rebase jooksuaeg, rebane 2007 jne

Siin siis jutud, mis täna metsas juhtus, kas uluk liigub või ei liigu - jookseb või on juba jooksnud ja muud päeva sündmused.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

sooviku kirjutas:Selge see,et igaüks õigustab oma mõtteviisi ja tõekspidamisi.Foorumi teemade kohta niipalju,et äkki tuleks ta hoopis sulgeda.Tundub,et kõiki teemasid on kuskil juba käsitletud.Seda vindiga laskmise juttu on vaata,et rohkem,kui hagijaga rebasejahi juttu.


vaata, ma kunagi esitasin järjekordse lolli küsimuse selle kohta, et kui suur võiks olla aktiivsete jahimeeste arv foorumis millele aivar00 ilusti vastas. Ja siis ma selgitasin miks ma selle küssa püsti panin. Foorumi äralõpetamine annaks mida?
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

Ei ole läbi veel midagi, täna 13.00-14.00 neli tükki põllul, mängisid jms. Ei lasnud eriti ligidale, sain mõned pildid, aga zoomima peab arvutis, et oleks hästi näha.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

sergo kirjutas:
sooviku kirjutas:Selge see,et igaüks õigustab oma mõtteviisi ja tõekspidamisi.Foorumi teemade kohta niipalju,et äkki tuleks ta hoopis sulgeda.Tundub,et kõiki teemasid on kuskil juba käsitletud.Seda vindiga laskmise juttu on vaata,et rohkem,kui hagijaga rebasejahi juttu.


vaata, ma kunagi esitasin järjekordse lolli küsimuse selle kohta, et kui suur võiks olla aktiivsete jahimeeste arv foorumis millele aivar00 ilusti vastas. Ja siis ma selgitasin miks ma selle küssa püsti panin. Foorumi äralõpetamine annaks mida?


ja siit edasi, puhtast uudishimust, laiskusest etc. : räägiksid ehk oma varasematele hagijaga rebasejahi postitustele tuginedes jätkuvatest sinupoolsetest edusammudest rebasejahi rindel ka meile, õnnetutele.

Aga nagu mulle Mart intelligentselt selgeks tegi:kellele ei maitse, ärgu söögu(minupoolne redaktsioon). Nii, et kui ei huvita, ära loe, kui huvi on ole aktiivne ja tekita seda juurde.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

Ligidale kuradid ei lase, tegelikult ei hiilinud ka eriti. See siis tollest korrast kui käisin eelmine laupäev. Tavalise digikaga tehtud.
Pilt
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Oli jah nädalavahetuse neil uue hooga asi käimas. Ise ka nägin neid mitme kaupa.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta