Miks Mario mind tervitab?

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
Vasta
Kasutaja avatar
rõba
Postitusi: 51
Liitunud: R Aug 05, 2005 12:15 am

Miks Mario mind tervitab?

Postitus Postitas rõba »

No nii,

olin eila nagu kõrvust tõstetud, kui postkasti
potsatas jõulukaart - ja mitte niisama sirgeldus
vaid härra Sootna isiklikult soovib häid jõule ja
aastat ja puha. Jah, oleks ta siis üksi! Koos
perega ikka kohe soovib! Jah, kõike hääd Teilegi!

No olen ma vist kohe selle VIP-i moodi meheks
hakand saama (käib peast läbi) ja äkitsi saadab
ehk Ilveski kaardi-kutse vastuvõtule (heietab
mõttelõng), kui ...

... kui eit, va sindrinahk, mind minu õndsuses ehmatab
ja mu pühakaardi käest rebib...

Kommentaariga - kuis ime nüid ikke küll! Säänseid
suusatajatega kaartisi on terve Lasnamäe täis saadetud!
- maandun potsatusega maapeale tagasi!
------------
Aga kuidagi kihelus jäi ikkegi hinge. Kas ka Sinul?
iga kord ei näkka!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Reede 6.52 Mul Pirital ainult Sven Sesteri ajaleht Uudistaja nr 1. Teate küll Sester on see priske poiss, kes vene seriaalides võmmi mängib, või on see tema vanem vend. Kui suudan ristsõna enne 10 jaanuari ära lahendada võin saada veel kaks tetripiletit VOH!
Ja enne pühi helistati Edgari juurest,kena neiuhääl õige pisikese aksendiga et häid pühi ja jne. A kui ma ütlesin, et aitäh, aitäh, seda et ma olen ..........lane visati toru ära.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Kas sulle rõba võivad häid pühi ja jõule soovida ainult oma pere liikmed?
Mulle tuli ka kaart koju ja mis oli üllatav-allkiri oli ikka pastakaga kirjutatud mitte koopiamasinal vorbitud. Eks need vaesed naised said vorpida hirmsasti neid aadresse peale. Minu selts on EJS liige ning pealegi EJS suur juubel tulekul-endal Estoniasse jaanuaris 2007 igatahes koht kinni pandud. Võtan ka oma naisukese kaasa. Eks neid puudujääke ja viltu tegemisi on seal "ülalpool" niigi. Igatahes minule meeldis see kaart väga võrreldes näiteks Tallinna inimestele "kesknädala" või muu "rämpsposti" iganädalase postkastist väljarookimise asemel.
Ei maksa kohe hakata asja halba poolt otsima- kuigi jah väidetakse, et Eesti inimene ongi selline-ikka teisele kõri kallale.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Miks just enne valimisi kõik sõbrad tahavad olla? Miks nad synnipäevadel inimesi ei õnnitle? Tegelikult jahivad nad su häält, et riigikogus ylbelt iga tikutoosi eest kuluhyvitist kysida ja rahvale propagandistlikku möga ajada.
Hundist toakoera ei saa.
Ryanz
Postitusi: 18
Liitunud: K Mär 08, 2006 3:05 pm

Postitus Postitas Ryanz »

aivar00 kirjutas:Kas sulle rõba võivad häid pühi ja jõule soovida ainult oma pere liikmed?..

Arvan, et nii see taolist soovi arvestades ongi. Kaardi saatmine ju suhteliselt isiklikku laadi. Pead teadma ju saaja nime, aadressi jne. Ja kuna tegemist ka otsepostitusega, siis on lähenevate valimiste lõhn juures
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

miks Mario...... .

Postitus Postitas jorr »

Sa pagan jah,või kilulinna mehed saavad juba kõrgemalt poolt õnnitlusi?Tea kas Tartusse ka mõni tuli,et ikka ühe seltsi liikmed nagu?
Aga Rõbale tunnen sügavalt kaasa,ära sa eide juttu eriti usugi,ehk oli aint kade,et sina said ja temale mitte?Kuid see,et peretuttav pole,ei tähenda midagi,nüüd valimistuhinas määritakse mett igale võimalikule ja võimatule kohale,vaata,et meelitab veel eidegi ära.Lugu nagu kalameestel,et muutkui raputa sööta välja küll mõni ikka õnge läheb ka.
noorus on ilus aeg
mürka
Postitusi: 188
Liitunud: T Okt 31, 2006 10:04 am

Postitus Postitas mürka »

Niskesi imelike joulukaarta tuli kolka küladesse kua. Võtse kohe hinge sojemass. Isegi jõululaupa sai nabri nasele matuga mosu antu. Olli tene onnelik.
küll siga pori leiab
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Kahjuks ma ei tea Sootna parteilisest kuuluvusest-minu puhul see ei mängi rolli. Pealegi vaevalt ta Raplamaal kandideerib. Aga selle valimistehõngu tagaajamine on nagu omal ajal "kommunismitont" kapitalistlkus maailmas. Igaüks kes oli veid teistsugune ja ütles selle ka välja nii kohe kommuks tehti. Pealegi Savisaared, Ansipid, Laarid, Reiljanid juba ammu oma loraga platsis. Loomulikult võib tunduda mõnele "nõrganärvilisele" ja väljakujunemata maailmavaatega inimesele, kes nigu "selkaplika" et iga kaart või mehe riistast jutt kohe teda enda poole tõmbab asi imelik olevat, sest valimised tulekul-kui neid poleks olnud-mis siis mehele süüks oleks pandud? Kui see on tõesti ainult RK valimistega seotud siis jah ütleksin kah, et inetu.
ikka lõbusalt
kaidojaht
Postitusi: 141
Liitunud: R Okt 29, 2004 8:46 pm

Postitus Postitas kaidojaht »

Võib-olla põhja pool on inimesed rohkem harjunud poliitikute ajupesuga, aga mulle küll ei meeldi et mulle enne valimisi kesknädal ja muud paska postkasti tuleb. Mina maksan ju prügi eest. Lõpuks on ju kõik hea mis elu edendamise eesmärgil tehakse. Olgu siis tegijaks milline partei tahes. Põhiline, et ei pea mingis teises keeles asju ajama.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Tuleb panna kuri silt postkasti peale. Kui postiljon kirjaoskaja on hästi, kui aga pole, saab kiruda paberit, mis ahjus põleda ei taha. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Kisuks veidi vana "vimma" üle. Eile siis jõudis minuni informatsioon, et Sootna jõulutervituse taga ongi tema soov Rahvaliidu ridades RK pääseda. Väidetavalt vastukaaluks "rohelisele erakonnale" ikka "Eesti jahimeeste asja" ajama. Mind küll huvitab, mis see "asi" on mida senini pole suudetud ajada. Vanasti tean, et väljend "asjale minema" tähendas s....e minekut. Samas päris naerma ajab see käputäis jahimehi seal RK. Seni pole veel mingit "erilist asja" välja karjutud. Ajasid seda asja ennem nii RK kui ka ministeeriumite tasemel nii Reiljan kui Tammsaar-mina küll midagi paremaks läinut ei märganud. Sama nali nüüd ka meie kandis. Nimelt minevanädala lõpus helistas mulle Rapla MK pärit endine "äraostmatu" respublikaan (ei ole minu andmetel jahimees ja on tegev IRL-s) ning kutsus homme õhtuks arutelule tavajahimehed ja RMK jahimajandid... Eks ma siis oma seltsi esindajana lähe kohale kuna paar aastat tagasi olin aktiivne seltsi maade eest võitleja RMK-ga (kui meil oli jahikorraldus sees). Nüüdseks asjad peale korraldust ju 10 aastaks paigas. Kui seda poliitikat nüüd nii täpselt ajada, siis minu p...e läheks küll valusaks. Aga noh eks neid poliitilisi prostituute ikka ole ja huvipärast lähen siis kuulama, kuid reaalset tulu sellest tõusvat ei usu. See ainult poliitiline tolm mida nad üles keerutavad. Nii kui "pukki" saadakse unustatakse lubadused. Aga "hea mees kes lubabki" :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
Vasta