem oli: kuidas teha nii, et suvad kujud ei askeldaks omavoliliselt sinu metsas. Ilma lepinguta jahiseltsi mehed on ju suvad kujud...

Ja Jorrile. Seilasimeringi ja teame.
loghome
Postitusi: 17
Liitunud: P Nov 05, 2006 9:14 pm

Lõpetuseks

Postitus Postitas loghome »

Vastan:
ROBI1: Ma ei ole jahipidamise vastu.
puukoi: Ei süüdista kõiki vaid mehi, kes mängisid minu loos rolli ja nende mõtteviisiga teisikuid.
rajaleidja:Ma pole keelanud oma maal käia ka võõrastel jalutamas.
Beretta: Lugedes minu vastuseid, ajad sa ikka jora mingist Pearust edasi, kui just väitsin et pole aruka toimetamise vastu.
jorrile: metsa majandatakse plaani järgi . Ka istutamine kuulub sinna hulka.
Mart: Teile tundub hüsteeria, minu jaoks on masendav lugeda, et robin-hoodlik toimetamine ja kamraadlus ähmastab püssiga mehe mõtlemise. Kordan lugedes lepingut, mis saadeti on jahimehed ka jahiseltsi eestkoste all, mitte suvad kujud ning seltsil lasuvad ka mingid kohustused.
Ei ole lootnud ja ei loodagi, et jahipidamine vähendab ulukite loodud metsakahjusid kuigi (2. Maakasutaja kohustub pidama jahti lubatud viisil ja korras, samuti teostama oma kulul vajalikku ulukihoolet.)loen lepingust.
Aga noh, kui siia portaali oleks sattunud mõni lilla, oleks see samamoodi nö ära vägistatud.
Ikka naeratus näol edasi, seltsimehed!!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Loghome, ma ei tea kül mida sa tarbid aga see mõjub, su kirjutisi, läbi teema, lugedes kujuneb pilt sinust kui väga ebastabiilsest ja konfliktsest inimesest, võtame või viimased postitused

loghome kirjutas:Probleem oli: kuidas teha nii, et suvad kujud ei askeldaks omavoliliselt sinu metsas. Ilma lepinguta jahiseltsi mehed on ju suvad kujud...

...ja siis järgmine postitus kohe

loghome kirjutas:Ma pole keelanud oma maal käia ka võõrastel jalutamas.


ja üks hea pärl siia, minu lemmik, iseloomustab just sind ennast ja su sõnakasutust

loghome kirjutas:Kretiinist grafomaani kombel ilukirjanduslikke liialdusi võimendades ja teemast mööda pannes näitab mõni mees end kohitsetuna.


Mulle igatahes piisab, lepingud sul käes, aeg jälle maatükki valvama minna.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Suletud